RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
ichabod
ichabod
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Jak najbardziej mogę poprowadzić zbliżającą się edycję wraz z pomysłami Kamila. Tylko poproszę o dokładne ich opisanie.


Rzeczywiście, nie ma to jak przyjść na koniec i przywłaszczyć sobie czyjeś pomysły.

_______________

Reksiu stara się wprowadzić sporo innowacji w tej edycji, a dodatkowo załatwić od góry jakieś nagrody. Poza tym, po zeszłorocznych problemach z organizacją jestem za zmianą prowadzącego na kogoś z większym dystansem do tego forum.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Jak najbardziej mogę poprowadzić zbliżającą się edycję wraz z pomysłami Kamila.

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzeczywiście, nie ma to jak przyjść na koniec i przywłaszczyć sobie czyjeś pomysły. _______________ Reksiu stara się wprowadzić sporo innowacji w tej edycji, a dodatkowo załatwić od góry jakieś nagrody. Poza tym, po zeszłorocznych problemach z organizacją jestem za zmianą prowadzącego na kogoś z większym dystansem do tego forum.

Nie ma to jak umiejętność czytania ze zrozumieniem :zonk:
Jak ja widzę to wasze pieprzenie o dystansie do forum to mnie strzyka :lol:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: to mnie strzyka

przez brak dystansu :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  30 lipca 2011

Jak dla mnie najlepszymi prowadzącymi byli by RexMundi albo Kzyhu.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
RexMundi
RexMundi: przez brak dystansu

Czekaj, odbiegnę z kilometr to go nabiorę :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kzyhu.


wycofał sie , że świata organizatorów typera :and:

Enkido
Enkido: Enkido

RexMundi
RexMundi: RexMundi


ponowie pytanie , nie możecie tego we dwóch prowadzić ? z tego co tu czytam to będzie rozbudowany typer jak nigdy wcześniej więc pracy będzie spokojnie na dwie osoby
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2011

Nie będziecie się mogli dogadać to będę musiał biednego spracowanego Alucarda wytypować do prowadzenia typera.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponowie pytanie , nie możecie tego we dwóch prowadzić ? z tego co tu czytam to będzie rozbudowany typer jak nigdy wcześniej więc pracy będzie spokojnie na dwie osoby

Ja nie mam nic przeciwko.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Alucard
Alucard
  30 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: to będę musiał biednego spracowanego Alucarda wytypować do prowadzenia typera.

No co Ty nie dam rady :-P Ja po robocie ledwo żyje, a jak jeszcze mam fuchę to dopiero :-D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No co Ty nie dam rady :-P Ja po robocie ledwo żyje, a jak jeszcze mam fuchę to dopiero :-D

Jestem Twojego pokroju, zapierdzielam od rana do wieczora by potem pić browara dla relaksu :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Ja nie mam nic przeciwko.

Będziecie jak zły i dobry glina, jak Martin Riggs i Roger Murtaugh w zabójczej broni :-P
kzyhu
kzyhu
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Ja nie mam nic przeciwko.


no to kwesta prowadzących została rozstrzygnięta :tak:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to kwesta prowadzących została rozstrzygnięta

No nie wiem, Kamil się nie wypowiedział.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziecie jak zły i dobry glina, jak Martin Riggs i Roger Murtaugh w zabójczej broni :-P

dołącz to będzie wtedy : Dobry , Zły i Brzydki :D

Enkido
Enkido: Czekaj, odbiegnę z kilometr to go nabiorę

za mało :P

Konto usunięte
Konto usunięte: wycofał sie , że świata organizatorów typera

zamieszany w korupcje :> :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ponowie pytanie , nie możecie tego we dwóch prowadzić ? z tego co tu czytam to będzie rozbudowany typer jak nigdy wcześniej więc pracy będzie spokojnie na dwie osoby

eee... nie
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.