RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 marca 2011 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: A co do GD, powinno być 0:1 bo damskie się nie liczy

było jasne jak słonce ze podejdzie do karnego, w koncu nie udało mu sie strzelic Barcy ani jednej bramki... To mu prezent zrobili :) rzecz tym wazniejsza ze odstaje od Messiego tylko o jedna bramke w klasyfikacji.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 kwietnia 2011

btw, posiadanie piłki 71%=29%
widac róznice w stylu gry obu zespołów.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: karnego w 19. minucie.

mea cupla, oczywiscie w 26. minucie :) w 19. messi szarzował.
Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda ze sedzia wypaczył wynik nie widzac ewidentnego karnego w 19. minucie.

hahaha
pociągnięcie za koszulkę = czerwona kartka od razu
wślizg w nogi Alvesa, karny czy nie i tak powinna być druga żółta kartka a w konsekwencji czerwona !!
więc nie rozumiem tych spinek, że sędzia wypatrzył wynik meczu :)

Real cisnął Barce grając w 10 !! co żadna drużyna pewnie by się nie odważyła tak grać !!

jestem dumny z gry Realu :) ale pewnie i tak putki powiedzą, że to Barca powinna wygrać to spotkanie.
Dla mnie remis zasłużony.

Teraz zostało czekać do środy !!
Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wślizg w nogi Alvesa

wślizg Alvesa w nogi Marcelo, jeśli by ktoś nie zrozumiał :ninja:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: putki

Ale nie obrażamy kibiców innych drużyn, oki?

Konto usunięte
Konto usunięte: pociągnięcie za koszulkę = czerwona kartka od razu

Konto usunięte
Konto usunięte: wślizg w nogi Alvesa, karny czy nie i tak powinna być druga żółta kartka a w konsekwencji czerwona !!

Diametralnie inne sytuacje. Przerwanie ataku Villi chwyceniem go za szyję nazywasz pociągnięciem za koszulkę :/ A za wślizg Alvesa nie widzę podstaw do żółtej kartki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Real cisnął Barce grając w 10 !!

Konto usunięte
Konto usunięte: posiadanie piłki 71%=29%

Taa, rzeczywiście Real cisnął :and:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2011
Enkido
Enkido: Ale nie obrażamy kibiców innych drużyn, oki?

spoko, poniosło mnie, sorry

Enkido
Enkido: Diametralnie inne sytuacje. Przerwanie ataku Villi chwyceniem go za szyję nazywasz pociągnięciem za koszulkę :/ A za wślizg Alvesa nie widzę podstaw do żółtej kartki.

dobra, przyznaj rację Alvesovi za to należała się druga żółta. Albiol słusznie dostał czerwoną, przyznaję :and:

Enkido
Enkido: Taa, rzeczywiście Real cisnął

Real nie potrzebuje 50 podań żeby stworzyć klarowną sytuację.
Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2011
Enkido
Enkido: A za wślizg Alvesa nie widzę podstaw do żółtej kartki.

no ja pierdo:cenzura:le. Wślizg w nogi w polu karnym zawsze jest karany żółtą kartką. !
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, poniosło mnie, sorry

Luz, pewnie mało osób zna znaczenie tego co napisałeś, ja akurat dosyć wiele razy to słyszałem i jestem przeczulony.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, przyznaj rację, Alvesowi za to należała się druga żółta. Albiol słusznie dostał czerwoną, przyznaję

W gruncie rzeczy mógł sędzia taką decyzję podjąć, ale że to było praktycznie przy linii końcowej to pewnie dlatego tego nie zrobił.

Konto usunięte
Konto usunięte: Real nie potrzebuje 50 podań żeby stworzyć klarowną sytuację.

No ale tak gra Barca, taką mają taktykę. Usypiają przeciwnika niezliczoną ilością podań wymienionych na małej przestrzeni by w odpowiedniej chwili nagle przyśpieszyć i zadać cios.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2011
Enkido
Enkido: Luz, pewnie mało osób zna znaczenie tego co napisałeś, ja akurat dosyć wiele razy to słyszałem i jestem przeczulony.

no tak, jeśli ktoś nie zna, to niech sam sobie przetłumaczy :)

Enkido
Enkido: W gruncie rzeczy mógł sędzia taką decyzję podjąć, ale że to było praktycznie przy linii końcowej to pewnie dlatego tego nie zrobił.

pole karne to pole karne...

Enkido
Enkido: No ale tak gra Barca, taką mają taktykę. Usypiają przeciwnika niezliczoną ilością podań wymienionych na małej przestrzeni by w odpowiedniej chwili nagle przyśpieszyć i zadać cios.

Real nie będzie kopiował gry Barcy :nie:

idę spać, jestem już dziś :chole:cenzura:rnie zmęczony. Nie ość, że w Poznaniu na meczu to jeszcze takie nerwy na GD.
Piona!
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, jeśli ktoś nie zna, to niech sam sobie przetłumaczy :)

I się przestraszy :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: pole karne to pole karne...

To tak jak Kotor mógł czerwoną zarobić, a nie dostał, bo Bosacki nadbiegał i Manu nie miałby pustej bramki. Sędzia bierze pod uwagę wszystkie okoliczności.

Konto usunięte
Konto usunięte: Real nie będzie kopiował gry Barcy

No wiem, nie to miałem na myśli. Barca gra tak, a Real inaczej. Oba zespoły są chyba obecnie najmocniejsze w Europie.

Konto usunięte
Konto usunięte: idę spać, jestem już dziś :cholernie zmęczony. Nie dość, że w Poznaniu na meczu to jeszcze takie nerwy na GD. Piona!

Dobranoc :bye:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 kwietnia 2011

Meczu nie oglądałem, ale wynik mnie cieszy :) Już wiadomo kto jest mistrzem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Real cisnął Barce grając w 10 !!

posiadanie piłki Barca 71% - Real 29%
To ile to minut ten Real cisnął ??
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: posiadanie piłki Barca 71% - Real 29%

Niektóre serwisy podają 76 do 24 :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  17 kwietnia 2011

Real strzelił bramkę ! :szok:

Bilans bramkowy za ostatnie 3 sezony, włącznie z tym - 17:3. Gonią, gonią ! ! ! :ziober2:

A mecz niezły :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.