WueRZet
WueRZet
  1 maja 2009 (pierwszy post)

Majówka z piłkarską Ekstraklasą. Już dzisiaj rozegrane zostaną pierwsze spotkania 26 kolejki

Piątek, 1 maja
17:45GKS Bełchatów - Polonia Bytom
20:00Piast - Wisła

Sobota, 2 maja
14:45Arka - Śląsk
16:00Legia - ŁKS
17:00Jagiellonia - Odra
19:15Górnik - Lechia

Niedziela, 3 maja
14:45Cracovia - Polonia Warszawa
17:00Lech - Ruch

Q. Gdzie odbędzie się najciekawsze spotkanie ? A gdzie najmniej ciekawe ?
Q. Gdzie może dojść do niespodzianki ?
Q. Czy Górnik i Cracovia dadzą swoim fanom nadzieję na odbicie się od dna i możliwą ucieczkę z ostatnich miejsc w tabeli.
Q. Czy pierwsza trójka (Wisła, Legia, Lech) zdobędą po trzy punkty, a może któryś z zespołów się potknie ?
Q.

hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A dla mnie coś znaczy jedna


bramka z karnego i tak się nie liczy :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte:


no co, chodzi mi o przebieg spotkania, do niemal samego końca mógł być jeszcze remis.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze ze chociaz raz sie roznimy


:tak:
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009

Wiec Wojtek w Gliwicach Wisła coś strzeli?:ziober2:

WueRZet
WueRZet
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec Wojtek w Gliwicach Wisła coś strzeli?

Z uwagi na typera chciałbym, żeby jedną wbili.

Ale z drugiej strony, chciałbym żeby Piast zrobił sensacyjny wynik :rock:
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale z drugiej strony, chciałbym żeby Piast zrobił sensacyjny wynik

Poki co masz to co chciales a ja przegrywam kupon:ninja:
Czuje ze skonczy sie 1:1 co mnie tez nie urzadza...
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poki co masz to co chciales a ja przegrywam kupon Czuje ze skonczy sie 1:1 co mnie tez nie urzadza...


dobrze by było jakby Piast wygrał :)
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze by było jakby Piast wygrał :)


tez jestem za piastem bo za tydzień ciekawy mecz :)
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze by było jakby Piast wygrał :)

Tez tak mysle bo Lech bedzie blizej majstra choc zawalą mi kupon:ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009

Szkoda ze Piast nie utrzymal tego prowadzenia, Wisła byc moze by stracila szanse na mistrza a tak...:)

hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda ze Piast nie utrzymal tego prowadzenia, Wisła byc moze by stracila szanse na mistrza a tak...:)


Wiśle ten jeden punkt i tak nie pomoże, a Piastowi te 2 mogły zapewnić utrzymanie, choć i tak się utrzymają na pewno ;)
Freddie2007
Freddie2007
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiśle ten jeden punkt i tak nie pomoże, a Piastowi te 2 mogły zapewnić utrzymanie, choć i tak się utrzymają na pewno ;)

przy takich zespolach jak Cracovia,Arka czy Ruch trudno spasc z ligi:ninja:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiśle ten jeden punkt i tak nie pomoże,

W końcowym rozrachunku może być bardzo ważny biorąc pod uwagę ścisk w "czubie" tabeli.

Konto usunięte
Konto usunięte: a Piastowi te 2 mogły zapewnić utrzymanie, choć i tak się utrzymają na pewno ;)

No to akurat jest w tym sezonie taki przyzwoity zespół ligowy, biorąc pod uwagę granie drużyn z dołu tabeli, tj. wyżej wspomnianych: Arki, Cracovii i Ruchu.
hydeparkowy
hydeparkowy
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to akurat jest w tym sezonie taki przyzwoity zespół ligowy, biorąc pod uwagę granie drużyn z dołu tabeli, tj. wyżej wspomnianych: Arki, Cracovii i Ruchu.


Młodzi Wilczek, Smektała, Kowalski czy Glik całkiem przyzwoicie sobie radzą, coś mam takie przeczucie, że latem w Gliwicach będzie wielka wyprzedaż.

Konto usunięte
Konto usunięte: W końcowym rozrachunku może być bardzo ważny biorąc pod uwagę ścisk w "czubie" tabeli.


I tak mistrzem zostanie Legia, wicemistrzem Bełchatów :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: przy takich zespolach jak Cracovia,Arka czy Ruch trudno spasc z ligi


Cracovia wbrew pozorom nie gra złej piłki, niektóre ich akcje są bardzo widowiskowe. Kluczem do braku spadku są jednak zwycięstwa. Taki Piast nie gra widowiskowo, ale ma świetną obronę i utalentowanego bramkarza, więc daje sobie radę nawet strzelając mniej bramek niż sam Chinyama.
Freddie2007
Freddie2007
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cracovia wbrew pozorom nie gra złej piłki, niektóre ich akcje są bardzo widowiskowe. Kluczem do braku spadku są jednak zwycięstwa. Taki Piast nie gra widowiskowo, ale ma świetną obronę i utalentowanego bramkarza, więc daje sobie radę nawet strzelając mniej bramek niż sam Chinyama

A Odra gra widowiskowa pilke? :ninja: I jakos nie moga spasc...
Górnik tez gra widowiskowa piłke i zapewne spadnie...
A Cracovia fakt, gorzej w sumie gra Arka czy Ruch ale i tak spadna:lol:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Odra gra widowiskowa pilke? I jakos nie moga spasc... Górnik tez gra widowiskowa piłke i zapewne spadnie...

No cóż... za styl nikt punktów nie przyznaje ani nie odbiera. Trzeba wygrywać mecze, a nie będzie problemu ze stylem :)
Freddie2007
Freddie2007
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No cóż... za styl nikt punktów nie przyznaje ani nie odbiera. Trzeba wygrywać mecze, a nie będzie problemu ze stylem :)

No fakt to nie skoki zeby za styl dawano punkty:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.