tibauld
tibauld
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Przychodzi czas odświeżenia składów w klubach. Nowe wyzwania powodują to, że kluby zaczynają szukać nowych wzmocnień, uzupełnień składu. Stąd też czas na nowy temat o tym! :D

Także panowie do dzieła! Pisać kto i kogo kupił. Bez zbędnego nabijania! :ninja:

WueRZet
WueRZet
  4 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Chcieli-kupic-Rudnevsa-za-6-mln-euro,wid,13475492,wiadomosc.html?ticaid=1c6d5

Brednie. Ruuda w Wiśle to nie pobije, ale dalej brednie ;) Gdyby była taka oferta to Rutkowski do Rudnevsa dołożyłby jeszcze ze dwie pralki.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Brak awansu do europejskich pucharów odbił się czkawką w klubie, którego nie stać już na łożenie wielkich pieniędzy na nowych zawodników.

Kolejne brednie Rutkowskiego. Budżet w klubie jest tworzony na rok kalendarzowy, a nie na sezon. Sam Rutkowski mówił to niejednokrotnie. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ;] Rutkowski po prostu nie chce wydawać siana. Robili to wcześniej i Cupiał i Wojciechowski. Tam przynajmniej takich pierdół nie wygadywali jak teraz u nas.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brednie. Ruuda w Wiśle to nie pobije, ale dalej brednie ;) Gdyby była taka oferta to Rutkowski do Rudnevsa dołożyłby jeszcze ze dwie pralki.


Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejne brednie Rutkowskiego. Budżet w klubie jest tworzony na rok kalendarzowy, a nie na sezon. Sam Rutkowski mówił to niejednokrotnie. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ;] Rutkowski po prostu nie chce wydawać siana. Robili to wcześniej i Cupiał i Wojciechowski. Tam przynajmniej takich pierdół nie wygadywali jak teraz u nas.


Za bardzo nie ogarniam sytuacji w Lechu, ale na pierwszy rzut oka widać, że Rutkowski to straszna żyła. Być może z drugiej strony wierzy w umiejętności zawodników i ma nadzieję na puchary w przyszłym sezonie.
Oby tylko się nie pomylił jak Lech pozostanie w strefie 7-10 miejsca.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tibauld
tibauld
  5 czerwca 2011

Przypominam wszystkim, że nie jest to temat pod tytułem Lech Poznań aka Amica Wronki. :)

Renifer
Renifer
  5 czerwca 2011

Stilić w Dynamo Moskwa.
Nie wiem czy już jest o tym w necie ale info od dziennikarza z Faktu.
1,700 ojro.

tibauld
tibauld
  6 czerwca 2011

Razvan Lucescu ustąpił z posady selekcjonera reprezentacji Rumunii po wygranej 3-0 w piątkowym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy z Bośnią i Hercegowiną. Zostawił zespół na trzeciej pozycji w tabeli grupy D z dwoma spotkaniami wygranymi, dwoma zremisowanymi i dwoma przegranymi.

Lucescu w sobotę spotkał się z prezydentem rumuńskiej federacji, Mirceą Sandu, i porozumiał się w sprawie rozwiązania umowy za porozumieniem stron. Trenerem kadry był przez dwa lata.

Obrońca AC Milan oraz reprezentacji Czech, Marek Jankulovski, zdecydował się na zakończenie piłkarskiej kariery. 34–latek podjął ostateczną decyzję po tym, jak jego AC Milan zapewnił sobie mistrzostwo Serie A w obecnym sezonie.

Oprócz mistrzostwa Włoch, doświadczony obrońca ma na swoim koncie Puchar Ligi Mistrzów z sezonu 2006–2007, Superpuchar UEFA (2007) oraz Klubowe Mistrzostwo Świata (2007). Wszystkie te trofea zdobył on z Milanem.


Trener Unai Emery chce zacząć uzupełnienie zespołu przed nowym sezonem i przede wszystkim przed czekającymi Valencię rozgrywkami Ligi Mistrzów. Kontrakt do 30 czerwca 2015 roku podpisał zawodnik spadkowicza Almerii, Diego Alves Carreira.

Hiszpańska Malaga doszła do porozumienia z Lyonem w sprawie transferu Jeremy'ego Toulalana.

Klub z Hiszpanii po zmianie właściciela zamierza dokonać znaczących zakupów latem. Francuski pomocnik jest już drugim wzmocnieniem po zakupie Ruuda van Nistelrooya.

Kwota, jaką zapłaci Malaga za reprezentanta "Trójkolorowych", wyniesie 10 milionów euro.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obrońca AC Milan oraz reprezentacji Czech, Marek Jankulovski, zdecydował się na zakończenie piłkarskiej kariery. 34–latek podjął ostateczną decyzję po tym, jak jego AC Milan zapewnił sobie mistrzostwo Serie A w obecnym sezonie.

Info niepotwierdzone, na stronach Milanu cisza, rowniez na oficjalnej.

Axel Witsel negocjuje natomiast z ekipa mistrza Wloch.
tibauld
tibauld
  6 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Info niepotwierdzone, na stronach Milanu cisza, rowniez na oficjalnej.

Info jest już oficjalne, przynajmniej tak podaje strona, z której wiedzę czerpię. :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Info jest już oficjalne, przynajmniej tak podaje strona, z której wiedzę czerpię.

Daj zrodlo.
tibauld
tibauld
  6 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Daj zrodlo.

Na tej stronie jest, że AC Milan. :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tej stronie jest, że AC Milan.

Konto usunięte
Konto usunięte: "Zakończyłem moją przygodę z Milanem, jak również - najprawdopodobniej - z włoską piłką. Chciałbym zakończyć moją karierę w ojczyźnie, ale muszę poczekać na to, jak będzie się miało moje kolano po kontuzji. To zazwyczaj trwa sześć miesięcy i teraz pracuję każdego dnia, licząc, że wszystko będzie dobrze. A potem, jeżeli pojawi się możliwość dalszego grania, to zastanowię się, w którym klubie."


Nie konczy, a chce pewnie pograc jeszcze w Czechach jak zdrowie pozwoli : P
tibauld
tibauld
  6 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Nie konczy, a chce pewnie pograc jeszcze w Czechach jak zdrowie pozwoli : P

Co źródło to inne info i jak tu w cos wierzyć. :ninja:
Zobacz tam. :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zobacz tam.

No widze. Przekrecili, ja mam pewniejsze zrodlo, w koncu i go zacytowałem wyżej, jasno z tego wynika ze ma ochote pograc :ziober2:

Coz, Jankul swoje zrobil, pamietam jak przychodzil z Udinese, mial wielki wklad w sukcesy Milanu, fajnie jakby jeszcze pogral sobie gdzieś :)
tibauld
tibauld
  6 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: No widze. Przekrecili, ja mam pewniejsze zrodlo, w koncu i go zacytowałem wyżej, jasno z tego wynika ze ma ochote pograc Coz, Jankul swoje zrobil, pamietam jak przychodzil z Udinese, mial wielki wklad w sukcesy Milanu, fajnie jakby jeszcze pogral sobie gdzieś :)

A ja już myślałem, że nie umiem czytać ze zrozumieniem. :ziober2:

W sumie jakby trafił do ojczyzny i pograł tam byłoby to dobre. Dla Milanu jest już za bardzo wyeksploatowany.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dwuletnią umową z Wisłą Kraków związał się napastnik Partizana Belgrad - Ivica Iliev. - Podpisałem dokumenty i teraz jestem już oficjalnie członkiem zespołu mistrzów Polski - zdradził na łamach serbskiej prasy.


Solidne wzmocnienie Białej Gwiazdy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: FC Barcelona znów bardzo chce pozyskać Cesca Fabregasa. Katalończycy oferują za niego 50 mln funtów i proponują, że dodatkowo oddadzą do Arsenalu swoją młodą wschodzącą gwiazdę - Thiago Alcantarę.


Nie podoba mi się to.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.