Alucard
Alucard
  27 września 2011 (pierwszy post)

Siema.
Dziś zakupiłem fife12, ale grać mogę od 30 września :rotfl:
Kto jeszcze będzie kupował?
Bo wpadłem na pomysł żeby zrobić ligę której będziemy toczyć mecze między sobą, teraz będą się liczyć nasze umiejętności a nie szczęście jak w typerze?
Za czy przeciw?
Może jakieś pomysły? :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tryb gry ultime nadal jest jedną wielką zagadką.

Też nie wiem o co tam chodzi, jakieś karty itp :P

Na dziś zrobiłem jeden transfer za 57,5 mln euro Cavani do Barcy.

4 spotkania rozegrałem, poziom zawodowiec na rozgrzewkę i mam poziom 3.

Dziś już styknie bo oczy wypadną :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 września 2011

Pre-order na PESA już dawno złożony. Zabawne, grafika w PESie nie gorsza od tej z FIFy - w mojej ocenie nawet lepsza - a wymagania dużo niższe.

Nie bedę się spierac która gra lepsza bo demko FIFY mi nie poszło. Co nie zmienia faktu, że i tak w ciemno brałbym PESa bo gra online jest świetna. Na serwerach EA niestety za dużo dzieciaków jest.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 września 2011

Zapomniałem dodać, że piłkarze reprezentacji Polski na koszulkach mają flagi Austrii a na trybunach kibice machają flagami PZPNu :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  1 października 2011

Słaba ta FIFA.

kaminek3243433
kaminek3243433
  1 października 2011

ciekawie kontuzje wygladaja :lol:
Alucard
Alucard
  1 października 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Też nie wiem o co tam chodzi, jakieś karty itp :P

No i co z nimi robić :wtf:

LouisVanGaal
LouisVanGaal: Pre-order na PESA już dawno złożony. Zabawne, grafika w PESie nie gorsza od tej z FIFy - w mojej ocenie nawet lepsza - a wymagania dużo niższe. Nie bedę się spierac która gra lepsza bo demko FIFY mi nie poszło. Co nie zmienia faktu, że i tak w ciemno brałbym PESa bo gra online jest świetna. Na serwerach EA niestety za dużo dzieciaków jest.

Moja przygoda z PESem skończyła się na 2009. Nie wiem czym się zraziłem :woot:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zapomniałem dodać, że piłkarze reprezentacji Polski na koszulkach mają flagi Austrii a na trybunach kibice machają flagami PZPNu

Lol :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawie kontuzje wygladaja

To były bugi na etapie tworzenia :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2011

coraz więcej niedociągnięć wychodzi, zawodnicy podczas wślizgu przenikają przez siebie, żeby oddać strzał to trzeba zaczynać wciskać przycisk parę sekund wcześniej :P
Nie widać w ogóle różnicy między piłkarzami, taki Rybus gra jak Ronaldo.
Przekombinowali, na razie nie mogę się przyzwyczaić.

Jedynie co to graficznie lepiej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  1 października 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie widać w ogóle różnicy między piłkarzami, taki Rybus gra jak Ronaldo.

Tu się mylisz, średnią piłkę taki ciulaty zawodnik bierze na klate wysuwa do prodzu i podbiega a Ronaldo i lepsi wysoko podnoszą nogę i od razu skierują pod swoje nogi a w razie ataku yebną drybling.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu się mylisz, średnią piłkę taki ciulaty zawodnik bierze na klate wysuwa do prodzu i podbiega a Ronaldo i lepsi wysoko podnoszą nogę i od razu skierują pod swoje nogi a w razie ataku yebną drybling.

Ten drybling to tylko jeden zwód, który przerywam zwykłym odepchnięciem :)

A nie czujesz, że gra się tam mozolnie? Napastnicy nie wychodzą w ogóle na pozycję - w f11 tempo było 3x szybsze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  1 października 2011

PES i tak pewnie będzie jeszcze bardziej gówniany, ale to żadne argument dla pryszczatych gimbusów :pavarotti:

WueRZet
WueRZet
  1 października 2011

Bez pada gra siada.

A, że mój pad jest na pożyczeniu...gra się ciężko.

I najważniejsze pytanie...jak się broni karnego, który przycisk za to odpowiada :crylol:

Alucard
Alucard
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się broni karnego, który przycisk za to odpowiada

Tym co strzał.
WueRZet
WueRZet
  2 października 2011

No właśnie mi coś nie trybi.

Ale muszę przyznać, że kariera jednym zawodnikiem tu mi się podoba. Nie jest tak fajnie jak w New star soccer, ale daje radę.

Alucard
Alucard
  2 października 2011

LOL największy BUG.
Triki można tylko robić jeśli ma się pada xboxa...
Nie obsługuje prawego analoga 99% padów...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie mi coś nie trybi.

mi tak samo, bramkarz stoi w miejscu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Triki można tylko robić jeśli ma się pada xboxa...

Dobrze, że dziś się nie pośpieszyłem z kupnem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.