WueRZet
WueRZet
  1 maja 2009 (pierwszy post)

Majówka z piłkarską Ekstraklasą. Już dzisiaj rozegrane zostaną pierwsze spotkania 26 kolejki

Piątek, 1 maja
17:45GKS Bełchatów - Polonia Bytom
20:00Piast - Wisła

Sobota, 2 maja
14:45Arka - Śląsk
16:00Legia - ŁKS
17:00Jagiellonia - Odra
19:15Górnik - Lechia

Niedziela, 3 maja
14:45Cracovia - Polonia Warszawa
17:00Lech - Ruch

Q. Gdzie odbędzie się najciekawsze spotkanie ? A gdzie najmniej ciekawe ?
Q. Gdzie może dojść do niespodzianki ?
Q. Czy Górnik i Cracovia dadzą swoim fanom nadzieję na odbicie się od dna i możliwą ucieczkę z ostatnich miejsc w tabeli.
Q. Czy pierwsza trójka (Wisła, Legia, Lech) zdobędą po trzy punkty, a może któryś z zespołów się potknie ?
Q.

boleslawianin
boleslawianin
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Piątek, 1 maja 17:45 GKS Bełchatów - Polonia Bytom 20:00 Piast - Wisła


Wygrane Bełchatowa i Wisły, oba kluby walczą o mistrza, Wisła nagle zrobiła sie wg mnie faworytem do tytułu

jak to powiedzial Sebastian Mila : mistrzem nie bedzie ani Lech ani Legia tylko Wisla ?
Czemu ? Wygramy u siebie z Legia i Lechem co do tytuł zespolowi z Krakowa:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Arka - Śląsk

Niedawno bo pare dni temu Slask wtopił w Gdyni 0:1 w PE, ale ten mecz bedzie zupelnie inny, zapewne zagraja Ci zawodnicy ktorzy nie dostali szansy w pucharze.
Obstawiam remis 1:1 lub 0:0
Slask zapewne bedzie chcial pomoc Lechii Gdans i pokonac Arke, zoabczymy jak to wyjdzie

Konto usunięte
Konto usunięte: 16:00 Legia - ŁKS

Po mękach Legia poradzi sobie z ŁKS-em i wygra 1:0
dzieki temu nadal bedzie sie liczyc w wyscigu po MP

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 Jagiellonia - Odra

Krótko i na temat : wygra Jagiellonia 2:0

Konto usunięte
Konto usunięte: 19:15 Górnik - Lechia

Bardzo ważny mecz dla Górnika jak nie jeden z ważniejszych pod koniec tego sezonu, mecz o 6 pkt jak to sie mówi. Wiadomo jaka jest sytuacja zespolu z Gdanska dlatego takze i oni po ostatnim zwyciestwie z Arka beda chcieli podtrzymac ta passe i wygrac w Zabrzu. Ja jednak bylbym sklonny postawic na zespol Gornika 2:1

Konto usunięte
Konto usunięte: Niedziela, 3 maja 14:45 Cracovia - Polonia Warszawa

Tutaj znow nie bede sie rozwodzil, padnie remis 1:1
Polonia pod wodza nowego trenera nic ciekawego ostatnio nie zagrala, calkowicie bezbarwnie, wiec i remis to realny wynik.

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 Lech - Ruch

Wazny mecz dla Lecha, nie moze juz sobie pozwolic na potkniecia takie jak chociazby z ŁKS-em u siebie. Natomiast Ruch moze byc podbudowany zwyciestwem w PE z Legia i to na wyjezdzie, badz co badz przy pomocy Muchy no ale wygrali....
Stawialbym jednak na Lecha ktory ma noz na gardle i musi po prostu musi wygrywac wszystkie mecze u siebie jak chce miec mistrza... 2:0 dla Lecha

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pierwsza trójka (Wisła, Legia, Lech) zdobędą po trzy punkty, a może któryś z zespołów się potknie ?

Raczej wygraja, tak obstawilem.
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 26 kolejka piłkarskiej Ekstraklasy

Lol wreszcie ktos jakis temat zalozyl:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:45 GKS Bełchatów - Polonia Bytom

GKS w lidze wygral 5 meczów z rzedu ale ostatnia porazka w najsilniejszym skladzie w PE z Odrą pokazuje ze ta forma nie jest rowna, zdziwilbym sie nawet remisem...

Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Piast - Wisła

Postawilem u buków na Wisle wiec musi wygrac jesli chce zdobyc tytul...

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Arka - Śląsk

Arka gra kompromitujaca pilke, Śląsk gra...o nic przewiduje wiec remis...

Konto usunięte
Konto usunięte: 16:00 Legia - ŁKS

Moze byc ciekawy mecz i nie zdziwilbym sie gdyby ŁKS odebral jakies punkty Legii jednak to wojskowi sa faworytem...

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 Jagiellonia - Odra

Jagiellonia z atakiem Grosicki-Franek powinna rozbroic kazda obrone mysle ze nie powinni miec problemow ze zdobywaniem bramek z Odrą...

Konto usunięte
Konto usunięte: 19:15 Górnik - Lechia

Górnik wygra to spotkanie i wydostanie sie ze strefy spadkowej...

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Cracovia - Polonia Warszawa

Cracovia gra w ten chwili najgorsza pilke w Polsce, Polonia skupia sie na obronie, bedzie 0:0 lub jedna bramka wygra druzyna ze stolycy..

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 Lech - Ruch

Lech nie wygral w lidze bodajze od 4 meczow musi sie wreszcie przelamac i nastapi to w niedziele:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Gdzie odbędzie się najciekawsze spotkanie ? A gdzie najmniej ciekawe ?

Legia-ŁKS najciekawsze
Cracovia-Polonia nuda

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Gdzie może dojść do niespodzianki ?

Na Łazienkowskiej...

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy Górnik i Cracovia dadzą swoim fanom nadzieję na odbicie się od dna i możliwą ucieczkę z ostatnich miejsc w tabeli.

Górnik:tak:
Cracovia:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy pierwsza trójka (Wisła, Legia, Lech) zdobędą po trzy punkty, a może któryś z zespołów się potknie ?

Ciezko stwierdzic:ninja:
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
GKS Bełchatów - Polonia Bytom

GKS po porażce w Pucharze Ekstraklasy będzie chciał się zrehabilitować, teoretycznie wciąż bowiem mają szansę na majstra, a i terminarz całkiem przyzwoity.
Dawid Nowak pewnie coś strzeli i Bełchatów wygra minimalnie.

Piast - Wisła

Piast osłabiony brakiem Kowalskiego (klauzula w kontrakcie) i Muszalika (kartki) może mieć problemy, ale do gry wraca Gamla i jest jeszcze doświadczony Widuch, więc remis jest w zasięgu piłkarzy z Piasta.
Myślę jednak, że Paweł Brożek będzie chciał przegonić Chinyamę w tabeli strzelców i coś tam strzeli. Mój typ: minimalne zwycięstwo piłkarzy z Krakowa.

Arka - Śląsk

Na papierze faworytem jest Śląsk, ale to Arka ma teraz o co walczyć, Śląsk może spokojnie myśleć o meczu finałowym w Pucharze Ekstraklasy. Arka ma bardzo przyzwoity skład, do którego dołączył teraz bardzo dobry trener, pytanie czy nie za późno. Mój typ: remis.

Legia - ŁKS

Bodzio W. zatrzymał Lecha, ale zatrzymać Legii raczej nie zdoła. Po porażce z Ruchem nastroje w stołecznej ekipie na pewno nie są najlepsze, ale w końcu są liderem i muszą swego miejsca pilnować. Chinyama pewnie coś ustrzeli. Legia wygra.

Jagiellonia - Odra

Jagiellonia pewna swej gry w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie się starała udowodnić, że to miejsce jej się należy. U siebie piłkarze Jagi nie zwykli przegrywać ze słabeuszami pokroju Odry. Mój typ: przekonujące zwycięstwo gospodarzy.

Górnik - Lechia

Śmiem twierdzić, że będzie to najważniejszy mecz w sezonie dla piłkarzy z Zabrza. Muszą wygrać i to zrobią!!!

Cracovia - Polonia Warszawa

Śmierdzi mi remisem w tym meczu. Ekipa Grembockiego na pewno będzie nie co zmęczona po półfinale Pucharu Polski. Cracovia za wszelką cenę będzie starała się zdobyć punkty. Mój typ: remis.

Lech - Ruch

Lech wymęczy zwycięstwo, a kibice chorzowskiej drużyny coraz bardziej będą musieli się przyzwyczajać do perspektywy oglądania swoich piłkarzy w przyszłym sezonie na zapleczu ekstraklasy, do czego mam nadzieję nie dojdzie (no chyba, że od tego by zależał los Górnika).

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie odbędzie się najciekawsze spotkanie ? A gdzie najmniej ciekawe ?


najciekawsze w Zabrzu, najmniej ciekawe w Bełchatowie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie może dojść do niespodzianki ?


Cracovia i Arka mogą zremisować z wyżej notowanymi rywalami. Piast może powalczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Górnik i Cracovia dadzą swoim fanom nadzieję na odbicie się od dna i możliwą ucieczkę z ostatnich miejsc w tabeli.


tak i sprawa spadku jeszcze bardziej się zagmatwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pierwsza trójka (Wisła, Legia, Lech) zdobędą po trzy punkty, a może któryś z zespołów się potknie ?


w sumie ani jedna z tych drużyn nie będzie miała łatwego zadania, ale wszystkie wymęczą zwycięstwa (no może Legia aż tak bardzo nie będzie się musiała męczyć)
WueRZet
WueRZet
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lol wreszcie ktos jakis temat zalozyl

Od kilku dni przymierzam się do założenia tematu o sportowych powrotach, ale zawsze coś wypadnie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: odbudowany zwyciestwem w PE z Legia i to na wyjezdzie,

W Pucharze Polski :ssh:
boleslawianin
boleslawianin
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Pucharze Polski

Tak :)

Pomyleczka drobna, ale dobrze ze jestes czujny :mrgreen:

Swoja droga Lech znow nie wygral kolejny remis, tym razem z Polonią

coś sie zablokowali... w najwazniejszym momencie sezonu.
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009

Bełchatów ale sie meczy z Polonia:ninja:

hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bełchatów ale sie meczy z Polonia


Konto usunięte
Konto usunięte: Dawid Nowak pewnie coś strzeli i Bełchatów wygra minimalnie.


jw.
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jw.

:brawo: jestes geniuszem:tak:
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestes geniuszem


nie ja :nie: Nowak :tak: on robi różnicę :tak:
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ja Nowak on robi różnicę

Mowiles ze cos strzeli a juz dwie to nie jest cos:lol:
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowiles ze cos strzeli a juz dwie to nie jest cos


jakbym sądził, że strzeli jedną to bym nie pisał, że coś strzeli.
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbym sądził, że strzeli jedną to bym nie pisał, że coś strzeli.

A jak bys napisal hmm? :ziober2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak bys napisal hmm?


że Nowak strzeli decydującą bramkę ;)

napisałem coś (czyli ileśtam bramek) i że wygrają minimalnie, bo tak też wygrali :) (2 bramki w tym jedna strzelona w końcówce to mało)
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: (2 bramki w tym jedna strzelona w końcówce to mało)

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: napisałem coś (czyli ileśtam bramek)

A dla mnie coś znaczy jedna:tak:
Dobrze ze chociaz raz sie roznimy:lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.