RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 marca 2011 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  20 kwietnia 2011

Panowie, jeszcze 15 min.
Ja się nie podpalam a wy nie powinniście wątpić w swoją drużynę.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie podpalam a wy nie powinniście wątpić w swoją drużynę.

Nikt nie wątpi. Mam tylko niesmak tym, że broni Pinto ale cóż.

A oglądam już na zapałkach bo nie śpie od 4.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 kwietnia 2011

Afellay za Villę - trzeba było tak zrobić po 1 połowie

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 kwietnia 2011

Keita za Busquetsa, do przewidzenia

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 kwietnia 2011

determinacja i chęc sukcesu po stronie realu, dlatego Puchar Króla dla Madrytu :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 kwietnia 2011

Więcej piłkarskiego szczęścia po stronie Realu, kapitalnie bronił Iker.
Szkoda, ale odbijemy w LM.

Narka, padam na gębę ;p

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  21 kwietnia 2011

" Ten Puchar jest nasz... " :nutki:
Real zasłużył !!

Dziś Madryt nie zaśnie, wielka feta na Cibeles się szykuje :mrgreen:

Smencik, wygraliśmy ku:cenzura:rwa !!!!!!!!!1

egze
egze
  21 kwietnia 2011

Pinto to akurat w Barcelonie dzisiaj był jedną z jaśniejszych postaci. Przy golu Valdes raczej nie miałby też nic do powiedzenia. W ogóle Barcelona miała sporo szczęścia, bo już w pierwszej połowie powinna stracić gola po strzale Pepe.

Barca grała tak jakby jej się nie chciało. Na początku meczu jeszcze walczyli, po przerwie nawet zaczęli przejmować inicjatywę, ale to jednak nie była ta gra co zawsze w meczach o tak wysoką stawkę.

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  21 kwietnia 2011

I ten ból dupy sebków na onecie i w gimbazach ze Barca przegrała bo Real grał antyfutbol.

smencikk
smencikk
  21 kwietnia 2011

Pokazali grande cohones i udało się! Dziwi mnie czemu Pep nie wpuścił Thiago, no ale pewnie jakieś tam powody miał...

Jak Barca myśli o grze w finale LM, to musi zacząć chcieć grać, bo nie mają w sobie takiej pasji do gry jaką mieli jeszcze parę miesięcy temu.

Niesamowite !!!:w00t::w00t::w00t:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 kwietnia 2011

Widać, że Real dawno nie wygrał żadnego pucharu nawet nie potrafią go trzymać w rękach :rotfl:

http://babol.pl/kat,1025465,wid,13340542,wiadomosc.html?ticaid=5c2af

Kompromitacja :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  21 kwietnia 2011

jak to fajnie jak kibice Barcy przestali się wypowiadać :)
a po sobocie wielu się wypowiadało :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to fajnie jak kibice Barcy przestali się wypowiadać :) a po sobocie wielu się wypowiadało :P

Tylko ja tu jestem prawdziwym fanem :ziober2:

A co tu Gutek pisać? Że żeuna, antyfutbol? Przecież nie trzeba o tym pisać. Sam grałem w piłkę i wiem, że wynik idzie w świat i tyle.

Może pisać o innych rzeczach np. że za gest Kozakiewiecza Pepe powinien zostać ukarany. Tak profesjonalista nie powinien robić.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  21 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A co tu Gutek pisać? Że żeuna, antyfutbol?

przecież we wczorajszym meczu Real miał więcej akcji ofensywnych i klarownych niż Barcelona.
Po prostu gracze Realu wybijali ich z rytmu i nie potrafili sobie stworzyć klarownej sytuacji.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Może pisać o innych rzeczach np. że za gest Kozakiewiecza Pepe powinien zostać ukarany.

zrobił to Pepe to wielkie mi halo. Ok, brak szacunku dla kibiców rywala, ale to są emocje. Messi wybijając piłkę specjalnie w Madrycie w kibiców, profesjonalista także tak nie postępuje :)
egze
egze
  21 kwietnia 2011

Antyfutbolem można nazywać co najwyżej grę naszych pseudokopaczy w ekstraklasie, a nie perfekcyjne przeszkadzanie w grze rywalowi, jakie zaserwował Real Barcelonie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.