RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
egze
egze
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Jak z dziećmi, jak z dziećmi


z Tobą jak z dzieckiem :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: a jak ją wygrywam


Zajebiste wygranie, glosownie przez jedna dwie osoby ktora ma zmienne ip.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Zajebiste wygranie, glosownie przez jedna dwie osoby ktora ma zmienne ip.

Udowodnij koleś.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Jak z dziećmi, jak z dziećmi

weź już się ogarnij i skończ. czy nie prowadzenie typera dla Cb jest jakąś ujmą na honorze czy co ? odpuść. Gołym okiem widać, że większość jest za Rexem.
Gutek909
Gutek909
  30 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Zajebiste wygranie, glosownie przez jedna dwie osoby ktora ma zmienne ip.

wiadomo, że było ustawione. ile tam było głosów w tej ankiecie ? 150 ? oczywiste jest, że nas mogło zagłosować lekko ponad 20 osób nie więcej.
egze
egze
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido:


co za problem zrobić jawne głosowanie, w którym prawo głosu będą mieli jedynie zainteresowani?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Udowodnij koleś.

Testowalem sam, faktycznie mozna bylo glosowac po zmianie adresu ip, zaden problem, wiec ankieta nie wazna.
Nagle 70 osob Cie poparlo, ciekawi mnie skad te osoby sie wziely, ja widze na forumie gora 30 - 35 osob czynnie bioracych udzial.
Miarodayjny wynik glosowania bylby gdyby osoby biorace aktywnie udzial na tym dziale dodaly posta z kandydatura, zapewniam Cie ze bys sromotnie przegrał i nie pisze tego ze mi czyms podpadles, po prostu pamietam jakie cyrki byly w poprzedniej edycji...
kzyhu
kzyhu
  30 lipca 2011

ahahaha znów dym :w00t: :zakochany:

egze
egze
  30 lipca 2011

ehehehe tyle głosów w tej ankiecie było? jak ja nawet o niej nie wiedziałem :rotfl:

Alucard
Alucard
  30 lipca 2011
egze
egze: ehehehe tyle głosów w tej ankiecie było? jak ja nawet o niej nie wiedziałem

Ja też, dlatego zaproponowałem jawne głosowanie :-D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: weź już się ogarnij i skończ. czy nie prowadzenie typera dla Cb jest jakąś ujmą na honorze czy co ? odpuść. Gołym okiem widać, że większość jest za Rexem.

:lol:

egze
egze: co za problem zrobić jawne głosowanie, w którym prawo głosu będą mieli jedynie zainteresowani?

Jestem jak najbardziej za.

LeonGrande
LeonGrande: Testowalem sam, faktycznie mozna bylo glosowac po zmianie adresu ip, zaden problem, wiec ankieta nie wazna. Nagle 70 osob Cie poparlo, ciekawi mnie skad te osoby sie wziely, ja widze na forumie gora 30 - 35 osob czynnie bioracych udzial. Miarodayjny wynik glosowania bylby gdyby osoby biorace aktywnie udzial na tym dziale dodaly posta z kandydatura, zapewniam Cie ze bys sromotnie przegrał i nie pisze tego ze mi czyms podpadles, po prostu pamietam jakie cyrki byly w poprzedniej edycji...

Sugerujesz, że sam na siebie nabiłem tyle głosów tak?
Było minęło, nie wiem co wy tak przywiązujecie wagę do tego co było :mrgreen:
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, tyle.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido:

widać, że argumenty do Cb nie przemawiają.
zastanów się może najpierw czy w ogóle ktoś trzyma Twoją stronę, bo jakoś tego nie widać :woot:
kzyhu
kzyhu
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanów się może najpierw czy w ogóle ktoś trzyma Twoją stronę, bo jakoś tego nie widać


ja :D , znaczy jestem za duetem prowadzących :tak:

Gutek909
Gutek909
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja :D

e tam Krzychu, w ostatniej edycji sam chciałeś przez niego zrezygnować nie raz :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: znaczy jestem za duetem prowadzących

ale taki duet nie wypali, Rex się nie zgodził.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 lipca 2011
egze
egze: ehehehe tyle głosów w tej ankiecie było? jak ja nawet o niej nie wiedziałem


:mrgreen:

nie kłócta się
nie lubię kłótni
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.