PanHeisenberg
PanHeisenberg
  27 września 2011 (pierwszy post)

Witam!
Po pierwsze primo pytanie na temat siłowni...
co mam zrobić, żeby sobie podrasować boczki? (wykluczam obżeranie się pączkami)
Jak na razie ich nie ogarniam i nie chcą się budować.
Dołączam obrazek:

I jeszcze jedno...trenując na worku bokserski, wyprowadzając długi prosty, ręka tylko otarła się o worek i maksymalnie się wyprostowała...Można powiedzieć, że mocno szarpnąłem ręką z pozycji ugiętej do pozycji prostej.
Poczułem ból w łokciu i do teraz jak prostuję czuję ból. W normalnych czynnościach mi to nie przeszkadza, ponieważ ból najmocniejszy jest, kiedy szybko wyprostuję rękę. Nie wiem czy to kość, ścięgno, jakaś chrząstka...nie znam się. Aczkolwiek odnoszę wrażenie, jakby coś z kością.
Noszę opaskę uciskową, smaruję voltarenem. Pomaga. Ból z dnia na dzień jakby maleje, ale nie zniknął. Powinienem odłożyć całkowicie siłownię? Udać się z tym do lekarza? A może jakieś ćwiczenia rozciągające?
Pozdrawiam.

ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  30 września 2011

Najlepiej iść do lekarza.

?

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  30 września 2011

-nie rób boczków, miej wyrąbane nie ma to sensu bo każdy zbudowany jest po prostu inaczej...
-co do wora, to jak prostowałeś rękę z pozycji ugiętej do prostej?? bo bardzo szybko prostować rękę w ten sposób można przez ,,skręt'' pięści a inaczej można se nawet łokieć wybić :O

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.