wojtecky
wojtecky
  15 lutego 2011 (pierwszy post)

dawno tego nie było, dlatego pozwoliłem sobie :ziober2:

Jak sama nazwa wskazuje quiz ten będzie polegał na odgadnięciu osoby/osób które znajdują się na danym zdjęciu.

Zamieszczane zdjęcia muszą dotyczyć osób związanych ze sportem - mogą to być aktualni jeszcze sportowcy, weterani, trenerzy itp.

Zdjęcie niekoniecznie musi być aktualne, może być to zdjęcie z dzieciństwa, z początków kariery itp.

Zdjęcie powinno być przejrzyste, byłoby dobrze gdyby była widoczna cała twarz.

Jeśli na zdjęciu, na którym jest więcej niż jedna osoba, a na którym mamy odgadnąć personalia tylko części osób należy dokładnie wskazać te osobę.

Gdy obrazek przedstawia daną osobę/y w cywilu należy napisać pod obrazkiem dyscyplinę którą uprawia/ją, uprawiał/li lub jaką pełni/nią, pełnił/li funkcję w świecie sportu.

Pod zdjęciem, które przedstawia osobę/y uczestniczącą/e w zawodach sportowych nie musi być zamieszczona wskazówka dotycząca dyscypliny.

Postanowiłem dodać coś nowego, mianowicie odgadywanie klubowych herbów. Będzie polegać to mniej więcej na tym, że dodawana będą zdjęcia z częścią herbu jakiego klubu (niekoniecznie musi to być klub piłkarski) i krótki opis(co znajduje się na herbie/jak powstał/czy ulegał zmianom/w którym roku powstał itp). Przykład:

opis: herb tego klubu posiada zaledwie trzy kolory, w herbie zamieszczony jest byk, który jest także zamieszczony w herbie miasta, w którym ten klub się znajduje. Wiadomo o jaki klub chodzi :D

Herb nie musi być aktualny, jeśli jakiś autor zagadki z herbem jest świadom, że jest on bardzo trudny do odgadnięcia mógłby dodatkowo dopisać w jakiej dyscyplinie ten klub występuje. Jeśli klub startuje w kilku różnych dyscyplinach (np piłka nożna i koszykówka) nie trzeba wskazywać wszystkich, wystarczy jedna.

Jeśli jakiś quiz będzie na tyle trudny, że przez dłuższy okres czasu nie padnie poprawna odpowiedź, autor owego quizu zobowiązany jest udzielić podpowiedzi.

prosiłbym też o niewstawianie quizów z herbami klubów z ligi okręgowej :ziober2:
Pozwolę sobie zamieścić pierwszy quiz, oto on:

dyscyplina: Piłka nożna oczywiście.

pozdrawiam i powodzenia.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  15 lutego 2011

Przyznaje się do goglowania... Hellas Verona. :)

Renifer
Renifer
  15 lutego 2011
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Przyznaje się do goglowania... Hellas Verona. :)


A stare też mogą być , Zapomniałem :ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Herb tego klubu ma w sobie zawartą flagę regionu z którego pochodzi. Jeden z członów nazwy tego zespołu jest także nazwą tego regionu. :P

Jak będzie potrzebna podpowiedź to dajcie znać.
wojtecky
wojtecky
  16 lutego 2011

czy może chodzi o ten herb?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  16 lutego 2011

Oczywiście. Nie musiałeś czekać na moją odpowiedź. :)

wojtecky
wojtecky
  16 lutego 2011


Kat: Tenis
Renifer
Renifer
  17 lutego 2011

Brak cycków, brak odpowiedzi.

wojtecky
wojtecky
  17 lutego 2011
Renifer
Renifer: Brak cycków, brak odpowiedzi.



innego/lepszego nie znalazłem :ziober2:
wojtecky
wojtecky
  17 lutego 2011

podpowiedź: zawodniczka rodem z półwyspu apenińskiego, wygrała niegdyś turniej w polsce, ogólnie ma 9wygranych turniejów w grzej pojedynczej i 14 w grzej podwójnej. występowała w obecnym roku na australian open, z sukcesem.

krzychu7818
krzychu7818
  18 lutego 2011

nikt jeszcze nie zgadł , przecie to przepięknej urody Flavia Pennetta :zakochany:

niech ktoś zada zagadkę bo ja nie mam pomysłu :P

wojtecky
wojtecky
  18 lutego 2011

dokładnie tak :D

niech ktoś zada.

Renifer
Renifer
  18 lutego 2011

Piłka nożna.
wojtecky
wojtecky
  18 lutego 2011

Enkeleid Dobi z pewnością.

wojtecky
wojtecky
  18 lutego 2011


piłka nożna oczywiście.
Renifer
Renifer
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Enkeleid Dobi z pewnością.

Dokładnie ;]

Angelo Di Livio ??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.