FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Tabela po 21. kolejce i zestaw par 22. kolejki:



2 mecze przyjaźni i 1 mecz nienawiści :)

Q: jakie wyniki typujecie?
Q: czy i tym razem szlagierowe spotkanie wiadomych drużyn obstawiacie jako najciekawsze?

WueRZet
WueRZet
  17 kwietnia 2011

Piotr Ćwielong w przerwie beznadziejnego meczu Śląsk Wrocław - Korona Kielce: "Jest niedziela, siedemnasta, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę". To była jego odpowiedź na pytanie, dlaczego piłkarze prezentują aż taką kaszanę.

WueRZet
WueRZet
  17 kwietnia 2011

Dziwna ta tabela. Myślałem, że przy równej ilości punktów decyduje bilans bramek, bądź bezpośrednie starcia. A to wszystko jest na korzyść Lecha.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwna ta tabela. Myślałem, że przy równej ilości punktów decyduje bilans bramek, bądź bezpośrednie starcia. A to wszystko jest na korzyść Lecha.

No są bezpośrednie starcia, bo 4 drużyny mają po 32 pkt.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwna ta tabela. Myślałem, że przy równej ilości punktów decyduje bilans bramek, bądź bezpośrednie starcia. A to wszystko jest na korzyść Lecha.

wszystkie redakcje poza "nieomylnym" onetem wskazuja (moim zdaniem dobrze) na trzecią Lechię. Taka tez tabele umiesciłem w temacie o 23 kolejce.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie redakcje poza "nieomylnym" onetem wskazuja (moim zdaniem dobrze) na trzecią Lechię. Taka tez tabele umiesciłem w temacie o 23 kolejce.

No ta co wstawiłeś jest identyczna z tym co ja tu dałem, więc pewnie tak jest obecnie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 kwietnia 2011
Enkido
Enkido: No ta co wstawiłeś jest identyczna z tym co ja tu dałem, więc pewnie tak jest obecnie.

o widzisz, nie wyświetliła mi sie za pierwszym razem ta tabela. Z jakiej to stronki jest ?
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o widzisz, nie wyświetliła mi sie za pierwszym razem ta tabela. Z jakiej to stronki jest ?

90minut.pl

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  17 kwietnia 2011
Enkido
Enkido: No są bezpośrednie starcia, bo 4 drużyny mają po 32 pkt.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa..........
egze
egze
  18 kwietnia 2011

Kurde Górnik gdyby wygrał tamto spotkanie u siebie z Jagą, które niefortunnie przegrał, dziś byłby o krok od europejskich pucharów, a tak to może skończyć sezon nisko...

JestemMistrzu
JestemMistrzu
  18 kwietnia 2011

Co do samego meczu wypowiadać się nie będę bo muszę go obejrzeć jeszcze raz na kompie :)

Takie o coś fajnego znalazłem :P

Czyli co ? Wisła i Cracovia nie przejdzie :lol:

Do Poznania przyjechało nas 2100 osób spora ilość kibiców ze Szczecina ale nie zabrakło także kibiców innych zgód byli również kibice Den Haag. Wejście na stadion trochę wolne bo bramek sporo no ale wydawało mi się, że to dlatego tak po tym co zrobił Widzew kilka tygodni wcześniej :P Stadion Lecha od zewnątrz robi wrażenie Wreszcie mamy stadiony ! ( było słychać komentarze innych kibiców, że stadion wygląda jak parking xD ) Akustyka słaba :and: u nas jest lepsza :mrgreen: Doping Lecha wydawałem się, że będzie lepszy na Lechu repertuar cieniutki tylko ku...tyle lat podstawówki a tak ubogie słownictwo. Swoja drogą żal dupę musi strasznie ściskać, że mają takie kompleksy Legii i Warszawy. Denerwujące jest to dla mnie kiedy Legia robi oprawy w Poznaniu kibice Lecha zamiast dokończyć swoją pieśń zaczynają gwizdy hmmm 100% miłości do Klubu a 110% nienawiści do Legii no to teraz pytanie po co przychodzą na stadion? Dla Lecha czy dla Legii ? bo mi wydaje się, że to 2 :mrgreen: dlatego też było słychać " Przyszliście chamy, dlatego, że my tu gramy :mrgreen: " po czym było słychać gwizdy i buczenie na stadionie. Oprawa Lecha okej ale do tej pory nie wiem co to za zwierze było w oprawie :mrgreen: My pokazaliśmy skierowane do Adama Michnika no i " Stadionowi Zadymiarze " co u kibiców Lecha spowodowało gwizdy i buczenie później zostały odpalone świece dymne

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=5P0uBsUqr0Q

Podczas meczu została spalona flaga Lecha Poznań, Lech w odpowiedzi zaśpiewam " Do nienawiści do tej drużyny.... "
Kilka kolegów musiało noc spędzić w Poznaniu (kibice (L) z Wielkopolski ) Dziwi mnie co opowiadali wracajć tramwajem do domu... 0 satysfakcji i cieszenia się z 3 pkt tylko napinka i napinka na Legie.... no cóż :P nie wiem jak to skomentować :D Było też dużo kibiców inkognito na stadionie Lecha no ale komentarze zachowam dla siebie :mrgreen:
Renifer
Renifer
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://img687.imageshack.us/img687/3713/20654310150237194307457.jpg

Też jak to zobaczyłem pierwszy raz to przystanąłem .

Konto usunięte
Konto usunięte: Doping Lecha wydawałem się, że będzie lepszy na Lechu repertuar cieniutki tylko ku...tyle lat podstawówki a tak ubogie słownictwo.

Doping był słaby :and:.
Boki i góra w ogóle olały temat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoja drogą żal dupę musi strasznie ściskać, że mają takie kompleksy Legii i Warszawy.

Kompleksy ?
Nie to czyta niechęć , jakoś nie wiem czego miał by Lech zazdrościć Legi :]

Swoją drogą byłem wczoraj na meczu Warta Pogoń i co mnie zdziwiło w składzie Paprykarzy biega sobie żółty,
i o dziwo grał dobrze jak na I ligowe warunki.
KorasPL
KorasPL
  18 kwietnia 2011
http://www.youtube.com/watch?v=ynXZueYwjEw

Dobre sobie ;D
JestemMistrzu
JestemMistrzu
  19 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: Doping był słaby .


No tak właśnie myślałem za dużo pewnie przyszło takich kibiców co oo bo Legia gra to idę na mecz no i pewnie stąd taki doping.

Renifer
Renifer: Swoją drogą byłem wczoraj na meczu Warta Pogoń i co mnie zdziwiło w składzie Paprykarzy biega sobie żółty, i o dziwo grał dobrze jak na I ligowe warunki.


Pogoń miała ciekawy weekend. Dwa wyjazdy do Poznania :P W Sobotę na Lecha i w Niedziele na Warte.

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=ynXZueYwjEw Dobre sobie ;D


Też to widziałem :P widać Maciuś stara się :P
Renifer
Renifer
  19 kwietnia 2011

19 maja o godzinie 20:00 na stadionie Miejskim w Poznaniu zrealizuje się umowa, która była zawarta przy sprzedaży Roberta Lewandowskiego do Borussi Dortmund. Wtedy to właśnie Lech zagra towarzyski mecz z liderem niemieckiej Bundesligi.

Kombatant
Kombatant
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=ynXZueYwjEw Dobre sobie ;D

Prawidlowy bulwers : )

Tez bym tak zareagowal na miejscu Skorzy, sedzia jakis uposledzony, dajac kartke zolta przyznaje ze byl faul, tyle ze Kotor faulowal za polem karnym w sytuacji 1 na 1 , gdzie pewna bramka bylaby.... nie bylo w tej decyzji konsekwencji, bo albo powinien dac faul dla Legii i czerwona dla Kotorowskiego, albo odgwizdac symulacje legionisty... ale zrobil najgorzej jak mogl lol amatorzy...

najlepszy tekst " odejdz ode mnie " hahahahahahaha
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.