wojtecky
wojtecky
  15 lutego 2011 (pierwszy post)

dawno tego nie było, dlatego pozwoliłem sobie :ziober2:

Jak sama nazwa wskazuje quiz ten będzie polegał na odgadnięciu osoby/osób które znajdują się na danym zdjęciu.

Zamieszczane zdjęcia muszą dotyczyć osób związanych ze sportem - mogą to być aktualni jeszcze sportowcy, weterani, trenerzy itp.

Zdjęcie niekoniecznie musi być aktualne, może być to zdjęcie z dzieciństwa, z początków kariery itp.

Zdjęcie powinno być przejrzyste, byłoby dobrze gdyby była widoczna cała twarz.

Jeśli na zdjęciu, na którym jest więcej niż jedna osoba, a na którym mamy odgadnąć personalia tylko części osób należy dokładnie wskazać te osobę.

Gdy obrazek przedstawia daną osobę/y w cywilu należy napisać pod obrazkiem dyscyplinę którą uprawia/ją, uprawiał/li lub jaką pełni/nią, pełnił/li funkcję w świecie sportu.

Pod zdjęciem, które przedstawia osobę/y uczestniczącą/e w zawodach sportowych nie musi być zamieszczona wskazówka dotycząca dyscypliny.

Postanowiłem dodać coś nowego, mianowicie odgadywanie klubowych herbów. Będzie polegać to mniej więcej na tym, że dodawana będą zdjęcia z częścią herbu jakiego klubu (niekoniecznie musi to być klub piłkarski) i krótki opis(co znajduje się na herbie/jak powstał/czy ulegał zmianom/w którym roku powstał itp). Przykład:

opis: herb tego klubu posiada zaledwie trzy kolory, w herbie zamieszczony jest byk, który jest także zamieszczony w herbie miasta, w którym ten klub się znajduje. Wiadomo o jaki klub chodzi :D

Herb nie musi być aktualny, jeśli jakiś autor zagadki z herbem jest świadom, że jest on bardzo trudny do odgadnięcia mógłby dodatkowo dopisać w jakiej dyscyplinie ten klub występuje. Jeśli klub startuje w kilku różnych dyscyplinach (np piłka nożna i koszykówka) nie trzeba wskazywać wszystkich, wystarczy jedna.

Jeśli jakiś quiz będzie na tyle trudny, że przez dłuższy okres czasu nie padnie poprawna odpowiedź, autor owego quizu zobowiązany jest udzielić podpowiedzi.

prosiłbym też o niewstawianie quizów z herbami klubów z ligi okręgowej :ziober2:
Pozwolę sobie zamieścić pierwszy quiz, oto on:

dyscyplina: Piłka nożna oczywiście.

pozdrawiam i powodzenia.

KorasPL
KorasPL
  20 lutego 2011

Albertini chyba :woot:

wojtecky
wojtecky
  20 lutego 2011

nie chyba, a na pewno :D

KorasPL
KorasPL
  20 lutego 2011

Zuzel
http://image22.webshots.com/22/2/21/51/2250221510096023806qIKcWN_fs.jpg

KorasPL
KorasPL
  20 lutego 2011
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 lutego 2011

Billy Hamill ?

KorasPL
KorasPL
  20 lutego 2011

Jasne to Billy_Hamill

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 lutego 2011


pilka nozna
Renifer
Renifer
  20 lutego 2011

Kieron Dyer ??

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 lutego 2011
Renifer
Renifer: Kieron Dyer ??

Tak tak, sorki ze tak pozno :mrgreen:
Renifer
Renifer
  21 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Tak tak, sorki ze tak pozno

Ło sorry również ale zapomniałem :D

To może trochę bardziej na Wchód pojedziemy .
Piłka nożna.
Renifer
Renifer
  22 lutego 2011

Podpowiedź ??

wojtecky
wojtecky
  22 lutego 2011
Renifer
Renifer: Podpowiedź ??

mi by się przydała, bo troszkę szperałem, ale nic nie znalazłem :c
Renifer
Renifer
  22 lutego 2011

Reprezentant Kazachstanu.
Swojego czasu było o nim głosu bo dostał powołanie do kadry grając w II lidze polskiej.
{II lidze czyli obecnie I}

wojtecky
wojtecky
  22 lutego 2011

Aleksandr Kuczma?

Renifer
Renifer
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aleksandr Kuczma?

Dokładnie ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.