Kwinshi994
Posty: 3 (po ~246 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 48
Kwinshi994
  9 maja 2011 (pierwszy post)

Wouter Weylandt, kolarz zespołu Leopard-Trek, nie przeżył upadku na trzecim etapie tegorocznego Giro d'Italia. 26-letni Belg spadł z roweru przy dużej prędkości podczas zjazdu na przełęczy Passo del Bocco i doznał bardzo poważnych obrażeń.

Do fatalnego zdarzenia doszło około 25 km przed metą. Weylandtowi udzielono błyskawicznej pomocy, jednak kolarz stracił mnóstwo krwi. Podczas upadku doznał także złamania podstawy czaszki

Pamiętajmy o takich ludziach Wielkich jak on [*]

http://m.onet.pl/_m/f88538ac5ffa637539b244f1e0546b91,10,1.jpg

SIEMKA........
Prosze o komentorzowanie ...

Mam nadziejie ze cos tu bedzie

Pozdro

WueRZet
WueRZet
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętajmy o takich ludziach Wielkich jak on [*]

Wielki ? Nie przesadzajmy. Szary kolarz nie mający wielkich sukcesów. Szkoda człowieka i tyle.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętajmy o takich ludziach Wielkich jak on [*]

myślę że to z lekka obłudne
podejrzewam że jeszcze rano nie wiedziałeś kto to

szkoda go jako człowieka i sportowca
wynoszenie go na piedestał - z lekka przesadzone
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  10 maja 2011

Oglądałem tę wczorajszą transmisję i byłem pewny, że nie przeżyje. Wprawdzie komentatorzy chcieli nieco łagodzić emocje, ale już po pierwszych informacjach stało się jasne, że nic dobrego z tego nie wyniknie.

W sumie jako człowieka mi go szkoda. Sportowcem wybitnym nie był. Znanym - ale tylko prawdziwym fanom kolarstwa.

Tutaj rodzi się jednak inny problem. Czy warto aż tak narażać życie sportowców. Zjazdy kolarskie są moim zdaniem dużo bardziej niebezpieczne niż np. wyścigi F1.

krzychu7818
krzychu7818
  10 maja 2011

i tak jak było można przypuszczać , dzisiejszy etap Giro bez ścigania

krzychu7818
krzychu7818
  10 maja 2011

wzruszająca była końcówka dzisiejszego etapu...:and:

ProjectSMITH
ProjectSMITH
  10 maja 2011

ciekaw jestem z jaką prędkością jechał, musiał ciąć jakieś ~60-70 km/h bo tam z górki jest...?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.