MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  9 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Siemka forumowicze....nie wiem czy z tym tematem dobrze wpadłem na dział ale i tak chce go poruszyć....
Mianowicie daje linki do sprzętu fitness, a mianowicie do prywatnej siłowni:

http://allegro.pl/naklad-100kg-obciazenia-wysylka-gratis-rm-i1532767099.html

http://allegro.pl/markowa-sztanga-promax-26-kg-najtaniej-w-polsce-ln-i1533005337.html

http://allegro.pl/markowa-sztanga-promax-30-kg-najtaniej-w-polsce-ln-i1533005339.html

http://allegro.pl/21d-profesjonalne-hantle-zestaw-2-x-15-kg-zeliwne-i1540359146.html

http://allegro.pl/lawka-pod-sztange-z-modlitewnikiem-a35b-i1530815799.html

http://allegro.pl/lawka-skladana-skosna-do-brzuszkow-ironbody-i1533005446.html

Przejde wiec do sedna sprawy, jak powyżej dodałem linki do poszczególnych akcesoriów przydatnych na siłownię, a chce Was się zapytać czy dobrze wybrałem z ceną i jakością produktu. Może Wy doradzilibyście mi inny wybór bądź coś jeszcze do tego zestawu.
Dzięki za udzielanie sie do tematu xD

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  10 kwietnia 2011
Piotrus
Piotrus: Pewno . Ale nie sprzedasz za cenę którą kupiłeś kiedyś tam ... Ja obecnie mam sprzęt w garażu ale biegam sobie na siłownie . W garażu Tylko i wyłącznie wtedy jak nie mam siły iść

cieżko by wszystko sie zwróciło ale kupując z głową spokojnie 3/4 tego co wydało sie wyciągnie, a karnet przez 12msc to pod 1000zł i ani grosza z tego nie będzie, jak ktoś chce ćwiczyć, ma wiedze i determinacje to na wolnych ciężarach samemu dużo zrobi, a jak ktos na siłowni wiecej gada niż ćwiczy to nawet najlepsze maszyny nie pomogą
Piotrus
Piotrus
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cieżko by wszystko sie zwróciło ale kupując z głową spokojnie 3/4 tego co wydało sie wyciągnie, a karnet przez 12msc to pod 1000zł i ani grosza z tego nie będzie, jak ktoś chce ćwiczyć, ma wiedze i determinacje to na wolnych ciężarach samemu dużo zrobi, a jak ktos na siłowni wiecej gada niż ćwiczy to nawet najlepsze maszyny nie pomogą

Zauważ jedno . Na większości portalach czy to tutaj czy na innych typu sdf kfd non-stop teraz się pojawiają się tematy typu będę ćwiczyć itp :-) . Co do karnetu to ładna cena :szok: . Maszyny maszynami ... Nie można wszystkich pakować do jednego wora :P . Mam kumpla który nie ćwiczył na siłowni Tylko ciężarem własnego ciała . Uwierz , że nie jeden który ma dłuższy staż na siłce nie ma takie wyglądu jak on . A chłopaki nie przychodzą na siłownię by pogadać ....
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  10 kwietnia 2011
Piotrus
Piotrus: Zauważ jedno . Na większości portalach czy to tutaj czy na innych typu sdf kfd non-stop teraz się pojawiają się tematy typu będę ćwiczyć itp :-) . Co do karnetu to ładna cena . Maszyny maszynami ... Nie można wszystkich pakować do jednego wora :P . Mam kumpla który nie ćwiczył na siłowni Tylko ciężarem własnego ciała . Uwierz , że nie jeden który ma dłuższy staż na siłce nie ma takie wyglądu jak on . A chłopaki nie przychodzą na siłownię by pogadać ....

trening siłowy to tylko bodziec i zmieczenie mięśnia, tak naprawde jak kto wyglada wiekszy ma wpływ co sie je, co sie wie i jaka ma sie genetykę, niektórych rzeczy nie da sie przeskoczyć
Piotrus
Piotrus
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trening siłowy to tylko bodziec i zmieczenie mięśnia, tak naprawde jak kto wyglada wiekszy ma wpływ co sie je, co sie wie i jaka ma sie genetykę, niektórych rzeczy nie da sie przeskoczyć

No to chyba jest wiadome :-) . Ja tam tyle czasu trenuję i nadal mam problemy z samym sobą :-) . Ale nie będę odbiegać od tematu i nie będę nabijać zbędnych postów . Tak więc życzę Ci kolego szerokości masy i czego tam jeszcze chcesz . Pewno na wakacje dobrej rzeźby :mrgreen: .
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  10 kwietnia 2011
Piotrus
Piotrus: i czego tam jeszcze chcesz

łagodnego zejścia z cyklu

Piotrus
Piotrus: Pewno na wakacje dobrej rzeźby

rzeźba jest dla sezonowców i kulturystów;p
Piotrus
Piotrus
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łagodnego zejścia z cyklu

Kto tego nie chce :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: rzeźba jest dla sezonowców i kulturystów;p

Dlatego ten temat jest dla mnie trochę dziwny . Zresztą sezon zaczął się i coraz więcej osób na forach pyta o sprzęt odżywki diety pierwsze cykle itp ... Zapał na kilka miesięcy :-) , a potem ? ...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  11 kwietnia 2011
Piotrus
Piotrus: Dlatego ten temat jest dla mnie trochę dziwny . Zresztą sezon zaczął się i coraz więcej osób na forach pyta o sprzęt odżywki diety pierwsze cykle itp ... Zapał na kilka miesięcy :-) , a potem ? ...

spadki, ginekomastia,rozstepy, pryszcze na plecach i opowieści po pijaku jakim to było się kiedyś wielkim bykiem
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  13 kwietnia 2011

wszystko jest piękne z dopingiem ale jak tu wspomniane zostało spadki są ogromne.....wiem cos na ten temat bo widziałem i też brałem.....teraz chce jechać na sucho regularnie pakuje od zeszłego lata co 2 dzień po 1-2h na prowizorycznej siłowni (betony)....i dlatego dodałem temat by skonsultować to z innymi bywalcami siłowni o sprzet....
niech Was głowa o to nie boli że zaprzestane treningu, bo tego nie zrobię......za dużo wysiłku już w to włożyłem żeby sie teraz wycofać.....

POZDRO

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 kwietnia 2011
zainteresowany
zainteresowany: wszystko jest piękne z dopingiem ale jak tu wspomniane zostało spadki są ogromne.....wiem cos na ten temat bo widziałem i też brałem.....teraz chce jechać na sucho regularnie pakuje od zeszłego lata co 2 dzień po 1-2h na prowizorycznej siłowni (betony)....i dlatego dodałem temat by skonsultować to z innymi bywalcami siłowni o sprzet.... niech Was głowa o to nie boli że zaprzestane treningu, bo tego nie zrobię......za dużo wysiłku już w to włożyłem żeby sie teraz wycofać..... POZDRO

doping jest dla ludzi, ale by go stosować trzeba mieć odpowiedni przebieg na siłowni wyrobiony co ciągnie za sobą wiedze na temat diety i treningu, z braniem to jest różnie, na dobra sprawę jak ktoś chce brać to nie wie co bije, chyba że sie ślepo wierzy "koledze" z siłowni który bedzie zapewniać ze orginalny towar, wszystko przez durnowate prawo które w praktyce uniemożliwia człowiekowi poprawienie matki natury, wiec albo trzeba bić undery albo niby apteki które często są wałowane albo kombinować z receptami po aptekach
sentencja na koniec: w braniu sterydów nic wstydliwego nie jest
Piotrus
Piotrus
  14 kwietnia 2011
zainteresowany
zainteresowany: wszystko jest piękne z dopingiem ale jak tu wspomniane zostało spadki są ogromne.....wiem cos na ten temat bo widziałem i też brałem....

Spadki są ogromne ?? :szok:
Chyba , że o antku tutaj piszesz to się zgodzę (: .
Poza tym hmm Twój wiek to 20 lat więc wcześnie coś zacząłeś zabawę z SAA :and:
Jeśli nawet brałeś i ćwiczyłeś to Twoje zdjęcie nie ukazuję tutaj nic szczególnego. Mogę nawet napisać , że wyglądałem lepiej od Ciebie bez ćwiczeń . No ale to omińmy,

zainteresowany
zainteresowany: POZDRO

joł

Konto usunięte
Konto usunięte:

Przecież każdy Ci powie , że ma git towar potem najwyżej ma problemy z siadaniem czy też zauważasz jak np ciągnie nogę za sobą :mrgreen: . Poza tym dieta jest kluczem do sukcesu . Nie okłamujmy się sam steryd nie przyniesie Ci efektu . Wodą się zalejesz , a potem spadki . Dlatego najwyraźniej kolega nie miał tam diety i jak to napisał ogromne spadki . Ja po pierwszym cyklu miałem spadek może 10-15 % więc nie wiem czy on jest aż tak olbrzymi . Zresztą ja byłem zadowolony , że Tylko tyle mi spadło :tak: . Ja np nie latam z receptami nie kupuję na siłowni kupuję z takiej strony gdzie wszystko jest dostępne legalnie :-) . Zresztą w Uk sterydy 2 kategorii są legalne nie wiem jak to jest w Polsce ;-) .

Konto usunięte
Konto usunięte: spadki, ginekomastia,rozstepy, pryszcze na plecach i opowieści po pijaku jakim to było się kiedyś wielkim bykiem

Wracając do wcześniejszej Twojej wypowiedzi zgodzę się z tym w 100% . Każdy wie , że na takie tematy rozmawiają osoby które dbają o swoje zdrowie i mają jakiś rozum . Znam mnóstwo osób które robią cykl 2-3 miesięczny przed wakacjami . Oczywiście zapominają potem o odbloku no bo po co :zonk: . A teraz w modzie jest pytanie rozpisanie cyklu bo po co mu dieta . Jak może na chwilę wśród kolegów być tym większym , a potem mieć dogłębnego moralniaka przez brak odbloku . Chyba tyle :mrgreen:
A teraz idę spać branoc :-)
:gasi światło: :rotfl:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 kwietnia 2011
Piotrus
Piotrus: Przecież każdy Ci powie , że ma git towar potem najwyżej ma problemy z siadaniem czy też zauważasz jak np ciągnie nogę za sobą . Poza tym dieta jest kluczem do sukcesu . Nie okłamujmy się sam steryd nie przyniesie Ci efektu . Wodą się zalejesz , a potem spadki . Dlatego najwyraźniej kolega nie miał tam diety i jak to napisał ogromne spadki . Ja po pierwszym cyklu miałem spadek może 10-15 % więc nie wiem czy on jest aż tak olbrzymi . Zresztą ja byłem zadowolony , że Tylko tyle mi spadło . Ja np nie latam z receptami nie kupuję na siłowni kupuję z takiej strony gdzie wszystko jest dostępne legalnie :-) . Zresztą w Uk sterydy 2 kategorii są legalne nie wiem jak to jest w Polsce ;-) .

ja akurat jestem na lajtowym cyklu(pierwszy w życiu) 1-4 meta 30 mg ed i do tego przez 12 tygodni mix(omka ale apteka) 250mg co 7 dni strzał, powoli zbliżam sie do końca, dieta była bez szaleństw raczej ukierunkowana by nie łapać bf tylko poprawić co odstaje, do przodu jakies 4 kilo, retencja raczej mała, ale moze temu bo dawki śmieszne jak dla chłopa 110 kilo, nastepny cykl szybko nie poleci bo nie chce ważyć 120+, raczej przemyślana powolna redukcja do wagi 95-100kg
jak możesz zapodaj tą stronę na PW to zobaczę co tam ciekawego jest, ogólnie podstawowe cykle na teście z metka lub deca sa raczej tanie, drożej wychodzi jak dochodza antek tren winko czy clen, o IGF itp nawet nie pisze bo to abstrakcja na polskim rynku

Piotrus
Piotrus: Znam mnóstwo osób które robią cykl 2-3 miesięczny przed wakacjami

to jest raczej plaga niestety, temu sterydy maja taka opinie jaka maja, kilka przykładów z otoczenia: koleś ładuje mix i dece i robi trening "zbożowy" czyli nosi worki ze zbożem, dieta co wpadnie w łapy, spuchł 15 kilo, ale po cyklu wyglada praktycznie jak przed cyklem, inny zawodnik brał juz metanabol w 2 klasie gimnazjum

Piotrus
Piotrus: A teraz w modzie jest pytanie rozpisanie cyklu bo po co mu dieta . Jak może na chwilę wśród kolegów być tym większym , a potem mieć dogłębnego moralniaka przez brak odbloku

jeszcze do tego dochodzi magiczny pierwiastek jakim jest genetyka, 18 letni brat ćwiczy ze mna z 3,5-4 lata, jego dieta oparta jest głownie na jajkach i białym serze, węgli ładuje opór i nie koniecznie tych dobrych, a łapke w szczytowej formie przy 82-3 kg miał 43 cm przy bardzo dobrej talii. a sa i tacy co by zrobić 40cm w łapie muszą łapać sie za mocne środki, wydawać duże pieniądze na diete czy suple
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 kwietnia 2011
Piotrus
Piotrus: że wyglądałem lepiej od Ciebie bez ćwiczeń . No ale to omińmy,

pjerdolony mezomorfik:ziober2:
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  14 kwietnia 2011
Piotrus
Piotrus: Jeśli nawet brałeś i ćwiczyłeś to Twoje zdjęcie nie ukazuję tutaj nic szczególnego. Mogę nawet napisać , że wyglądałem lepiej od Ciebie bez ćwiczeń . No ale to omińm


moje foty są z rocznika 2008-2009

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Piotrus
Piotrus
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja akurat jestem na lajtowym cyklu(pierwszy w życiu) 1-4 meta 30 mg ed i do tego przez 12 tygodni mix(omka ale apteka) 250mg co 7 dni strzał, powoli zbliżam sie do końca, dieta była bez szaleństw raczej ukierunkowana by nie łapać bf tylko poprawić co odstaje, do przodu jakies 4 kilo, retencja raczej mała, ale moze temu bo dawki śmieszne jak dla chłopa 110 kilo, nastepny cykl szybko nie poleci bo nie chce ważyć 120+, raczej przemyślana powolna redukcja do wagi 95-100kg

Ja teraz lecę na 3 środkach (: tzn metka susta 500 mg ew i boldek 400 ew :-) . Metka również 30mg ed ale odstawiam ją w niedziele . Od poniedziałku na dwóch sokach lecę no i mam jedno ale ile to ciągnąć bo wiadomo boldek rozkręca się dosyć długo ... No ale zobaczymy jak to będzie :> planowałem taki 28-30 tygodniowy sobie zrobić :-). broń Boże antka nie mam znajomego co by mi wątrobę potem dał swoją :mrgreen:. No i rzecz jasna pod koniec cyklu dorzucę winko jeszcze :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: to jest raczej plaga niestety, temu sterydy maja taka opinie jaka maja, kilka przykładów z otoczenia: koleś ładuje mix i dece i robi trening "zbożowy" czyli nosi worki ze zbożem, dieta co wpadnie w łapy, spuchł 15 kilo, ale po cyklu wyglada praktycznie jak przed cyklem, inny zawodnik brał juz metanabol w 2 klasie gimnazjum

Brak diety brak efektów wiadomo . Ja nie wiem dece mógłbym chyba jedynie brać na stawy :lol: jakoś nie podchodzi mi to ... Zresztą tutaj większość woli suste bić niż dece . Oczywiście nie piszę o omce bo to już w ogóle syf podróba ... Mój kolega miał straszne komplikację przez kupny od kolegi soczek [*] . No ale nie o tym (:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze do tego dochodzi magiczny pierwiastek jakim jest genetyka, 18 letni brat ćwiczy ze mna z 3,5-4 lata, jego dieta oparta jest głownie na jajkach i białym serze, węgli ładuje opór i nie koniecznie tych dobrych, a łapke w szczytowej formie przy 82-3 kg miał 43 cm przy bardzo dobrej talii. a sa i tacy co by zrobić 40cm w łapie muszą łapać sie za mocne środki, wydawać duże pieniądze na diete czy suple

to jest wiadome :-) . Ja teraz chcę wskoczyć na dietę białkową . Jak to się mówi życie zaczyna się po 40 ( ale w bicku ) :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: pjerdolony mezomorfik

moderator to nigdy nie widzi jak jestem obrażany :and: :lol:
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  14 kwietnia 2011

jak bierze się odbloki i mądrze trzyma dietę i trening to same plusy.

pzdr.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.