WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009 (pierwszy post)

W weekend zostaną rozegrane spotkania 28 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Do końca pozostały jeszcze 3 kolejki, więc emocję coraz większe :)

Cracovia - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Polonia Bytom
Łódzki KS - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Ruch Chorzów

Tradycyjny zestaw pytań :P

Q. Hit kolejki ?
Q. Najmniej emocjonujące spotkanie ?
Q. Która z drużyn walczących o MP ma najtrudniejszego rywala, może zgubić punkty ?
Q. Czy Górnik wreszcie wygra ? Czy Cravovia sprawi niespodziankę ?

Proszę o kulturalną dyskusję. Posty sprzeczne z regulaminem będą odpowiednio nagradzane, plus dodatek w postaci przerażającej czarnej listy :piwo:

wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A kibice powinni zająć się dopingiem a nie "motywowaniem" piłkarzy


bez kibiców nie byłoby piłkarzy :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszę się Wojciechu że wreszcie chociaż w jakiejś kwestii się różnimy


miło rzeczywiście :)
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: bez kibiców nie byłoby piłkarzy

A co by kibice zrobili jakby nie było piłkarzy?

wyrafinowany
wyrafinowany: miło rzeczywiście :)

Tylko że Ty nie jesteś obiektywny w tej sprawie, więc trzeba trochę inaczej na to patrzeć...
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co by kibice zrobili jakby nie było piłkarzy?


pewnie sami by zaczęli grać :tak:
zauważ że prawdziwi kibice są z drużyną nawet jak jest w A czy B klasie i będą z nią zawsze jeśli piłkarze będą grali na miarę możliwości :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko że Ty nie jesteś obiektywny w tej sprawie, więc trzeba trochę inaczej na to patrzeć...


jestem jak najbardziej obiektywny i gdyby w każdym innym klubie to zaszło mówiłbym tak samo.
treningi to prywatna sprawa klubu, a jak się któremuś zawodnikowi nie podobają takie metody zawsze może zmienić klub.
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: zauważ że prawdziwi kibice są z drużyną nawet jak jest w A czy B klasie i będą z nią zawsze jeśli piłkarze będą grali na miarę możliwości :)

No właśnie są na dobre i na złe, dopingują ich na trybunach a nie na boisku...

wyrafinowany
wyrafinowany: jestem jak najbardziej obiektywny i gdyby w każdym innym klubie to zaszło mówiłbym tak samo.

No :nie: wiem
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie są na dobre i na złe, dopingują ich na trybunach a nie na boisku...


ciekawe co by piłkarze zrobili jakby kibice zaczęli odstawiać kaszanę na meczach?

Konto usunięte
Konto usunięte: No wiem


śmiesz wątpić w mój obiektywizm?
toż przecież ja powiedziałem, że Legia wygra Mistrzostwo i że Ruch powinien grać w europejskich pucharach.
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: ciekawe co by piłkarze zrobili jakby kibice zaczęli odstawiać kaszanę na meczach?

Grali by dalej...

wyrafinowany
wyrafinowany: śmiesz wątpić w mój obiektywizm?

Troszkę:jezyk:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Grali by dalej...


no właśnie, bo nie robią tego dla kibiców, czy dla klubu, tylko dla pieniędzy :tak:
i ja się im nie dziwię. Ale nie mogą mieć pretensji o to, że kibice po takim meczu jak ten w Łodzi, w którym powinni gryźć trawę, a wyglądali jak dzieci we mgle, kibice czuli się na tyle sfrustrowani, że postanowili coś z tym zrobić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Troszkę


Ty człowieku małej wiary.
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: no właśnie, bo nie robią tego dla kibiców, czy dla klubu, tylko dla pieniędzy i ja się im nie dziwię. Ale nie mogą mieć pretensji o to, że kibice po takim meczu jak ten w Łodzi, w którym powinni gryźć trawę, a wyglądali jak dzieci we mgle, kibice czuli się na tyle sfrustrowani, że postanowili coś z tym zrobić.

A kibice widząc słabą grę powinni...no sam nie wiem ale nie zastraszać piłkarzy:ninja:

wyrafinowany
wyrafinowany: Ty człowieku małej wiary.

Dobrze że nie powiedziałeś Ty mały człowieku:ssh:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A kibice widząc słabą grę powinni...no sam nie wiem ale nie zastraszać piłkarzy


ale kurde co to za zastraszanie, w Anglii by taki jeden z drugim dostał kamieniami w dom i by się zwaliło na kibiców drużyny przeciwnej, u nas normalnie kibice poszli się spotkać z piłkarzami, a że dali im takie a nie inne koszulki :)
na miejscu piłkarzy nosiłbym teraz inne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze że nie powiedziałeś Ty mały człowieku


być mały wielki człowieku o!
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: ale kurde co to za zastraszanie, w Anglii by taki jeden z drugim dostał kamieniami w dom i by się zwaliło na kibiców drużyny przeciwnej, u nas normalnie kibice poszli się spotkać z piłkarzami, a że dali im takie a nie inne koszulki :) na miejscu piłkarzy nosiłbym teraz inne :)

I wszystko tam było takie kulturalne oh i ah?
Podeszli kibice do Szczota i mówią "Robert kurcze ostatnio coś wam nie wychodzi, załóżcie proszę te koszulki, a zobaczycie z Odrą wygracie, i nie przejmujcie się"
Tak było? :ninja:

wyrafinowany
wyrafinowany: być mały wielki człowieku o!

Niech będzie egzekutorze:lol2:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I wszystko tam było takie kulturalne oh i ah? Podeszli kibice do Szczota i mówią "Robert kurcze ostatnio coś wam nie wychodzi, załóżcie proszę te koszulki, a zobaczycie z Odrą wygracie, i nie przejmujcie się" Tak było?


a co Ci piłkarze to panienki są :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech będzie egzekutorze


już nim nie jestem :smutny:
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: a co Ci piłkarze to panienki są

Po grze w niektórych meczach można by było się nad tym zastanowić:ziober2:

wyrafinowany
wyrafinowany: już nim nie jestem

Nie jesteś już tym sławnym egzekutorem z Lublińca(czy jak tam się odmienią tę Twoją mieścinę) ? :lol:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po grze w niektórych meczach można by było się nad tym zastanowić


no to przeżyli chrzest bojowy:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jesteś już tym sławnym egzekutorem z Lublińca(czy jak tam się odmienią tę Twoją mieścinę) ?


nie jestem :nie: pozostały po mnie tylko dwie bramki na YT i nic więcej.
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: nie jestem pozostały po mnie tylko dwie bramki na YT i nic więcej.

Tosz pozostał wielki żal i smutek po tym wybitnym człowieku:smutny:
A nabijaczem zwanym Hydeparkowym też już nie jesteś? :ziober2:

wyrafinowany
wyrafinowany: no to przeżyli chrzest bojowy

Może faktycznie są panienki skoro tak sie wystraszyli tych kibiców:lol:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tosz pozostał wielki żal i smutek po tym wybitnym człowieku A nabijaczem zwanym Hydeparkowym też już nie jesteś?


nabijaczem nigdy nie byłem :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może faktycznie są panienki skoro tak sie wystraszyli tych kibiców


:ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.