FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011 (pierwszy post)

czas na ostatnią serię zmagań :)

wyniki i tabela po 29 kolejce:



rozkład jazdy ostatniej kolejki:



Q: wasze typy?
Q: dla kogo puchary? (bez tendencji proszę)
Q: największy wygrany i przegrany ostatniej kolejki?

Gutek909
Gutek909
  30 maja 2011

z tego co widzę to przygoda polskich zespołów w LE skończy się na 3 rundzie eliminacji :rotfl:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co widzę to przygoda polskich zespołów w LE skończy się na 3 rundzie eliminacji

śmiech przez łzy bo Amikorza nie ma w pucharach :P
dajcie szansę innym :woot:
zresztą dla sytuacji polskich zespołów lepiej byłoby gdyby więcej zespołów nabijało sobie punkty rankingowe aniżeli jeden zespół (przykładowo Kolejorz) zabrnął nawet do finału LE. W pierwszym przypadku jest realna szansa na zwiększenie liczby zespółów nominowanych do gry w Pucharach zwłaszcza, jeśli coraz to inne polskie zespoły z coraz mniejszymi notowaniami będą pokonywac rywali nawet nieznacznie wyżej notowanych.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 maja 2011

Co tu pisać o pucharach jak Wisła i tak odpadnie w 1 rundzie z jakimiś ogórkami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: śmiech przez łzy bo Amikorza nie ma w pucharach :P

to spójrz sobie na przykładowych rywali w 3 rundzie. Atletico Madryt czy Sparta Praga, a dużo łatwiejszych drużyn nie dostaną, bo nie będą rozstawieni :ninja:

Lecha akurat byłby rozstawiony w 3 rundzie a być może nawet w 4, no ale się nie udało :ninja:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie będą rozstawieni

przeciez są rozstawieni :rotfl: masz nieaktualne info :D
Lech byłby rozstawiony w 2, 3, 4, Wisła jest rozstawiona w 2 i 3.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co tu pisać o pucharach jak Wisła i tak odpadnie w 1 rundzie z jakimiś ogórkami.

dobrze ze nie musi grac w 1 rundzie :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech byłby rozstawiony w 2, 3, 4, Wisła jest rozstawiona w 2 i 3.

czytaj uważnie :P słowem nie mówiłem o LM :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze ze nie musi grac w 1 rundzie

No dobrze bo byłby wstyd jak z Levadią czy kim tam. W 1 rundzie, w której zagrają odpadną :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czytaj uważnie :P słowem nie mówiłem o LM :D

no a ja mówiłem o rozstawieniu w LM :D
a co do LE to nie wiem do której rundy eliminacji trafiłaby Wisła w przypadku odpadniecia w danej rundzie eliminacji LM :woot: nie znam tych mechanizmów jak i rozstawienia w przypadku gdy jest to spadkowicz z el. LM.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No dobrze bo byłby wstyd jak z Levadią czy kim tam. W 1 rundzie, w której zagrają odpadną

w odniesieniu do wszystkich zespołów jestes takim pesymista? :D
Gutek909
Gutek909
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do LE to nie wiem do której rundy eliminacji trafiłaby Wisła w przypadku odpadniecia w danej rundzie eliminacji LM nie znam tych mechanizmów jak i rozstawienia w przypadku gdy jest to spadkowicz z el. LM.

jeśli odpadnie w 3 rundzie to trafi do 4 rundy eliminacji LE.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w odniesieniu do wszystkich zespołów jestes takim pesymista? :D

Nie odnośnie Lecha Poznań i chociaż im nie kibicuję to żałuję, że nie zakwalifikowali się do pucharów. Czekają nas tylko mecze pod koniec sierpnia i nasze zespoły będą poza burtą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i co złego w tym herbie?

To tak jakby Niemiec powiedział, że co złego jest w tej fladze . Chyba wyczuwasz pewien niesmak ;)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba wyczuwasz pewien niesmak ;)

raczej wyczuwam bardzo daleko idące porównanie :) laikowi herb Wisły (uzywany zamiennie z drugim w tamtym czasie) nie skojarzy sie z totalitaryzmem, porownujesz herb klubu do symbolu ideologii nazistowskiej? :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie odnośnie Lecha Poznań i chociaż im nie kibicuję to żałuję, że nie zakwalifikowali się do pucharów. Czekają nas tylko mecze pod koniec sierpnia i nasze zespoły będą poza burtą.

czekamy na Bałtyk w Ekstraklasie :ziober2: krótki komentarz. Bierzcie przykład z Niecieczy i urządźcie sobie marsz o kilka lig w górę :rotfl:
WueRZet
WueRZet
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej wyczuwam bardzo daleko idące porównanie :) laikowi herb Wisły (uzywany zamiennie z drugim w tamtym czasie) nie skojarzy sie z totalitaryzmem, porownujesz herb klubu do symbolu ideologii nazistowskiej? :D

Nie kojarzy się, bo laik nie zna historii własnego państwa ;) Nie porównuje samych grafik, ale symboliki czasu w jakim były one używane. Nie można powiedzieć, że w Polsce w latach 40-50 jak do życia powoływano GTS nie było systemu totalitarnego. A komunizm to jeszcze większe gówno od nazizmu.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kojarzy się, bo laik nie zna historii własnego państwa ;) Nie porównuje samych grafik, ale symboliki czasu w jakim były one używane. Nie można powiedzieć, że w Polsce w latach 40-50 jak do życia powoływano GTS nie było systemu totalitarnego. A komunizm to jeszcze większe gówno od nazizmu.

ale stalinizm i nazizm, nawoływanie, propagowanie ich haseł to osobna kategoria, mi herb GTS Wisła nie kojarzy się ze zbrodniami Stalina, nie wiem jak Tobie :mrgreen: we mnie to żadnego niesmaku nie wzbudza bo nie jest symbolem ideologii. Co innego jakby sierp i młot był w herbie, a tak?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.