RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 marca 2011 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: posiadanie piłki Barca 71% - Real 29%

następny.

Widzisz, posiadanie piłki już Barcie nie wystarcza żeby pokonać Real.
Barca potrzebuje tylu podań żeby stworzyć sobie sytuację i dlatego mają takie posiadanie piłki i to z każdym przeciwnikiem! Posiadanie piłki w ogóle mnie nie zdziwiło i nie zmartwiło. Real stwarzał sobie sytuację tak jak i Barca, a grając w 10 pokazali wielki charakter. Nie stali w 10 pod bramką tylko ruszyli do ataku. Która drużyna by się odważyła tak grać przeciwko Barcelonie ?
smencikk
smencikk
  17 kwietnia 2011

Nie wiem czemu Mourinho postawił na Albiola w meczu z Barcą. Chyba myślał o wypróbowaniu go przed późniejszym meczem w Lidze Mistrzów... Zdecydowanie wolałbym Ramosa w środku i Arbeloę na prawej, no ale cóż.

Kibice Barcy oczywiście jarają się posiadaniem piłki, mimo iż jest to jedna z bezsensowniejszych statystyk w meczach Blaugrany. Jeśli chodzi o strzały to statystyki pokazują, że nawet z 3 krotnie mniejszym posiadaniem piłki można oddać tyle samo strzałów co przeciwnik i to jest sztuka. Barca nie miała bodajże żadnego rzutu rożnego w meczu, przy aż 8 Realu, co też pokazuje siłę ewentualnego zagrożenia ze strony Realu.

Jest z pewnością mecz, który pokazał chłopakom z Madrytu, że Barcelona nie jest straszna i można z nią spokojnie powalczyć o zwycięstwo w następnych spotkaniach przy małych zmianach. Mourinho wyciągnie wnioski mam nadzieję ^^

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pociągnięcie za koszulkę = czerwona kartka od razu

dotkniecie piłki reka w polu karnym, pociagniecie za koszulke i przyduszanie jednoczesnie - to nie zasługuje na czerwona kartke?

Konto usunięte
Konto usunięte: no ja pi..e. Wślizg w nogi w polu karnym zawsze jest karany żółtą kartką. !

wobec tego kartka dla Casillasa i karny w 26 minucie, jesli mamy byc sprawiedliwi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Real cisnął Barce grając w 10 !!

ciezko nazwac to cisnieciem tak rzadko bedac przy piłce co druzyna Mourinho. Real raczej robił to co zawsze robi - 2, 3 podania przez całe boisko do Di Marii lub Ronaldo i szukanie okazji ze stałych fragmentów gry. Nic nie pokazali po za tym faktem.

Konto usunięte
Konto usunięte: co żadna drużyna pewnie by się nie odważyła tak grać !!

kazda druzyna w meczu o stawke zaczełaby tak grac, ot na przykład Szachtar.
Renifer
Renifer
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według informacji "The Sunday Mirror" właściciel Chelsea Roman Abramowicz chce w miejsce Carlo Ancelottiego namówić na objęcie jego drużyny obecnego szkoleniowca Barcelony - Pepa Guardiolę.

A jeszcze dwa dni temu czytałem podobny news tylko o Frank'u Rijkaard'zie :woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 kwietnia 2011

Po kazdym gran derbi lubie tutaj czytac posty

:rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 kwietnia 2011

Mnie tam nie jara to posiadanie piłki chociaż wygląda to imponująco jak druga drużyna biega za nią. Z niecierpliwością czekam na kolejne potyczki.
W następnych meczach chyba Mascherano pojawi się od początku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  17 kwietnia 2011

No akurat posiadanie piłki to jeden z ważniejszych aspektów gry, bo im dłużej posiada ją jedna drużyna, tym mniejsze szanse na to, że druga drużyna będzie w stanie coś zdziałać.

To było jedno z najgorszych derby jakie widziałem w ostatnich latach, ale chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że tak naprawdę liczyć się będą potyczki w Lidze Mistrzów i ewentualnie Pucharze Króla.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Barca nie miała bodajże żadnego rzutu rożnego w meczu, przy aż 8 Realu, co też pokazuje siłę ewentualnego zagrożenia ze strony Realu.

Hahaha, no nie mogę, leżę i kwiczę :rotfl:

Michał dał fajnego posta o podobnej wymowie :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Wówczas, w hołdzie dla polskiej myśli szkoleniowej i Antoniego Piechniczka puchar otrzyma zespół, który miał więcej rzutów rożnych. Jak i tu będzie remis to puchar zdobędzie zespół, który przeważy w kryterium Ćwielonga, czyli liczbie niecelnych strzałów

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 kwietnia 2011

btw, ktoś zauwazył jak Messi wykonywał rzut karny to czy świecili mu czyms po oczach? Jakims zielonym laserem czy czyms... Wyłapał to ktos z was? :woot:

krzychu7818
krzychu7818
  17 kwietnia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Po kazdym gran derbi lubie tutaj czytac posty


i ja też , zawsze poprawiają mi humor :D

Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2011

dobra nie ma sensu polemizować dalej, bo wy cały czas tylko o posiadaniu piłki.
Widocznie Barcy wczoraj to gówno dało, bo nie potrafili strzelić bramki Realowi.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 kwietnia 2011

Nie ma co polemizować, ale trochę wstyd jak drużyna grając na własnym boisku tak krótko jest przy piłce. Ja uważam ten remis za dobry wynik dla Barcy przecież Real u siebie ma bardzo dobre statystyki.

Zobaczymy jak będzie w Pucharze Króla na neutralnym stadionie w Valencii.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 kwietnia 2011

Ale Gomez leje Leverkusen.
:szok:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011

Trzy tygodnie będzie pauzował Sławomir Peszko z FC Koeln, który w sobotnim meczu z VFB Stuttgart (1:3) doznał kontuzji prawego kolana. "Może zdążę wrócić na boisko na ostatnie spotkanie sezonu" - powiedział PAP piłkarz reprezentacji Polski.

Piłkarze AJ Auxerre pokonali Tuluzę na wyjeździe 1:0 w sobotnim meczu 31. kolejki Ligue 1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył reprezentant Polski - Dariusz Dudka. Nasz piłkarz wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  17 kwietnia 2011

Mam wrażenie, że Heynckes, który od nowego sezonu będzie trenował Bayern, specjalnie tak ustawił swoją obecną drużynę, by dostała baty od Bawarczyków :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.