FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011 (pierwszy post)

LIGA MISTRZÓW

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Do boju o Champions League staje po raz kolejny Wisła Kraków która zdobyła po raz 13. Mistrzostwo Polski.

Wisła Kraków
Współczynnik: 10,183pkt

Wisła zacznie swoją przygodę od II fazy eliminacji - będzie w niej ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca a spotkania 12/13 i 19/20 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Dacia Kiszyniów (Mołdawia), Mogren Budva (Czarnogóra), Pjunik Erywań (Armenia), Skonto Ryga (Łotwa), Videoton FC Fehervar (Węgry), Bangor City (Walia), HB Torshavn (Wyspy Owcze), Linfield Belfast (Irlandia Północna), Toboł Kostanaj (Kazachstan), Flora Tallin (Estonia), Breidablik (Islandia), Neftczi Baku (Azerbejdżan), Skenderbeu Korcza (Albania), FK Skendija (Macedonia), F91 Dudelange (Luksemburg), FC Valletta (Malta), FC Santa Coloma (Andora), Tre Fiori (San Marino).

Jeśli Wisła przebrnie II rundę czeka ją III runda eliminacji CL - w niej też będzie ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 26/27 lipca i 2/3 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Racing Genk (Belgia), Litex Łowecz (Bułgaria), Slovan Bratysława (Słowacja), Viktoria Pilzno (Czechy), NK Maribor (Słowenia), FF Malmoe (Szwecja), HJK Helsinki (Finlandia), Ekranas Poniewież (Litwa), FC Zestafoni (Gruzja) oraz Shamrock Rovers (Irlandia).

Jeśli i tym razem Wisła przebrnie eliminacje (wow!) to czeka ją IV runda w której będzie NIEROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 16/17 i 23/24 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Glasgow Rangers (Szkocja), FC Kopenhaga (Dania), BATE Borysów (Białoruś), Maccabi Hajfa (Izrael) oraz Dynamo Zagrzeb (Chorwacja).


---------------------------------------------------------------------



LIGA EUROPEJSKA

-----------------------------------------------------------------


Jagiellonia Białystok

Zespół Michała Probierza zacznie przygodę z pucharami od I rundy eliminacji. (52 drużyny). Jaga będzie zespołem ROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 30 czerwca i 7 lipca.
Potencjalni rywale w I rundzie eliminacji (wybrałem te ciekawsze zespoły):

FK Mińsk (Białoruś), New Saints FC (Walia), FK Rad Belgrad (Serbia), Szachtar Soligorsk (Białoruś), FH Hafnarfjardar (Islandia), FK Ventspils (Litwa), Ulisses Erewań (Armenia), Irtysz Pawłodar (Kazachstan), NK Olimpija Ljubljana (Słowenia), Qarabağ Ağdam :ziober2: (Azerbejdżan)

------------------------------------------------------------------


WKS Śląsk Wrocław

Rewelacja wiosny zaczyna przygodę od II rundy eliminacji LE (80 drużyn -> 54 drużyny rozpoczynających grę od II rundy eliminacyjnej (w tym druga drużyna Ekstraklasy) + 26 zwycięzców I rundy eliminacyjnej.), Śląsk będzie zespołem NIEROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 14 i 21 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Fulham Londyn (Anglia), Dynamo Bukareszt (Rumunia), austriackie FC Salzburg i Austria Wiedeń, Anorthosis Famagusta (Cypr) oraz MSK Zilina (Słowacja).

---------------------------------------------------------


Legia Warszawa

Zwyciężca Pucharu Polski rozpocznie przygodę z pucharami od III rundy eliminacji. 70 drużyn -> 30 drużyn rozpoczynających grę od III rundy eliminacyjnej (w tym zdobywca Pucharu Polski - Legia Warszawa) + 40 zwycięzców II rundy eliminacyjnej. Niestety legioniści będą NIEROZSTAWIENI.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 28 lipca i 4 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Atletico Madryt (Hiszpania), AZ Alkmaar (Holandia), Happoel Tel-Awiw (Izrael), Club Brugge (Belgia), Sparta Praga (Czechy).

----------------------------------------------------------------------

Jeśli któryś z naszych zespołów dojdzie do IV rundy eliminacji LE (74 drużyny -> 24 drużyny rozpoczynające grę od IV rundy eliminacyjnej + 35 zwycięzców III rundy eliminacyjnej + 15 drużyn wyeliminowanych w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.) to:
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 18 i 25 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Tottenham Londyn (Anglia), FC Sevilla (Hiszpania), Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy), Paris Saint-Germain (Francja), Spartak Moskwa (Rosja), PSV Eindhoven (Holandia), Celtic Glasgow (Szkocja).

---------------------------------------------------------------------------------------------

Powodzenia!

---------------------------------------------------------------------------------------------

W tym temacie postujemy wszystko nt. polskich drużyn w pucharach.
W miarę możliwości prosiłbym o podwieszenie tematu.
WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011

Na uj się spinasz ?

Ale niech Ci będzie.

Jagiellonia zagrała zajebisty mecz. Widać po nim, że już teraz są głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa, w lidze będą golić każdą drużynę przynajmniej 3 bramkami. Kapitalna taktyka, doskonałe przygotowanie fizyczne, piłkarze z których każdy jest geniuszem futbolu. Potężna ekipa z Kazachstanu nie miała dziś najmniejszych szans.

Lepiej ?

egze
egze
  1 lipca 2011

Oglądałem wprawdzie jedynie ostatnie 25 minut, ale gra nie wyglądała źle. Jagiellonia miała miażdżącą przewagę, a że nie bardzo potrafiła to udokumentować strzelonymi bramkami to inna sprawa.

WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011

Jagiellonia ten mecz wygrać musiała. Widać jednak, że chore kompleksy bolą skoro nie można nawet napisać, że mecz był po prostu nudny i słaby aby nie zostać posądzony o Bóg wie jakie zamiary.

tibauld
tibauld
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na uj się spinasz ?

Omijanie bluzgometru, nie wiem czy to co niektórym przystoi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej ?

A jakże.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać jednak, że chore kompleksy bolą

Oczywiście, że co poniektórych bolą, zwłaszcza fakt zajęcia miejsca dalszego, które pozbawiło pucharów. ;)
WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011
egze
egze: Jagiellonia miała miażdżącą przewagę, a że nie bardzo potrafiła to udokumentować strzelonymi bramkami to inna sprawa.

Ciężko szła im gra. Ponad 50 minut w przewadze jednego zawodnika i strzelić tylko jedną bramkę u siebie ? Na wyjeździe przytrafi się nie daj Bóg jakiś babol, Kazachowie strzelą i będą nerwy niesamowite. A wystarczyło strzelić jeszcze jedną, dwie i jechać na stepy na wycieczkę. Dalej podtrzymuje to, że w rewanżu Jaga sobie poradzi, ale można było jechać już na luzie.
WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011
egze
egze: Jagiellonia miała miażdżącą przewagę, a że nie bardzo potrafiła to udokumentować strzelonymi bramkami to inna sprawa.

Ciężko szła im gra Wojtku. Ponad 50 minut w przewadze jednego zawodnika i strzelić tylko jedną bramkę u siebie ? Tak nie można. Na wyjeździe przytrafi się nie daj Bóg jakiś babol, Kazachowie strzelą i będą nerwy niesamowite. A wystarczyło strzelić jeszcze jedną, dwie i jechać na stepy na wycieczkę. Dalej podtrzymuje to, że w rewanżu Jaga sobie poradzi, ale można było jechać już na luzie.
WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że co poniektórych bolą, zwłaszcza fakt zajęcia miejsca dalszego, które pozbawiło pucharów. ;)

Raz na wozie raz pod wozem. Za rok może się uda, może nie, tragedii nie będzie. Ale po co się spinać?
tibauld
tibauld
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po co się spinać?

No ja właśnie nie wiem, po co to komu z Poznania. :(
tibauld
tibauld
  1 lipca 2011

No i jest gol Franka. :ziober2:

tibauld
tibauld
  1 lipca 2011

A nie no tak. :wtf:
:crylol:

WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja właśnie nie wiem, po co to komu z Poznania. :(

Jak już mam się spinać...Jaga męczyła się z Pawłodarem, a my dokopaliśmy Manchesterowi City :ziober2:
tibauld
tibauld
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już mam się spinać...Jaga męczyła się z Pawłodarem, a my dokopaliśmy Manchesterowi City

Jaga zajęła miejsce premiujace do gry w LE a Poznań w lidze był cienki jak barszcz. :ziober2:
WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aga zajęła miejsce premiujace do gry w LE a Poznań w lidze był cienki jak barszcz.

Znajdź mi drużynę która nie była w naszej buraczanej lidze cienka :ziober2:

Ale Lato zapowiedział, że w tym roku będzie progres przez Euro i dogonimy najlepsze ligi na Zachodzie :rock:
tibauld
tibauld
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znajdź mi drużynę która nie była w naszej buraczanej lidze cienka

Najlepiej jest zmienić temat... :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Lato zapowiedział, że w tym roku będzie progres przez Euro i dogonimy najlepsze ligi na Zachodzie

W 3012 roku, jak piłka przestanie być popularna i stanie się niszowa.
WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej jest zmienić temat...

To było wyzwanie :evil:

No i zobaczymy co Jaga pokaże w kolejnej rundzie ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: W 3012 roku, jak piłka przestanie być popularna i stanie się niszowa.

Ale dogonimy !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.