SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  27 maja 2011 (pierwszy post)

Małgorzata Dydek nie żyje. Była reprezentantka Polski w koszykówce zmarła w nocy czasu polskiego w szpitalu w Australii.
Małgorzata Dydek 28 kwietnia obchodziła 37. urodziny. W Australii mieszkała od kilku lat. Była czołową zawodniczką reprezentacji Polski, która w 1999 roku w Katowicach zdobyła mistrzostwo Europy. Grała z sukcesami w zawodowej lidze amerykańskiej WNBA i w Europie, między innymi w Hiszpanii i Rosji. Karierę zakończyła w 2008 roku.

Czy uwazasz ,ze była jedna z najlepszych koszykarek na świecie ???

Gutek909
Gutek909
  27 maja 2011

no niestety, przykro...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uwazasz ,ze była jedna z najlepszych koszykarek na świecie ???

czy na świecie to nie mam pojęcia, aż tak się koszykówką nie interesuje. Na pewno była jedną z najlepszych w Polsce jak i Europie.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 maja 2011

szkoda Małgosi, młodo umarła.

Kombatant
Kombatant
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uwazasz ,ze była jedna z najlepszych koszykarek na świecie ???


Czy najlepsza to może nie do konca, na pewno było najwyższa historii koszykarką, jest rekordzistką w blokach amerykanskiej lidze, czwarte miejsce w zbiórkach, była na pewno jedna z najlepszych w Polsce jak nie najlepszą, to własnie pod jej wodzą polki zostały mistrzyniami Europy.

Wielka szkoda, zostawiła męża dwójke dzieci i jedno w drodze, przykre.
kzyhu
kzyhu
  27 maja 2011

smutne :smutny:

jakimś wielkim fanem koszykówki ne jestem ale mistrzostwa Europy w 1999 roku czy też IO w Sydney z udziałem reprezentacji Polski koszykarek śledziłem , te bloki Małgorzaty to było coś...

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 maja 2011

szkoda Małgosi i szkoda że nie uratowano płodu :(
a śmierć juz nie raz pokazała że lubi sięgać po sportowców

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 maja 2011

Szkoda w tak młodym wieku. [*]

Jej ilość bloków w sezonie i średnia ilość bloków na mecz przez długie lata utrzyma się w rekordach WNBA.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  28 maja 2011

No niestety ludzie o takim wzroście, w dodatku z arytmią serca, w ciąży i po takim wysiłku wywołanym długą karierą sportową, są narażeni na taki los jaki spotkał Margo.

Na pewno była jedną z najlepszych koszykarek przełomu wieków, w Polsce nieco niedocenianą, głównie dlatego, że koszykówka w wydaniu żeńskim to u nas sport mało popularny. W USA czy Australii ją cenili.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.