WueRZet
WueRZet
  19 grudnia 2010 (pierwszy post)


W Europie zimowe okienko transferowe zostanie otwarte 1 stycznia 2011 roku. Jednak już teraz transferowa karuzela nabiera tempa. W tym temacie proszę pisać wszelkie informacje transferowe.

I bez nabijania :ninja: :piwo:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 stycznia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Tak jak Milan sie stoczył bez Szewczenki albo bez Kaki, dali rade, Liverpool też da, zwlaszcza ze przyszli obiecujacy napastnicy, Caroll juz wkrotce moze byc najasniejsza gwiazda reprezentacji Anglii :) on ma ogromny potencial, Suarez jak bedzie gral tak jak w Amsterdamie tez da duzo pociechy kibicom.

Obyś się nie mylił bo lubię ten klub a Chelsea nienawidzę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  31 stycznia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Suarez jak bedzie gral tak jak w Amsterdamie tez da duzo pociechy kibicom.

nie porównujmy ligiii angielskiej do holenderskiej :ninja: Huntelaar w Holandii też strzelał jak najęty, a teraz co :)
egze
egze
  31 stycznia 2011

Torres to tylko najemnik, ja tam do niego żalu nie mam, że odchodzi. Pewnie gdyby klub był lepiej prowadzony to Torres nie myślałby o wyprowadzce. Na jego miejsce przychodzi dwóch bardzo dobrych zawodników. Carroll to taki nowy Shearer, natomiast Suarez może mieć trudny start, ale później już powinno być coraz lepiej.

W ogóle dzisiaj masa transferów, aż nie chce mi się tego komentować. Jutro postaram się to jakoś usystematyzować w przerwach uczenia się do egzaminu.

Renifer
Renifer
  31 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Marciniak został nowym piłkarzem Warty Poznań. Ostatnie znajdował się w szerokiej kadrze GKS-u Bełchatów.


:ziober2:
egze
egze
  31 stycznia 2011

Ten Marciniak to niech się lepiej uczyć idzie. Nic już z niego nie wyrośnie.

Renifer
Renifer
  1 lutego 2011
egze
egze: Ten Marciniak to niech się lepiej uczyć idzie. Nic już z niego nie wyrośnie.

:lol2:
Źle trafiłeś 98 procent piłkarzy w Polsce przy Alu to idioci :D
egze
egze
  1 lutego 2011
Renifer
Renifer: Źle trafiłeś 98 procent piłkarzy w Polsce przy Alu to idioci :D


no to właśnie o to mi chodzi, że nic prócz nauki mu już chyba nie pozostało.
przegapił swoją szansę na zrobienie kariery, ale w sumie przynajmniej się wykształcił.
WueRZet
WueRZet
  1 lutego 2011

Prezes Górnika Zabrze Łukasz Mazur ujawnił, że indywidualny kontrakt z zabrzańskim klubem podpisał pomocnik MŠK Žilina Robert Jeż
Róbert Jež urodził się 10 lipca 1981 roku w Nitrze. Mierzy 178 centymetrów wzrostu, waży 72 kilogramy. Występował w FC Nitra, FC Viktoria Plzeň oraz FC Marila Příbram. Piłkarzem MŠK Žilina jest od pięciu i pół roku. W obecnym sezonie wystąpił w 6 meczach Ligi Mistrzów. Grał także w reprezentacji narodowej Słowacji.

Portugalskie media poinformowały, że David Luiz jednak zagra w Chelsea. Angielski klub osiągnął porozumienie z Benfiką. Chelsea zapłaci za 23-letniego obrońcę około 25 mln euro oraz odda Nemanję Maticia do portugalskiego zespołu

Birmingham City FC potwierdził półroczne wypożyczenie Obafemiego Martinsa z rosyjskiego Rubina Kazań

Wolfsburg wykazuje się bardzo dużą aktywność transferową w dzisiejszym dniu. "Wilki" zakontraktowały właśnie piątego nowego zawodnika Patricka Helmesa z Bayeru. Wcześniej niemiecki klub wzmocnili Yohandry Orozco, Koo Ja-cheol, Jan Polák i Tuncay Şanlı
Wilki pocisnęły :ziober2:

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami po transferze Alessandro Matriego do Juventusu turyński klub wypożyczył Amauriego do Parmy

Andreas Ivanschitz pozostanie w 1.FSV Mainz 05. 27-letni pomocnik, który dotychczas przebywał w Moguncji na zasadzie wypożyczenia, został wykupiony z greckiego Panathinaikósu za 200 tys. euro i podpisał kontrakt do 30 czerwca 2013 roku

Uchodzący za wielki talent Duńczyk Paul McCallum został zawodnikiem West Ham United FC. 17-letnim napastnikiem interesował się także Manchester United

21-letni napastnik Chelsea Daniel Sturridge został wypożyczony do Boltonu

Szkocki Rangers FC sfinalizował wypożyczenia dwóch piłkarzy - El-Hadjiego Dioufa z Blackburn oraz Kyle'a Bartleya z rezerw Arsenalu

Były bramkarz reprezentacji Portugalii Ricardo podpisał umowę do końca sezonu z Leicester City

Zawodnik Tottenhamu Giovani dos Santos został wypożyczony do Racingu Santander. 21-letni meksykański napastnik będzie występował w Hiszpanii do końca obecnego sezonu

Widać sporo "głośnych" nazwisk zdecydowało się na zmianę otoczenia w ostatnim dniu okna.

Renifer
Renifer
  1 lutego 2011
egze
egze: no to właśnie o to mi chodzi, że nic prócz nauki mu już chyba nie pozostało.

Jak to nic jest moim sąsiadem to zobowiązuje :D

W ostatnim dniu Chelsea wydała 71 milionów ojro :D
Alucard
Alucard
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Róbert Jež

Bardzo dobry transfer, ten piłkarz w polskiej lidze zawojuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: David Luiz

Czy ja wiem, bardzo mu pasował kierunek Hiszpania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jan Polák

Jak chodzi o tego samego co mam na myśli, to super obrońca bardzo utalentowany kiedyś długo o niego Parma walczyła.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami po transferze Alessandro Matriego do Juventusu turyński klub wypożyczył Amauriego do Parmy

Potem znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów z powodu braku napastników jak spadnie plaga kontuzji.
Amauri pewnie odrodzi się w Parmie, a od następnego sezonu będzie to samo.
Każdy wie, że końcówki sezonu należą do tego gracza.

Konto usunięte
Konto usunięte: Były bramkarz reprezentacji Portugalii Ricardo podpisał umowę do końca sezonu z Leicester City

Kiedyś Wojciechowski miał być prezesem tego klubu :ziober2:
Ricardo to super bramkarz, dobra stara szkoła :tak:
Renifer
Renifer
  1 lutego 2011

Defensywny pomocnik Polonii Bytom Szymon Sawala już od rundy wiosennej będzie grał w GKS-ie Bełchatów. Działacze bełchatowskiego klubu doszli do porozumienia z Polonią Bytom tuż przed wylotem drużyny na ostatni zimowy na Cyprze.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 lutego 2011

więc nie pomyliłem się pisząc że zimą odejdzie albo Gerrard albo Torres

kto wie czy latem i ten pierwszy nie odejdzie

...Ignorance is bliss...
Renifer
Renifer
  1 lutego 2011

28-letni słowacki obrońca Ľubomír Guldan z MŠK Žilina wkrótce może stać się piłkarzem Cracovii. Zainteresowanie piłkarzem przez polski zespół potwierdza trener MŠK Pavel Hapal.

Renifer
Renifer
  3 lutego 2011

:D Padłem :D

Hernan Rengifo najwidoczniej przestał być zadowolony z gry na Cyprze, bo jego menedżer rozpoczął poszukiwania mu nowego klubu. I prawdopodobnie skieruje się w stronę Legii Warszawa, która bezskutecznie szuka napastnika.

Mimo że to informacja z SE to wg mnie Hernanowi bliżej do Arki gdzie powstał by Peruwiański napad Ross - Rengifo

Renifer
Renifer
  4 lutego 2011

24-letni pomocnik Dominykas Galkevičius z wielokrotnego mistrza Litwy Ekranasa Poniewieże podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2013 roku.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.