FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Tabela po 21. kolejce i zestaw par 22. kolejki:



2 mecze przyjaźni i 1 mecz nienawiści :)

Q: jakie wyniki typujecie?
Q: czy i tym razem szlagierowe spotkanie wiadomych drużyn obstawiacie jako najciekawsze?

JestemMistrzu
JestemMistrzu
  13 kwietnia 2011

Widzę, że zainteresowanie meczem w Poznaniu duże :pavarotti: atmosfera będzie na pewno ciekawa :) ja liczę na komplet ! od nas jedzie komplecik :P

Gutek909
Gutek909
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja liczę na komplet !

biletów już dużo nie zostało, ale nie wiem ile zostało przeznaczonych do sprzedaży..

Konto usunięte
Konto usunięte: od nas jedzie komplecik :P

2 tys co nie ? Jedziesz ;>
Renifer
Renifer
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: biletów już dużo nie zostało, ale nie wiem ile zostało przeznaczonych do sprzedaży..

ponoć 40k ale {kolejne ponoć} kompletu nie będzie i sporo zostało.
Gutek909
Gutek909
  13 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: kompletu nie będzie i sporo zostało.

gdzie sporo, patrzyłem wczoraj grafikę stadionu i dużo biletów dostępnych już nie ma, tylko na 1 i 3 trybunie na górze, hmm może ok 5 tys wolnych, tak na oko, nie chciało mi się liczyć
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  13 kwietnia 2011

mam nadzieje ze powiom gry bedzie równie dobry jak poziom kibicowania, oby wygrał Lech :ziober2:

JestemMistrzu
JestemMistrzu
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2 tys co nie ? Jedziesz ;>


2100 a czy jadę czy nie, nie wiem czy udzielać tutaj takie info :P
Renifer
Renifer
  14 kwietnia 2011

Wojewoda wielkopolski pozytywnie zaopiniował wniosek piłkarza Lecha Poznań Kolumbijczyka Manuela Arboledy, który stara się o uzyskanie polskiego paszportu. Ostateczną decyzję w kwestii przyznania obywatelstwa podejmie prezydent Bronisław Komorowski.


egze
egze
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie wyniki typujecie?


We Wrocławiu Śląsk powinien sobie poradzić z Koroną. Wprawdzie Kielczanie ostatnio w dramatycznych okolicznościach zdołali urwać punkt liderowi z Krakowa, ale to podopieczni Lenczyka wydają się być lepiej dysponowani w ostatnim czasie.

Wisła bez wielkiej presji ogra Bełchatów, któremu raczej nie spieszy się do europejskich pucharów.

W Poznaniu mam nadzieję Lech pokona Legię przez co tabela spłaszczy się jeszcze bardziej.

Zagłębie po niedawnym zamieszaniu korupcyjnym może przejść obok meczu z Jagiellonią, nie mniej trener Urban na pewno odpowiednio zmotywuje swoich podopiecznych. Jaga na wiosnę gra tragicznie. Czuję remis w tym spotkaniu.

Mecz o Puchar Weszło powinien paść łupem Warszawian, nie mniej nie byłbym jakoś szczególnie zdziwiony remisem.

W Krakowie mecz przyjaźni, ale jednocześnie mecz o być albo nie być dla obydwu ekip. Jeden punkt nie satysfakcjonuje nikogo. Cracovia jest w gazie i... pewnie wygra.

Kolejny mecz przyjaźni, tym razem w Chorzowie. Myślę, że Ruch po blamażu z Bytomiem, tym razem będzie chciał się pokazać z lepszej strony i udowodnić, że poprzednie wygrane z Górnikiem i Legią nie były przypadkowe.

Górnik wygra z Lechią i awansuje... w górę.
Renifer
Renifer
  15 kwietnia 2011

"Przychodzi trener do prezesa Lecha. Puka do drzwi. - Kto tam? - pyta prezes. - Jose Maria Bakero. A na to prezes: Wyp..., wszyscy trzej!!!" :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 22 kolejka Ekstraklasy

Minie mnie strasznie bo znowu wyjazd i nie zobaczę żadnego sobotniego meczu brrr ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: jakie wyniki typujecie?


Wisła Kraków - GKS Bełchatów

Wisła już koronowana MP, ale nie tak szybko. 6 pkt przewagi w naszej lidze to jeszcze nic.
Z powodu nadmiaru żółtych kartek w piątek na boisku nie zobaczymy Patryka Małeckiego i Radosława Sobolewskiego.
Piłkarze GKSu nie mogą złapać odpowiedniego rytmu i trudno przypuszczać, by przebudzili się akurat w Krakowie. Tym bardziej, że wciąż radzić muszą sobie bez kapitana Jacka Popka, który leczy kontuzję.
Typ wygrana Białej Gwiazdy.

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Wydaje się być proste, że Górnik wygrywa i jest na 3 miejscu walcząc o LE. Ale to nie czarny, Lechia także walczy o puchary :)
Tyle, że goście ostatnio kompletnie rozbici. Porażka z Legią w półfinale Pucharu Polski i tęgie lanie w ligowym meczu od Cracovii będą długo odbijać się czkawką piłkarzom z Gdańska.
Typ wygrana Zabrzan.

Polonia Bytom - Polonia Warszawa

Bez Trytki i Podstawka Bytomianie nie mają nic do powiedzenia w ofensywie. W prawdzie stołeczna Polonia także bez Smolarka za to z Sobiechem.
Typ wygrana gości bo mają Jacka Zielińskiego.

Lech Poznań - Legia Warszawa

Bez Marcina Kikuta, Huberta Wołąkiewicza i Semira Stilicia, ale z powracającymi do zdrowia Artjomsem Rudnevsem i Jackiem Kiełbem zagra Lech Poznań przeciwko Legii. W zespole Jose Bakero atmosfera nie jest najlepsza, a sam trener nie może być pewny swojej posady. Sytuację zmienić może zwycięstwo w meczu z odwiecznym rywalem, porażka pogrąży poznanian do końca
Czytałem w PS, że nie będzie kompletu widzów na tym meczu.
Legia zawsze przy złej passie trafia na Lecha i tą passę przerywa. Tym razem też tak może być chociażby za sparwką Kucharczyka.
Typ 0:1 :)

Widzew Łódź - Ruch Chorzów

Problemy Widzewa przed sobotnim meczem dotyczą defensywy. Kontuzjowany jest Ben Radhia, a z powodu czerwonej kartki nie zagra też Wojciech Szymanek.
Ruch musi pokazać, że wpadka z Polonią Bytom to wypadek przy pracy. Jeśli zmotywują się tak samo jak na Legię to wygrają.
Typ jednak daję remis.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Gospodarze pod wodzą Jana Urbana nie stracili u siebie punktów, baa nawet gola.
Myślę, że wiceliderowi tabeli także nie odpuszczą.
Typuję 1:1

Arka Gdynia - Cracovia

Mecz o byt w Ekstraklasie.
Musimy wreszcie pokazać, że mamy jaja - grzmiał po przegranym z Jagiellonią spotkaniu Filip Burkhardt. Wygląda na to, że piłkarzy Arki nie trzeba dodatkowo motywować na niedzielny mecz.

Cracovia zdaje sobie sprawę z wagi meczu w Gdyni i dlatego na wybrzeże udała się samolotem. Zwycięstwo "Pasów" pozwoli opuścić im ostatnie miejsce w tabeli, porażka może znacznie zniwelować szanse na utrzymanie. Jurij Szatałow podkreśla jednak, że choć zwycięstwo w meczu z Arką byłoby bardzo cenne, nie należy zapominać o celu końcowym, którym jest utrzymanie.
Typ 0:1

Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Dużo nie ma co pisać. Myślę, że passa Śląska nadal będzie trwała. Ostry bój, jaki stoczyli kielczanie w ostatni weekend może odbić się na końcowym wyniku we Wrocławiu.
Tym razem 2:1 dla WKSu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2011

Do przerwy bez bramek w dzisiejszych meczach.
Genkow na razie ma rozregulowany celownik a w drużynie Bełchatowa trochę zabrakło szczęścia Żewłakowowi.

Teraz wywalony z butów pójdę spać bo zawalonej nocy i wpadnie grad goli:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Teraz wywalony z butów pójdę spać bo zawalonej nocy i wpadnie grad goli:)

i wpadł :ziober2:

Wisła 3:1 GKS, lidera mam y i za ch(...) nie oddamy :D
Gutek909
Gutek909
  16 kwietnia 2011

No to powoli czas ruszać na Poznań :mrgreen:

WueRZet
WueRZet
  16 kwietnia 2011


Już dziś ! :D Jedyne spotkanie, które mnie interesuje. Oprócz spotkania w Poznaniu ;)
smencikk
smencikk
  16 kwietnia 2011

Kto dziś wygra Puchar Weszło?:mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.