FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

no to zawirowało nam się w tabeli :)

sytuacja po świątecznej kolejce wraz z wynikami spotkań:



rozkład jazdy 24 kolejki:



Typujcie :) który mecz zapowiada sie ciekawie a którego nie warto ogladac?

Renifer
Renifer
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dotarła do nas informacja, że władza szykuje prowokację względem kiboli podczas meczu finału Pucharu Polski. Wykorzystując fakt, że właśnie w Bydgoszczy spotkają się zantagonizowane, a zarazem najbardziej społecznie aktywne grupy kiboli, Lech i Legia, szyk...owana jest spora akcja pokazowa. Ma dojść do prowokacji, która skutkować będzie "modelową interwencją" służb porządkowych. Akcja "widelec" to przy tym subtelne działanie. Jeśli nie chcecie zostać spałowani, trafić do aresztu i otrzymać wyrok w zawieszeniu: żadnego alkoholu, żadnej bujanki, żadnej agresji. To nie będzie zwykły mecz, władza może chcieć na nim rozbić polski ruch kibicowski.

Widzę że rząd odpowiada na akcje "temat zastępczy kibice".
smencikk
smencikk
  27 kwietnia 2011

Już ostatnio w Bydgoszczy w meczu z Chojniczanką miały miejsce "niesnaski" z funkcjonariuszami i próbą prowokacji kibiców, więc teraz pewnie wejdzie im to w nawyk :mrgreen:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 kwietnia 2011

kibice Zawiszy chętnie pomogą w demolce :mrgreen:

JestemMistrzu
JestemMistrzu
  27 kwietnia 2011

Ciekawie się zapowiada mecz, oby tylko pogoda dopisała

Renifer
Renifer
  28 kwietnia 2011

Tak ma wyglądać główna siedziba PZPN :szok:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: Tak ma wyglądać główna siedziba PZPN

Powinni w szopie na drzewo urzędować, a nie w czymś takim. A na szkolenie dzieci i młodzieży dają ochłapy, a potem oczekują, że z tego wyrośnie mocna reprezentacja :And:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 kwietnia 2011

myślę ze kibice stulejorza wronki nie dadzą sie sprowokować

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: Tak ma wyglądać główna siedziba PZPN

nowa siedziba ze starym logo :ziober2:
Renifer
Renifer
  29 kwietnia 2011

Kocham spontany :mrgreen:
DO zobaczenia a dialog Arenie :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011

Legia - Widzew

Kiedyś ten mecz podniecał cały kraj, dzisiaj tylko kibiców i dzisiaj to spotkanie zaledwie średniaków. Gospodarze mają tylko 2 pkt przewagi nad beniaminkiem, ale uważam że po tym spotkaniu im odskoczą.

Zagłębie - Lech

Bakero oszczędza Arboledę na PP, wraca natomiast do pierwszej 11 Rudnevs. U Miedziowych po kontuzji zobaczymy Pawłowskiego. Taki mecz na remis raczej.

GKS - Korona

Gospodarze chcą wygrać i włączyć się do czołówki. Kielczanie to najlepiej grająca ekipa na wyjazdach w tej rundzie. Ostatnie trzy starcia przy Sportowej obu zespołów kończyły się zwycięstwami gospodarzy. Teraz może być inaczej.

Wisła - Górnik

Być może w napadzie Białej Gwiazdy zagra Żurawski, bo nie wiadomo czy Genkow dojdzie do siebie. Górnik powinien bez obaw, na spokoju sobie pograć. Jeśli schowa się za podwójna gardą to wyjedzie z Krakowa bez punktów.

Polonia B. - Jaga

Każdy mecz dla gospodarzy to walka o przetrwanie. A każdy mecz dla Jagiellonii to podtrzymanie szansy na MP. Pomimo przepaści w tabeli wcale Polonia nie stoi na przegranej pozycji, gdyż potrafiła przecież urwać punkty Wiśle.

Polonia W. - Śląsk

Warszawiacy ostatnie 4 spotkania wygrali, bilans bramek 10-1. Wraca Sobiech, ale na przeciwko rewelacyjny WKS. Może nie tak mocny jak ostatnio bo bez Gikiewicza, Kazimierczaka i być może Mili, ale nadal solidny zespół.

Ruch - Cracovia

Gospodarze grają już tylko o jak najlepszą pozycję w lidze, gdyż spadek im nie grozi. Pasy muszą wygrywać i coś mi się wydaje, że sięgną w tym meczu po 1 zwycięstwo na wyjeździe.

Arka - Lechia

Czyli śledzie vs betony. Arkowcy gotowi na wojnę, mają lepszy stadion, więcej kibiców i chcą przełamać fatalną passę w derbach.
Lechia mocno podbudowana zwycięstwem z Legią jedzie do Gdyni po 3 pkt.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  29 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Bakero oszczędza Arboledę na PP

przecież Arboleda na finał PP jest zawieszony za żółte kartki :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież Arboleda na finał PP jest zawieszony za żółte kartki

Nie wydaje mi się.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  29 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie wydaje mi się.

był zagrożony przed rewanżem z Podbeskidziem i dostał żółtą za dyskusję :ninja:
nie chce mi się sprawdzać, ale wydaję mi się, że powinien być zawieszony na finał.
egze
egze
  29 kwietnia 2011

Cabral powołany do reprezentacji Argentyny. Świat stanął na głowie :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: był zagrożony przed rewanżem z Podbeskidziem i dostał żółtą za dyskusję nie chce mi się sprawdzać, ale wydaję mi się, że powinien być zawieszony na finał.

Masz rację będzie pauzował i dlatego teraz Bakero daje mu odpocząć bo chce zgrać duet Bosacki - Wołąkiewicz.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.