Patrzys
Patrzys
  9 maja 2009 (pierwszy post)

nie mam pojecia czy bylo i nie krzyczcie jak tak x)
zamierzam sie wybrac i sprobowac.. jakies porady ? obuwie itd.. ;) no i czy warto :)
a moze ktos chodzi na scianke we Wro i jakas mi poleci ;)

matedinho
matedinho
  9 maja 2009

piekna sprawa, chociaz naturalna i tak lepsza. warto sprobowac!!!

paweldst9090
paweldst9090
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze ktos chodzi na scianke we Wro i jakas mi poleci ;)


kolo ode mnie z siłowni chodzi na jakąś ale nie pamiętam gdzie to:D
na pewno mocny biceps, przedramię i palce się przydadzą.
Patrzys
Patrzys
  9 maja 2009

dzieki ;) a co do obuwia to dobrze wziac jakies specjalne czy zwykle halowki dadza rade ?;]

folkemon
folkemon
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki ;) a co do obuwia to dobrze wziac jakies specjalne czy zwykle halowki dadza rade ?;]

na początek weź jakieś zwykłe trampki, jak Ci się spodoba kupisz sobie specjalne buty do tego
matedinho
matedinho
  9 maja 2009

no dokladnie

Sztajmex
Sztajmex
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na początek weź jakieś zwykłe trampki, jak Ci się spodoba kupisz sobie specjalne buty do tego


W zwykłych trampkach to kolega przy braku umiejętności może w głupi sposób się kontuzji nabawić.
Za 150 zł możesz kupić wystarczające buty na początek, a jeżeli Ci nie podejdą to bez problemu je sprzedaż, bo ścianka jest coraz bardziej popularna w PL.
matedinho
matedinho
  11 maja 2009

haha, a niby jaka to kontuzja?

hydeparkowy
hydeparkowy
  11 maja 2009

sam bym chętnie spróbował, ale obawiam się, że mam lęk wysokości :ninja:

Sztajmex
Sztajmex
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: haha, a niby jaka to kontuzja?


Jakakolwiek. Wystarczy uślizgnięcie stopy i skręcenie stawu skokowego, uszkodzenia ścięgna achillesa etc. asekuracja zabezpiecza przed upadkiem, przed paskudnymi skręceniami nie zawsze.
paweldst9090
paweldst9090
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakakolwiek. Wystarczy uślizgnięcie stopy i skręcenie stawu skokowego, uszkodzenia ścięgna achillesa etc. asekuracja zabezpiecza przed upadkiem, przed paskudnymi skręceniami nie zawsze.


dobrze gada. kontuzje są w każdym sporcie.
matedinho
matedinho
  12 maja 2009

a wiecie jak wygladaja buty do wspinaczki? w jaki sposob maja temu zapobiec?
tak jak powiedzielibyscie ze rekawice rowerowe zabezpieczaja kolarzowi dlon przed skreceniem.. wspinalem sie i w takich i w takich.. roznica polega na tym ze wspianczkowe sa tak uksztaltowane (male) ze mozna wciskac je w male szczelinki i sie nie niszcza.. normalne buty maja wiekszy przod i trudniej...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.