WueRZet
WueRZet
  19 grudnia 2010 (pierwszy post)


W Europie zimowe okienko transferowe zostanie otwarte 1 stycznia 2011 roku. Jednak już teraz transferowa karuzela nabiera tempa. W tym temacie proszę pisać wszelkie informacje transferowe.

I bez nabijania :ninja: :piwo:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 stycznia 2011

Adriano Galliani i Ariedo Braida udali się do Monachium, aby negocjować sprawę ewentualnego transferu Marka van Bommela do Włoch. Wydawało się, że sprawa transferu Holendra jest już nie aktualna, jednak najwidoczniej zarząd Rossonerich zmienił zdanie. Negocjacje dotyczą głównie pensji i czasu trwania umowy, lecz wszystko wskazuje na to że Galliani i Braida wrócą do Mediolanu już z pomocnikiem. Oto słowa wypowiedziane przez bezwłosego biznesmena: Mamy tydzień do zamknięcia okna transferowego i nie zamierzamy go zmarnować.'

Renifer
Renifer
  24 stycznia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Maciej Szerfchen.


Szeryf i wiadomo :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mój były sąsiad :P

W Katowicach ??

Z tego co wiem to jak grał w Kielcach to był cały czas na dojazd bo mieszkał w ... Poznaniu.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 stycznia 2011
Renifer
Renifer: Szeryf i wiadomo

Ta ich pani prezes zajebista dupa
: )
WueRZet
WueRZet
  25 stycznia 2011
Renifer
Renifer: Też miałem ale sprawdziłem ;] Uwzględniłem wszytkich którzy podpisali kontrakt , a nie tych co byli na testach.

Jesteś tego pewny ? Bo moim zdaniem Francuz kontraktu nie podpisał i nigdy de facto piłkarzem Lecha nie był :woot: Przynajmniej nie potrafię znaleźć choćby jednego źródła mówiącego o tym, że kontrakt podpisał.

Renifer
Renifer: Krzysztof Gajtkowski

To on żyje ? :and:

Renifer
Renifer: Szeryf i wiadomo

Pozdrawiam pewną kuzynkę Szeryfa ;) :ssh:

OFICJALNIE, CHOĆ JESZCZE BEZ POTWIERDZENIA ZE STRONY LECHA

Rafał Murawski podpisał kontrakt na trzy i pół roku z Lechem Poznań. Murawski przez ostatnie półtora roku występował w rosyjskim Rubinie Kazań. W jego barwach zagrał w 30 ligowych meczach, w których zdobył jedną bramkę.

Jak poinformował "PS" menedżer piłkarza Radosław Osuch, opłata za Murawskiego będzie uiszczona w dwóch transzach. Lech Poznań wstrzymuje się z potwierdzeniem transferu, ponieważ musi jeszcze wymienić się faksami z Rubinem. Oficjalny komunikat "Kolejorz" powinien wydać jeszcze dziś.

Murawski nie będzie mógł reprezentować barw Lecha w meczach Ligi Europy. Wszystko przez to, że jego poprzedni klub zajął w swojej grupie Ligi Mistrzów trzecie miejsce i wiosną występować będzie w tych rozgrywkach, co "Kolejorz".

Wychowanek MRKS Gdańsk w swojej karierze grał m.in. w Arce Gdynia, Amice Wronki oraz Lechu. W polskiej ekstraklasie wystąpił w 123 meczach, w których zdobył jedenaście bramek. W reprezentacji Polski rozegrał 29 meczów i strzelił jednego gola.
Alucard
Alucard
  25 stycznia 2011
Renifer
Renifer: Szeryf i wiadomo

Fajną ma koszulkę, też chce tam podpisać kontrakt nawet na bidonowego :P

Renifer
Renifer: W Katowicach ??

Tak, miał kiczowate odbicowane sejcziento :P

Edwin van der Sar odrzucił ofertę menedżera Manchesteru United Aleksa Fergusona, by po zakończeniu kariery zostać szkoleniowcem bramkarzy w tym klubie. 40-letni Holender uważa, że na pracę trenerską jest dla niego jeszcze za wcześnie.

Kosowski negocjuje z Apollonem Limassol wcześniejsze rozwiązanie kontraktu.

Czech Lukas Mach przez najbliższe dwa dni będzie trenował z zespołem Ruchu Chorzów. 26-letni napastnik jest zawodnikiem drugoligowego FK Spartak MAS Sezimovo Usti. W tym sezonie wystąpił w 15 meczach i strzelił 7 goli.

Brazylijczyk Jonas przeniósł się z Gremio Porto Alegre do Valencii. Hiszpański klub wykupił piłkarza zgodnie z klauzulą odstępnego - za 1,25 mln euro. 26-letni Jonas rozegrał w barwach Gremio w ciągu trzech i pół roku 147 meczów, zdobywając 78 bramek. W 2010 roku z dorobkiem 23 goli był najlepszym strzelcem ligi brazylijskiej.
Gutek909
Gutek909
  25 stycznia 2011

Real Madryt potwierdził wypożyczenie Emmanuela Adebayora. 27-letni napastnik Manchesteru City występował wcześniej m.in. w Arsenalu i Monaco.
Piłkarz spędzi w Madrycie najbliższe pół roku, choć istnieje możliwość wykupienia zawodnika za kwotę 14 milionów euro.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Real Madryt potwierdził wypożyczenie Emmanuela Adebayora.


Ciekawy gracz, Mourinho i Real beda mieli z niego duzo pociechy :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 stycznia 2011
Renifer
Renifer:


Myślałem, że ona ładniejsza jest.

==

Do zespołu Pogoni Szczecin dołączyło dwóch obrońców, 29-letni Błażej Radler i 22-letni Maciej Świdzikowski - poinformowała oficjalna strona "Dumy Pomorza".

Błażej Radler w Ekstraklasie rozegrał 78 spotkań w których zdobył 3 bramki. Piłkarz ostatnio związany był z pierwszoligową Odrą Wodzisław. W obecnym sezonie wystąpił we wszystkich siedemnastu spotkaniach swojej drużyny w rozgrywkach ligowych w których zdobył dwie bramki.

Maciej Świdzikowski jest wychowankiem Beniaminka Radom. Występował także w drużynie Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa a ostatnie dwa sezony spędził w Radomiaku Radom. W obecnym sezonie wystąpił w czternastu spotkaniach swojej drużyny, w których zdobył pięć bramek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Maor Melikson podpisał 4,5-letni kontrakt z Wisłą Kraków - poinformowały izraelskie media. Według mediów z Izraela nowy zawodnik Wisły przez cały okres trwania umowy ma zarobić około milion euro. Melikson urodził się 30 października 1984 roku. 26-letni pomocnik swoją karierę piłkarską rozpoczął w Maccabi Jawne. Później był zawodnikiem Beitaru Jerozolima, Maccabi Hajfa oraz Hapoelu Kfar-Saba. Ostatnim klubem Meliksona był Hapoel Beer-Sheva, w którym pełnił funkcję kapitana. Nowy piłkarz krakowskiej Wisły oprócz obywatelstwa Izraela posiada także obywatelstwo polskie. Melikson występował w reprezentacjach U-19 i U-21 Izraela. W maju 2010 roku wystąpił jedyny raz w pierwszej reprezentacji w meczu przeciwko Urugwajowi.


Ciekaw jestem postawy tego piłkarza. Izraelczyk w polskiej lidze to jednak coś nowego. Z drugiej strony Wisła już niedługo może być w 90 procentach złożona z obcokrajowców (choć Melikson akurat podobno posiada polskie obywatelstwo).

Konto usunięte
Konto usunięte: Boris Pesković jednak nie zagra w Wiśle Kraków. Na przeszkodzie stanęła przeszłość słowackiego golkipera. 35-latek był poważnym kandydatem do gry w Krakowie, na łamach słowackich mediów chwalił sie nawet ofertą z Białej Gwiazdy. Ponoć przeszedł już nawet testy medyczne. W Wiśle jednak nie zagra. Polska prasa donosi, że krakowianie ostatecznie zdecydowali, że nie zatrudnią zawodnika zamieszanego w handel meczami. Tak robili do tej pory i nie zamierzają zmieniać swojego postanowienia. Przypomnijmy. Pesković w sezonie 2003/04 grał w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Był jednym z piłkarzy, którzy sprzedali Szczakowiance baraż o grę w ekstraklasie. Słowak przyznał się do zarzutów i został zdyskwalifikowany na rok.


Szkoda, bo chciałem zobaczyć w jakiej formie jest ten jeden z najbardziej niedocenianych bramkarzy w ostatnich latach w polskiej lidze obecnie. Z drugiej strony Cupiał miał pełne prawo do takiej decyzji.

Konto usunięte
Konto usunięte: 17-letni bramkarz Lecha Poznań Gerard Bieszczad będzie grał przez najbliższe pół roku w Wiśle Płock - informuje "Gazeta Wyborcza". Wychowanek Igloopolu Dębica został w zeszłym sezonie włączony do kadry pierwszej drużyny mistrza Polski.


Dobrze niech się ogrywa. Kiedyś Lech może mieć z niego spory pożytek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tomasz Moskała nie będzie już występował w Cracovii. Na prośbę zawodnika jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Powodem podjęcia tej decyzji przez popularnego Moskita były sprawy osobiste. Tomasz Moskała trafił do Cracovii z Groclinu Grodzisk Wielkopolski w przerwie zimowej sezonu 2004/05. Początkowo był napastnikiem, później występował w pomocy, a ostatnio obecny trener Pasów, Jurij Szatałow widział dla niego miejsce w linii obrony. - Zadecydowały sprawy rodzinne. Namawiałem Tomka, by zmienił zdanie. Szkoda, że odchodzi od nas w takim momencie, gdy jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego. Rozstaliśmy się w zgodzie - mówi trener Szatałow.


No i to już chyba definitywny koniec przygody tego piłkarza z ekstraklasą. Kiedyś był naprawdę solidnym napastnikiem, strzelał wiele bramek, zadebiutował nawet w reprezentacji. Ostatnio jednak był już tylko cieniem samego siebie, a w Cracovii grywał zwykle jako... obrońca.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hoffenheim oficjalnie poinformowało o podpisaniu 2,5-letniego kontraktu z Ryanem Babelem. Niemiecki klub za reprezentanta Holandii zapłacił Liverpolowi około sześć milionów funtów. - Czekam na nową misję w Hoffenheim. Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że szybko wywalczę sobie miejsce w zespole - powiedział Babel. Babel do Liverpoolu trafił w lipcu 2007 roku za 11,5 miliona funtów z Liverpoolu, ale nigdy nie zdołał na stałe wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie. Łącznie w barwach The Reds rozgegrał 146 spotkań (81 razy wchodził z ławki rezerwowych) i zdobył 22 gole.


Przyznam, że kiedyś wiązałem spore nadzieje z jego transferem na Anfield. Babel jednak chyba nie nadaje się do gry na takim poziomie i w takiej lidze... Pamiętam go jako młodego piłkarza Ajaxu i tam naprawdę błyszczał. W Bundeslidze powinien być gwiazdą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bayern Monachium potwierdził, że Mark van Bommel przechodzi do włoskiego Milanu. 33-letni pomocnik poprosił swój dotychczasowy klub o rozwiązanie kontraktu, który miał obowiązywać do końca obecnego sezonu. Wcześniej przedstawiciele niemieckiego klubu poinformowali, że nie przedłużą z Holendrem umowy. - Opuszczam Bayern z ciężkim sercem, ale także z wysoko uniesioną głową - powiedział Holender. - Spędziłem tutaj cudowne 4,5 roku i chciałbym wyrazić moją wdzięczność klubowi i kibicom. Bayern zawsze będzie miał miejsce w moim sercu - dodał Van Bommel.


Trochę się dziwię, że w Bayernie nie chcieli jeszcze o rok przedłużyć z nim kontraktu, bo był naprawdę solidnym ogniwem tego zespołu. W Milanie pewnie zostanie do emerytury (choć równie dobrze może odejść po pół roku).

Konto usunięte
Konto usunięte: Napastnik Hoffenheim Demba Ba przeszedł do West Ham United na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu. Pozyskaniem Senegalczyka zainteresowanych było także kilka innych angielskich klubem. W ostatnich dniach Demba Ba był łączony z przenosinami do Sunderlandu, Evertonu, Fulham i West Bromwich Albion. Ostatecznie zdecydował się jednak na przejście do Młotów, które jako pierwsze zabiegały o jego sprowadzenie.


Ciekaw jestem jak ten utalentowany zawodnik poradzi się w PL. Jeszcze do niedawna wydawało się, że zmuszony będzie gnić w Hoffenheim bez szansy gry, ale jak to zwykle w takich sytuacjach bywa strony w końcu doszły do porozumienia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, jak zapowiadały ostatnimi czasy włoskie media, Urby Emanuelson zamienił Ajax Amsterdam na AC Milan. 24-latek związał się z Rossonerimi umową do 30 czerwca 2014 roku. Kontrakt Holendra z Ajaxem wygasał wraz z końcem bieżącego sezonu i działacze Milanu mogli pozyskać go latem, nie płacąc za jego transfer ani centa. Zdecydowali jednak, że potrzebują go już teraz i przystali na kwotę odstępnego w wysokości 1,5 miliona euro. Emanuelson w Milanie rokrocznie będzie inkasował 1,4 miliona euro.


No widać, że w Milanie polubili tych Holendrów. Emanuelson jest bardzo młody jak na politykę transferową mediolańskiego klubu i może na lata zostać w tym zespole. Chociaż równie dobrze może skończyć jak np. Huuntelaar.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sao Paulo poinformowało o pozyskaniu do końca roku byłego reprezentanta Brazylii i piłkarza Barcelony Rivaldo. 38-letni zawodnik dołączył do klubu na zasadzie wypożyczenia z Mogi Mirim. Szczegóły finansowe kontraktu nie zostały ujawnione.


Mniam :Zakochany: liga brazylijska w najbliższym sezonie powinna prezentować się naprawdę ciekawie. Co prawda Rivaldo to już nie ten sam piłkarz co 10 lat temu, ale i dzisiaj jego nazwisko elektryzuje kibiców nie tylko w Brazylii.
egze
egze
  26 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Błażej Radler w Ekstraklasie rozegrał 78 spotkań w których zdobył 3 bramki. Piłkarz ostatnio związany był z pierwszoligową Odrą Wodzisław. W obecnym sezonie wystąpił we wszystkich siedemnastu spotkaniach swojej drużyny w rozgrywkach ligowych w których zdobył dwie bramki.


Błażej Radler to przede wszystkim były Młodzieżowy Mistrz Europy. Jak dziwne bywają te losy piłkarzy w dorosłej piłce :and:
Alucard
Alucard
  26 stycznia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ciekawy gracz, Mourinho i Real beda mieli z niego duzo pociechy :)

Solidnej budowy, taki Realowi jest potrzebny.

egze
egze: Hoffenheim oficjalnie poinformowało o podpisaniu 2,5-letniego kontraktu z Ryanem Babelem. Niemiecki klub za reprezentanta Holandii zapłacił Liverpolowi około sześć milionów funtów. - Czekam na nową misję w Hoffenheim. Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że szybko wywalczę sobie miejsce w zespole - powiedział Babel. Babel do Liverpoolu trafił w lipcu 2007 roku za 11,5 miliona funtów z Liverpoolu, ale nigdy nie zdołał na stałe wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie. Łącznie w barwach The Reds rozgegrał 146 spotkań (81 razy wchodził z ławki rezerwowych) i zdobył 22 gole.

Dziwi mnie to że już na początku sezonu go nie upchnęli gdzieś, pamiętam ten szał klubowy jak był w Ajaxie był krok od Juve a nawet Valencii.

egze
egze: Trochę się dziwię, że w Bayernie nie chcieli jeszcze o rok przedłużyć z nim kontraktu, bo był naprawdę solidnym ogniwem tego zespołu.

Jak nie jednym z głównych mentorów pośród zawodników.

egze
egze: Mniam liga brazylijska w najbliższym sezonie powinna prezentować się naprawdę ciekawie. Co prawda Rivaldo to już nie ten sam piłkarz co 10 lat temu, ale i dzisiaj jego nazwisko elektryzuje kibiców nie tylko w Brazylii.

On nie robił jakieś kariery politycznej :woot:
egze
egze
  26 stycznia 2011

Ponoć ten niezwykły 19-latek Deniss Rakels, król strzelców ligi łotewskiej ma trafić do Zagłębia Lubin. Zdziwiłbym się. Usłyszałem o tym zawodniku po raz pierwszy kilka miesięcy temu i wtedy wydawało się, że prędzej czy później trafi do jakiejś naprawdę porządnej ligi.

Renifer
Renifer
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś tego pewny ? Bo moim zdaniem Francuz kontraktu nie podpisał i nigdy de facto piłkarzem Lecha nie był Przynajmniej nie potrafię znaleźć choćby jednego źródła mówiącego o tym, że kontrakt podpisał.

Zeskanuję Ci , i oczekuje oficjalnych oficjalnych przeprosin

Konto usunięte
Konto usunięte: też chce tam podpisać kontrakt nawet na bidonowego :P

Odrazu kontrakt na stanik podpisuj ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, miał kiczowate odbicowane sejcziento :P

Żółte ??:D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Myślałem, że ona ładniejsza jest.

Bez ciuchów + 50 do urody.

egze
egze: Ponoć ten niezwykły 19-latek Deniss Rakels, król strzelców ligi łotewskiej ma trafić do Zagłębia Lubin.

Czekam z niecierpliwością na ten transfer ;]
WueRZet
WueRZet
  26 stycznia 2011
Renifer
Renifer: Zeskanuję Ci , i oczekuje oficjalnych oficjalnych przeprosin http://fmod.szatana.eu/emotki/challengeaccepted.png



:ziober2:
Renifer
Renifer
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1261225202_by_Coutoon_500.jpg



Zeskanuje po niedzieli bo jestem organizatorem poważnej imprezy sportowej w Poznaniu i aktualnie w Pracy jestem :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.