WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009 (pierwszy post)

W weekend zostaną rozegrane spotkania 28 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Do końca pozostały jeszcze 3 kolejki, więc emocję coraz większe :)

Cracovia - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Polonia Bytom
Łódzki KS - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Ruch Chorzów

Tradycyjny zestaw pytań :P

Q. Hit kolejki ?
Q. Najmniej emocjonujące spotkanie ?
Q. Która z drużyn walczących o MP ma najtrudniejszego rywala, może zgubić punkty ?
Q. Czy Górnik wreszcie wygra ? Czy Cravovia sprawi niespodziankę ?

Proszę o kulturalną dyskusję. Posty sprzeczne z regulaminem będą odpowiednio nagradzane, plus dodatek w postaci przerażającej czarnej listy :piwo:

Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: nabijaczem nigdy nie byłem

Ja też nie:ssh:

wyrafinowany
wyrafinowany:

Myślisz że by się obrazili:ziober2:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie


nie to co ten nabijacz Jose :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz że by się obrazili


na nas nie ma mowy :nie:

swoją drogą ciekawe kiedy Hajto zapłaci Górnikowi te 100.000 ;)
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: nie to co ten nabijacz Jose

Dziwie się że mu nie zablokowali jeszcze konta tak jak biednemu egzekutorowi sport(owi) :and:

wyrafinowany
wyrafinowany: na nas nie ma mowy

:pavarotti:

wyrafinowany
wyrafinowany: swoją drogą ciekawe kiedy Hajto zapłaci Górnikowi te 100.000 ;)

A za co bo nie jestem w temacie? Jakieś odstępne za transfer do ŁKS-u:woot:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwie się że mu nie zablokowali jeszcze konta tak jak biednemu egzekutorowi sport(owi)


bo egzekutor był fejkiem :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A za co bo nie jestem w temacie? Jakieś odstępne za transfer do ŁKS-u


kiedy rozwiązywał umowę z Górnikiem (nie było jeszcze wiadomo czy w ogóle będzie grał w piłkę, czy zostanie trenerem) zobowiązał się, że w zamian za wypłacenie należnej do końca kontraktu pensji nie będzie grał w meczu przeciwko Górnikowi, a jeśli to zrobi musi zapłacić 100 tys. zł.
Przed meczem z ŁKS-em stwierdził jednak, że nie zapłaci i nikt nie może mu ograniczać prawa do wykonywania zawodu (zasłaniał się jakimś prawem UE).
Z tego co wiem, to Hajto nie ma wielkiej szansy na wygranie sprawy i prędzej czy później będzie musiał owe 100 tys. zwrócić.
Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: bo egzekutor był fejkiem

:ninja:

wyrafinowany
wyrafinowany: kiedy rozwiązywał umowę z Górnikiem (nie było jeszcze wiadomo czy w ogóle będzie grał w piłkę, czy zostanie trenerem) zobowiązał się, że w zamian za wypłacenie należnej do końca kontraktu pensji nie będzie grał w meczu przeciwko Górnikowi, a jeśli to zrobi musi zapłacić 100 tys. zł. Przed meczem z ŁKS-em stwierdził jednak, że nie zapłaci i nikt nie może mu ograniczać prawa do wykonywania zawodu (zasłaniał się jakimś prawem UE). Z tego co wiem, to Hajto nie ma wielkiej szansy na wygranie sprawy i prędzej czy później będzie musiał owe 100 tys. zwrócić.

Aha, czyli poniekąd miałem racje:tak:

Mykam do wyrka, 3m sie towarzyszu:bye: :*
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mykam do wyrka, 3m sie towarzyszu :*


dobranoc :calusek:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.