FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

no to zawirowało nam się w tabeli :)

sytuacja po świątecznej kolejce wraz z wynikami spotkań:



rozkład jazdy 24 kolejki:



Typujcie :) który mecz zapowiada sie ciekawie a którego nie warto ogladac?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pokazal wiele razy ze to swietny szkoleniowiec i z miernot robi dobrych pilkarzy ktorzy realizuja pkt po pkt jego taktyke.

Ale jest do bólu szczery i włodarze PZPN-u długo by z nim nie uciągnęli.

Konto usunięte
Konto usunięte: btw, na którym Polska jest miejscu w rankingu FIFA?

Co się tak wszyscy jarają tym rankingiem? :woot:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sensie jestes przeciw? :D

Lenczyk to świetny trenera ale:
-mało żywiołowy poza salto.
-wiek , wiem wiem zaraz wymienicie mi 1000 trenerów starszych z sukcesami ale on ma doświadczenie tylko w Ekstraklasie a kadra to co innego .
A o Probierzu to chyba każdy zna tu moje zdanie :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "w razie klęski Smudy" czyli nie wiadomo kiedy miałoby dojść do zmiany

A to tak. Więc zmiana będzie po Euro.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  2 maja 2011
Renifer
Renifer: -mało żywiołowy poza salto.

pfff. Poza swoim saltem :D
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: btw, na którym Polska jest miejscu w rankingu FIFA?

Nie mam pojecia, pewnie kolo 70 jak nie nizej

ciekawy bedzie koszyk podczas losowania el. mś - atrakcyjni rywale? murowani

Renifer
Renifer: -mało żywiołowy poza salto.

Po jaki uj nam potrzebny zywilowoy trener?

wystarczy ze pilkarze beda dobrze grac, tego sie wymaga od trenera a nie tak jak Smuda tanczy przy linii wydziera sie i nic z tego nie ma.

Renifer
Renifer: tylko w Ekstraklasie a kadra to co innego .

Jezeli w ekstraklasie potrafil z paralitykow sklecic dobra ekipe to tym bardziej w kadrze bedzie umial ich poukladac....

co wazniejsze - patrzac na Slask - w krotkim czasie, a do euro duzo nie pozostalo.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 maja 2011
Enkido
Enkido: Co się tak wszyscy jarają tym rankingiem?

Ranking nie odzwierciedla co prawda gry, ale to marne pocieszenie, w przypadku gry naszej reprezentacji chyba odzwierciedla :tak:

Renifer
Renifer: Lenczyk to świetny trenera ale: -mało żywiołowy poza salto. -wiek , wiem wiem zaraz wymienicie mi 1000 trenerów starszych z sukcesami ale on ma doświadczenie tylko w Ekstraklasie a kadra to co innego .

a kogo sugerowałbys do wprowadzenia za Smudę, który - nie oszukujmy się - nie radzi sobie z kadra idealnie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A to tak. Więc zmiana będzie po Euro.

Prawdopodobnie zostawią Smudę na Euro, i tam po odpadnieciu w fazie grupowej mu podziekują :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdopodobnie zostawią Smudę na Euro, i tam po odpadnieciu w fazie grupowej mu podziekują

I on wszystko to przyjmie na swoje barki po czym ucieknie to 2 ligi armeńskiej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ranking nie odzwierciedla co prawda gry, ale to marne pocieszenie, w przypadku gry naszej reprezentacji chyba odzwierciedla

No trudno, żeby nasi walczyli jak lwy w meczach o pietruszkę.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I on wszystko to przyjmie na swoje barki po czym ucieknie to 2 ligi armeńskiej.

Moze zbyt pochopnie zakładam odpadniecie w fazie grupowej no ale coz... :lol:
Ja czekam na powołanie Małeckiego do kadry.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 maja 2011
Enkido
Enkido: No trudno, żeby nasi walczyli jak lwy w meczach o pietruszkę.

No z takim nastawieniem "bo mecz o pietruszke to nie trzeba biegac" to zadnego meczu nie wygrają.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze zbyt pochopnie zakładam odpadniecie w fazie grupowej no ale coz...

Zobaczymy jeszcze z kim będziemy w grupie, ale przy obecnym poziomie wyjście z niej to już będzie wielki sukces.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja czekam na powołanie Małeckiego do kadry.

Coś nie błyszczy ostatnio.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po jaki uj nam potrzebny zywilowoy trener?

Dla mnie trener powinien żyć być bardzo żywiołowy a nie przesiedzieć cały mecz na ławce i przed gwizdkiem być w szatni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli w ekstraklasie potrafil z paralitykow sklecic dobra ekipe to tym bardziej w kadrze bedzie umial ich poukladac.... co wazniejsze - patrzac na Slask - w krotkim czasie, a do euro duzo nie pozostalo.

Tylko Śląsk za Tarasiewicza a Lenczyka nie zmienił się kadrowo.
Po prostu czegoś brakowało Tarasiewiczowi co miał Lenczyk.

Konto usunięte
Konto usunięte: a kogo sugerowałbys do wprowadzenia za Smudę, który - nie oszukujmy się - nie radzi sobie z kadra idealnie.

Z grubej rury.
Guus Hiddink on plus sędziowie równa się dobre miejsce na Euro :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No z takim nastawieniem "bo mecz o pietruszke to nie trzeba biegac" to zadnego meczu nie wygrają.

No i tak będzie aż do EURO 2012. Zobacz choćby Jelenia. Szkoda mu zdrowia na mecze towarzyskie.

Btw. Polska w rankingu jest 71 :lol: Ten cały ranking to jest ogólnie śmieszny.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  2 maja 2011
Renifer
Renifer: Dla mnie trener powinien żyć być bardzo żywiołowy a nie przesiedzieć cały mecz na ławce i przed gwizdkiem być w szatni.

Walery Łobanowski - siedzial prawie spał na lawce a jak dynamo gralo ?
to nie ma znaczenia : )

Renifer
Renifer: Tylko Śląsk za Tarasiewicza a Lenczyka nie zmienił się kadrowo.

No wlasnie, wiec Ci marni kopacze co wczesniej mogli walczyc o utrzyamnie lub srodek tabeli teraz dzielnie sieja postrach wsrod najwazniejszych kandydatów do mistrza.
Druzyna Lenczyka zawsze ma charakter, tak tez bylo w Belchatowie.
Renifer
Renifer
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Walery Łobanowski - siedzial prawie spał na lawce a jak dynamo gralo ? to nie ma znaczenia : )

Może i nie ma ale ja tam wolę żywiołowych trenerów :ziober2:.
Łobanovski świetny przykład ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie, wiec Ci marni kopacze co wczesniej mogli walczyc o utrzyamnie lub srodek tabeli teraz dzielnie sieja postrach wsrod najwazniejszych kandydatów do mistrza. Druzyna Lenczyka zawsze ma charakter, tak tez bylo w Belchatowie.

Za Tarasiewicza ogólnie Śląsk grał nie najgorzej nie licząc ostatniej rundy.
Irytujące jest zwalnianie trenerów przez piłkarzy.
Ale praktycznie nic Orest nie osiagnął po za jednym Mistrzostwem z Wisłą nomen omen blisko 30 lat temu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.