RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  2 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A właśnie Euro będzie na PC lub konsolę ? :D

Na PC.
Bo Euro 2012 to będzie gra ekonomiczna, będziesz miał 4 lata żeby wybudować stadiony i infrastrukturę :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 września 2011

dobrze ze Mierzej zszedł bo grał dziś jak drewno.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Euro 2012 to będzie gra ekonomiczna, będziesz miał 4 lata żeby wybudować stadiony i infrastrukturę

Na wstępie pewnie będzie pole, na nim 40 mln ludzi i jedna biedronka i trzeba będzie zbudować także autostrady :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  2 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na wstępie pewnie będzie pole, na nim 40 mln ludzi i jedna biedronka i trzeba będzie zbudować także autostrady :D

Z budżetem na minusie :D

Ale głupieją...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 września 2011

Obraniak jaki waleczny.

Wchodzi najbardziej drewniany piłkarz w dziejach repry, Kamil Glik

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011

Czerwona kartka i jeszcze za karę nas dojadą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obraniak jaki waleczny.

Napoleon.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wchodzi najbardziej drewniany piłkarz w dziejach repry, Kamil Glik

Ale Rosialdinho tytułu nie odbieraj :rotfl:
Ja nie wiem co on w Włoszech robi, gdzie gra to żelazna defensywa :P
Dla mnie to piłkarz góra na 1 ligę :P
Alucard
Alucard
  2 września 2011

Ten Perkis: Gdzie ja k...a jestem :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011

Co jak co, bramkarzy mamy w miarę. Reszta kicha i najbliższy mecz w czapkę 0:3.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 września 2011

Reprezentacja Niemiec pokonała Austrię 6-2 (3-1) i jako pierwsza z drużyn uczestniczących w eliminacjach zapewniła sobie grę na przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Podopieczni Joachima Löwa, z którymi we wtorek zagra reprezentacja Polski, są liderami grupy A i mają 11 punktów przewagi nad drugą w tabeli Turcją, która ma do rozegrania jeszcze trzy mecze.

kzyhu
kzyhu
  2 września 2011

Niemcy - Austria 6-2 , Niemcy zakwalifikowali sie na EURO 2012

kzyhu
kzyhu
  2 września 2011

jak Niemcy w miare poważnie potraktuja ten mecz we wtorek to wrzucą nam co najmniej czwórkę :and:

Renifer
Renifer
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemcy zakwalifikowali sie na EURO 2012

Mam nadzieje że trafią do Grupy C :)
egze
egze
  2 września 2011

ależ bym się jarał gdyby Niemcy i Hiszpania trafiły do grupy D ;D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 września 2011

Klose straszy Polaków:

Konto usunięte
Konto usunięte: Już we wtorek reprezentacja Polski zmierzy się z Niemcami w Gdańsku. Jak zwykle bardzo pewny siebie jest Miroslav Klose. Czołowy napastnik drużyny Joachima Loewa powiedział, że jeszcze nigdy nie grał w tak silnej kadrze Niemiec. - Rozegraliśmy naprawdę wiele świetnych spotkań przez te dziesięć lat mojej obecności w kadrze. Jednak obecna reprezentacja Niemiec jest najsilniejsza, jeśli spojrzymy na dostępnych zawodników oraz liczbę talentów - powiedział Klose. Drużyna prowadzona przez Joachima Loewa cały czas się rozwija. - Wykonujemy naprawdę świetną robotę. Po Mistrzostwach Świata 2010 zrobiliśmy kolejny krok na przód. Jednak cały czas możemy się rozwijać - zaznaczył Klose. Słowa napastnika Lazio Rzym znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Niemcy prezentują się w ostatnich miesiącach wyśmienicie i będą wymagającym rywalem dla Polski. Wystarczy napisać, że w szesnastu konfrontacjach biało-czerwoni nigdy nie wygrali z zachodnimi sąsiadami. Dwanaście razy schodziliśmy pokonani, a czterokrotnie mecze kończyły się remisami.


Faktycznie obok Hiszpanów i Holandii ekipa Niemiec będzie głównym faworytem do zwycięstwa w Euro2012.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.