tibauld
tibauld
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Przychodzi czas odświeżenia składów w klubach. Nowe wyzwania powodują to, że kluby zaczynają szukać nowych wzmocnień, uzupełnień składu. Stąd też czas na nowy temat o tym! :D

Także panowie do dzieła! Pisać kto i kogo kupił. Bez zbędnego nabijania! :ninja:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Race plus wyśmiewanie się z ochroniarza ;)

aa to to co ochroniasz próbował zwinac goscia który siedzi na schodach i tamci go zwyzywali? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Coz, a jak wiadomo na polskich obiektach uzywanie pirotechniki jest zakazane.

stadion w Poznaniu nie ma instalacji oddymiania i jest tam duszno, nie ma przepływu powietrza, pewnie podusiliby sie wszyscy jakby cała publika race odpaliła :rotfl: zreszta ja nie lubie jak koło mnie kolesie race odpalaja bo mam całe ubranie do wyprania od popiołu...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2011

Ależ Polonia Warszawa się zbroi :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: FC Barcelona słynie ze szlifowania piłkarskich diamentów. Właśnie do klubu ze stolicy Katalonii trafił kolejny. Barca znalazła w Stanach Zjednoczonych Bena Lederera. 10-letni piłkarz został sprowadzony do akademii Barcelony na dwa lata. Po tym okresie nastąpi pierwsza weryfikacja oceny jego talentu. Lederer według ekspertów stylem gry przypomina Andresa Iniestę. Czy w przyszłości zastąpi obecną gwiazdę Dumy Katalonii? Okaże się dopiero za kilka lat.


Ma dzieciak szczęście, obyśmy kiedyś o nim usłyszeli :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  3 czerwca 2011

Bakero dalej trenerem Lecha [*]
Dawidziuk dyrektorem sportowym [*]

Renifer
Renifer
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawidziuk dyrektorem sportowym [*]

A co Rutkowski Junior lepszy :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Bakero dalej trenerem Lecha [*]

Mam nadzieje udowodni wszystkim niedowiarkom swoją wartość.
Takiego profesjonalisty jeszcze w Lechu nie było, taka prawda i to nie moje słowa tylko ludzi blisko związanych z klubem.
WueRZet
WueRZet
  3 czerwca 2011
Renifer
Renifer: A co Rutkowski Junior lepszy :P

Dlaczego w takim razie nie Zbyszek Pleśnierowicz ? Albo Piotr Mowlik, lub Przemysław Bereszyński ?

Oni też nie są dyrektorami sportowymi, ale przynajmniej związani z Poznaniem ;)

Renifer
Renifer: Mam nadzieje udowodni wszystkim niedowiarkom swoją wartość. Takiego profesjonalisty jeszcze w Lechu nie było, taka prawda i to nie moje słowa tylko ludzi blisko związanych z klubem.

Nie udowodnił przez pół roku w Maladze. Nie udowodnił przez prawie cały rok w San Sebastian. Nie udowodnił przez prawie cały rok w Warszawie. Nie udowodnił do tej pory w Lechu. To tak jakby czekać aż Franek Smuda zdobędzie z naszymi złoto na Euro. Teoretycznie jest to możliwe, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to brednie.

I Bakero nie zostaje w Lechu, bo to taki zajebisty fachowiec i cud miód malinka jak sądzisz. Skorża nie może przyjść, a nie było opcji rezerwowej dlatego Kopernik zostać musi.
Renifer
Renifer
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego w takim razie nie Zbyszek Pleśnierowicz ? Albo Piotr Mowlik, lub Przemysław Bereszyński ? Oni też nie są dyrektorami sportowymi, ale przynajmniej związani z Poznaniem ;)

Tak jak Jóźwiak ;]
Czyżniewski nie był związany z Poznaniem a za jego czasów mieliśmy najlepsze transfery.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie udowodnił przez pół roku w Maladze. Nie udowodnił przez prawie cały rok w San Sebastian. Nie udowodnił przez prawie cały rok w Warszawie. Nie udowodnił do tej pory w Lechu. To tak jakby czekać aż Franek Smuda zdobędzie z naszymi złoto na Euro. Teoretycznie jest to możliwe, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to brednie. I Bakero nie zostaje w Lechu, bo to taki zajebisty fachowiec i cud miód malinka jak sądzisz. Skorża nie może przyjść, a nie było opcji rezerwowej dlatego Kopernik zostać musi.

Był trenerem rezerw Malagi, prowadził San Sebastian w siedmiu meczach a zatrudniony był jako dyrektor sportowy a praca w Polobnii to kpina jak J.W miał decydujące słowo a nie trener.
Ja tylko przytoczyłem słowa ludzi pracujących w klubie, gdyby nie było by opcji rezerwowej to Lech został by bez trenera.
Zresztą nie jestem fanem kolesiostwa , ani Skorży który stracił resztki mojego szacunku po tym jak został potraktowany w Legii i jak z uśmiechem zgodził się na nowy kontrakt :]
egze
egze
  3 czerwca 2011
Brad Friedel jednak nie wróci do Liverpoolu. Amerykanin podpisał kontrakt z Tottenhamem. W sumie mu się nie dziwię, bo Gomes dobrej prasy nie ma i Friedel może na WHL być pierwszym bramkarzem, natomiast na Anfield byłby jedynie rezerwowym.

Ciekawe kto będzie następcą Friedela w AV. Wątpię, by postawiono na Brada Guzana, to jednak nie ten poziom. Wróbelki ćwierkają, że... no właśnie Tomek Kuszczak szuka pracodawcy :)
WueRZet
WueRZet
  3 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Czyżniewski nie był związany z Poznaniem a za jego czasów mieliśmy najlepsze transfery.

A, oprócz Michniewicza, żaden trener urodzony poza Polską nie osiągnął z Lechem żadnych sukcesów. Czy to coś zmienia ?

Poza tym Czyżniewski był nieco lepszym piłkarzem niż Dawidziuk. Nieco.

Renifer
Renifer: Był trenerem rezerw Malagi, prowadził San Sebastian w siedmiu meczach a zatrudniony był jako dyrektor sportowy a praca w Polobnii to kpina jak J.W miał decydujące słowo a nie trener. Ja tylko przytoczyłem słowa ludzi pracujących w klubie, gdyby nie było by opcji rezerwowej to Lech został by bez trenera. Zresztą nie jestem fanem kolesiostwa , ani Skorży który stracił resztki mojego szacunku po tym jak został potraktowany w Legii i jak z uśmiechem zgodził się na nowy kontrakt :]

Przecież fakt, że nie poradził sobie w rezerwach świadczy jeszcze gorzej o nim ;] Przez okres w jaki Bakero spędził w San Sebastian to ta drużyna nie wygrała w 14 z 17 spotkań. Dyrektorem widać jest równie wybitnym. Mało tego, on nawet w swojej pierwszej pracy trenerskiej w meksykańskiej Pueblie, gdzie chyba nawet spuścił ich z ligi. Chociaż mogę się zgodzić, że to było dawno, teraz to inny człowiek.
Co do Skorży. Przecież on nie podpisał nowej umowy. Był już dogadany z Rutkowskim, wystarczyło, że Legia sprowadzi Weissa. Sprawa się zesrała. Brak Weissa w Legii oznaczał pozostanie Skorży. Pozostanie Skorży oznaczało brak zmiany na ławce u Nas. I tym sposobem stały bywalec warszawskich kasyn został w Poznaniu.

Co do okresu jego pracy w Warszawie to pozostawmy to bez komentarza. Jaki on chce mieć autorytet wśród piłkarzy, a pomimo tego co wieszczą media tego autorytetu za wiele nie ma, skoro przez prawie rok dał się dymać Wojciechowskiemu ?

A skoro jesteśmy przy Polonii

Konto usunięte
Konto usunięte: Jacek Grembocki po zakończeniu sezonu odejdzie z Bałtyku Gdynia. Drugoligowy klub zdecydował się nie przedłużać ze szkoleniowcem umowy, która wygasa 30 czerwca.


egze
egze: no właśnie Tomek Kuszczak szuka pracodawcy :)

Czy ostatnio nie ma opcji, że ten jednak chce zostać ? Mógłby pójść do Swansea :)
WueRZet
WueRZet
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszej pracy trenerskiej w meksykańskiej Pueblie

*był noga
Gutek909
Gutek909
  3 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Mam nadzieje udowodni wszystkim niedowiarkom swoją wartość.

jaką wartość ? :szok:

Renifer
Renifer: Takiego profesjonalisty jeszcze w Lechu nie było

profesjonalnym to on może był piłkarzem, a nie trenerem :ninja:
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  3 czerwca 2011

Bakero ?

Ojejku. Teraz kto będzie grał w ataku ? Krivets czy Arboleda ? :D

Renifer
Renifer
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież fakt, że nie poradził sobie w rezerwach świadczy jeszcze gorzej o nim ;] Przez okres w jaki Bakero spędził w San Sebastian to ta drużyna nie wygrała w 14 z 17 spotkań. Dyrektorem widać jest równie wybitnym. Mało tego, on nawet w swojej pierwszej pracy trenerskiej w meksykańskiej Pueblie, gdzie chyba nawet spuścił ich z ligi. Chociaż mogę się zgodzić, że to było dawno, teraz to inny człowiek. Co do Skorży. Przecież on nie podpisał nowej umowy. Był już dogadany z Rutkowskim, wystarczyło, że Legia sprowadzi Weissa. Sprawa się zesrała. Brak Weissa w Legii oznaczał pozostanie Skorży. Pozostanie Skorży oznaczało brak zmiany na ławce u Nas. I tym sposobem stały bywalec warszawskich kasyn został w Poznaniu. Co do okresu jego pracy w Warszawie to pozostawmy to bez komentarza. Jaki on chce mieć autorytet wśród piłkarzy, a pomimo tego co wieszczą media tego autorytetu za wiele nie ma, skoro przez prawie rok dał się dymać Wojciechowskiemu ?

Np. Michniewicz też prowadził na początku rezerwy Amiki i to nie świadczy o nim źle, nie każdy ma szczęście i od razu będzie prowadził pierwszy zespół bez doświadczenia szczególnie w takiej lidze jak Hiszpańska.
Ostatnie 7 spotkań w sezonie 2005/2006 San Sebastian:
Konto usunięte
Konto usunięte: April 8, 2006 Real Madrid Real Madrid CF Football Team 1 - 1 Real Sociedad Football Team Real Sociedad April 15, 2006 Real Sociedad Real Sociedad Football Team 1 - 0 Real Racing Club de Santander Football Team Santander April 22, 2006 Villarreal Villarreal CF Football Team 0 - 2 Real Sociedad Football Team Real Sociedad April 30, 2006 Real Sociedad Real Sociedad Football Team 1 - 2 Sevilla FC Football Team Sevilla May 3, 2006 Cadiz Cádiz CF Football Team 2 - 2 Real Sociedad Football Team Real Sociedad May 7, 2006 Real Sociedad Real Sociedad Football Team 2 - 2 Real Club Celta de Vigo Football Team Celta Vigo May 13, 2006 Espanyol RCD Espanyol Football Team 1 - 0 Real Sociedad Football Team Real Sociedad

Pueblie nie spadła z ligi gdy Bakero był jej trenerem , spadał dopiero w 2005 roku.
Zresztą prawda jest taka co może zrobić trener w siedem spotkań gdy dostaje zespół , to coś w stylu zwolnienia Góralczyka 2 mecze przed końcem ligi na rzecz Fornalaka.

Konto usunięte
Konto usunięte: profesjonalnym to on może był piłkarzem, a nie trenerem

Od kogo mamy się uczyć profesjonalizmu jak nie od byłego piłkarza który grał w prawdziwym wielkim profesjonalnym klubie? Od Gorzelczyka ?

Prawda jest takapiłkarze pokonali City i kosztem Juventusu awansowali z grupy Ligi Europy i im się w d... poprzewracało na wyobrażali sobie że jak tak im idzie w europejskich pucharach to na luzie wygrają ligę , każdy się spina na mistrza i każdy chce udowodnić że mógłby być na miejscu Lecha.
W Czwartek pokonali City żeby w sobotę/niedziele przegrać z Ruchem.
Jeżeli wygrana z City była zasługą Zielińskiego to porażka w Chorzowie też bo co trener zrobi przez 3/4 dni ? Rozruch odprawa i na mecz.
Fakt niektóre posunięcia Bakero są głupie jak wystawienie Semira na ataku , czy nie przyjmowanie krytyki.
Wszyscy winią trenera a nikt nie wini piłkarzy którzy jak by chcieli to grali by szybciej ale mają to gdzieś bo są "gwiazdami".
Bakero jest trenerem możecie negować każde moje zdanie ale to tak nic nie zmieni bo podpisał kontrakt.

Radomatu11
Radomatu11: Ojejku. Teraz kto będzie grał w ataku ? Krivets czy Arboleda ? :D

A bo to raz Maniek grał w ataku :ziober2:
egze
egze
  3 czerwca 2011
Miroslav Klose, który był łączony z takimi zespołami jak Valencia czy Trabzonspor, ostatecznie trafił do rzymskiego Lazio. Ciekawe jak urodzony w Opolu supersnajper niemieckiej kadry poradzi sobie w wymagającej Serie A.
WueRZet
WueRZet
  3 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Pueblie nie spadła z ligi gdy Bakero był jej trenerem , spadał dopiero w 2005 roku.

Według angielskiej wiki :

Konto usunięte
Konto usunięte: In the Summer of 1999[9] the story wasn't different from the last years. Alfredo Tena took over as coach and brought some reinforcements as Martín Ubaldi, François Omam Biyik, Rubén Ruiz Díaz, and Miguel Pardeza. Puebla didn't improve and Tena was replace by José Mari Bakero as coach. The team played worse and in the last round they tied against Monterrey and were relegated to the second division for the second time since 1964 when the club was formed. The numbers were 3 victories, 4 ties and 10 losses with 15 goals for and 30 against for a total of 13 points
.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.