Kombatant
Kombatant
  28 lutego 2011 (pierwszy post)

do kiedy mozna sie rejestrowac na portalu biletowym?

bo od jutra sprzedaz do konca marca, czy w marcu moge rownie dobrze zarejestrowac sie i zlozyc zamowienie na bilety w tej loterii ?
czy dzis ost dzien? (obecnie strona jest przeciazona i musialbym chyba siedziec na niej 8 h zeby wbilo)

Kombatant
Kombatant
  2 marca 2011

Edit : do poludnia smigalo logowanie, teraz jest jaks blad :x

widze ze juz i francuska wersje polacy zablokowali :rotfl: :rotfl:

krzychu7818
krzychu7818
  2 marca 2011

gdzies to dziś słyszałem , że podobno już ponad 600tys osób jest tam zarejestrowanych...

Kombatant
Kombatant
  2 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzies to dziś słyszałem , że podobno już ponad 600tys osób jest tam zarejestrowanych...


Mnie zastanawia kiedy i czy w ogole to bedzie dzialac normalnie
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 min zolty pasek, moge wybierac juz mecze na ktore chce kupic bilety

Rzeczywiście :szok:

Zaraz wypełnię.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  2 marca 2011

Pytanie



czy jak zamowie na francuskiej bede tak samo musial w razie czego regulowac platnosci ? :woot:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widze ze juz i francuska wersje polacy zablokowali

No właśnie nawet mi to nie pykło. Teraz rezygnuję sprawdzę to za 2 tyg :D

Konto usunięte
Konto usunięte: czy jak zamowie na francuskiej bede tak samo musial w razie czego regulowac platnosci ?

Jest tam cena w zetach przecież.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Twój formularz biletowy UEFA EURO 2012 został pomyślnie złożony.


Teraz tylko liczyc na cud w losowaniu :ninja:
wojtecky
wojtecky
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jak zamowie na francuskiej bede tak samo musial w razie czego regulowac platnosci ?


z tego co zauważyłem przy składaniu formularza na owej stronie tyle, że w języku polskim do ceny biletu wliczana jest opłata jakaś (uciekło mi to słowo :D) w wysokości 10euro dla tych którzy zamawiają bilety z polski i ukrainy, 20euro dla reszty krajów europy i chyba 40dla reszty świata. Dlatego mogą czasami policzyć Ci te 20euro, chociaż nie wiem :woot:

kuva złożyłem formularz tylko na jeden mecz grupowy. musze teraz założyć konto na kogoś z rodziny i złożyć jeszcze na jakiś ćwierćfinał, bo w miare przystępne ceny jak na ten etap. : D
Gutek909
Gutek909
  3 marca 2011

kurde, jakie debile. mam podany kraj zamieszkania, a cały czas mi pisze przy rejestracji : " podaj kraj zamieszkania " wie ktoś ocb ?

Gutek909
Gutek909
  3 marca 2011

lol jakie to pierdo:cenzura:lnięte, teraz nie mogę kliknąć " dokończ rejestrację " lol

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 marca 2011

Wysłałem formularz na wszystkie mecze w Gdańsku dla 2 osób :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  15 marca 2011

wczoraj gdzies słyszałem , że już jest ponad 2 miliony złożonych zamówień na bilety

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.