WueRZet
WueRZet
  9 grudnia 2010 (pierwszy post)

Koniec roku już niedługo, nadchodzi czas "Oscarów". Nim jednak to nastąpi potrzebny jest temat z nominacjami. Podobnie jak w zeszłym roku robię temat odnośnie Waszych propozycji co do kandydatur (żeby nie było, że już z góry ustalone kto wygra ^^ ). Zasady są proste. Do każdej kategorii proszę o Wasze 3 nominacje do każdej z kategorii. Kandydatury z największą ilością głosów przejdą do podsumowania głównego :-) (temat planuje spłodzić 14-15 grudnia)

Kategorie to :

OSOBOWOŚĆ FORUM
DEBIUT ROKU
NAJMĄDRZEJSZY FORUMOWICZ
FORUMOWY MĄDRALA
NAJWIĘKSZY NABIJACZ
NAJZABAWNIEJSZY FORUMOWICZ
FORUMOWE ROZCZAROWANIE ROKU
"NADZIEJA NA PRZYSZŁOŚĆ"
"WYDARZENIE ROKU NA FORUM"

Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie i podtrzymaniu naszej małej tradycji :ziober2:

Wygnaniec69
Wygnaniec69
  12 grudnia 2010

proponuje ban na tydzien w ramach odpoczynku

tibauld
tibauld
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem coście sie tego Eliotta uczepili jak rzep psiego ogona , nie zauważyłem by kogoś obrażał czy pierwszy zaczynał jakąś napinkę

Ostatnio został zbanowany, kulturą się nie popisał :rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Proponuję zbanować tibaulda jeszcze http://fmod.szatana.eu/emotki/trollface.gif

Ej :(. Mi już tylko stałe blokady grozą :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej :(. Mi już tylko stałe blokady grozą

Nagrabiłeś sobie :ziober2:

Idę, pamiętajcie o meczu Barcy :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tibauld
tibauld
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nagrabiłeś sobie Idę, pamiętajcie o meczu Barcy :)

Złą karmę wypuszczam, oby mnie na koniec nie dopadła :lol:

E tam barca ;)
DrAlucard
DrAlucard
  12 grudnia 2010

Kiedy temat o transferach :woot:

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To może wreszcie z tym kolesiem coś zrobisz, bo mi działa na nerwy swoimi dennymi tekstami ??!!


To weź sobie kup koles nerwosol bo cos za bardzo nerwowy jesteś może to ci od oczu idzie, nie wiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie udzielaj się. Jak kogoś stać tylko na dogryzanie komuś od okularników i używanie tekstów na poziomie podstawówki to jego chyba możesz prostakiem nazwać.


No tak, bo twoje teksty sa bardzo elokwentne i na wysokim poziomie. Szczególnie o pługu. Widać, żeś chwast ze wsi co wyrwał się spod cyca krowy bo dostał komputer.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tak dalej pójdzie to chyba po finale przestanę się tu udzielać, bo nie mam zamiaru przez imbecyli z Pcimia Dolnego być obrażanym.


Oh, jaka strata. O jednego pseudospeca piłkarskiego mniej. Napisz na forum okulistycznym, może tam odnajdą współczucie. Albo na forum dla schizofreników.

Nie podniecaj sie tak Elliot bo sie spuscisz gardlem
Maizter
wpis jest ukryty
KrowiPlacek
wpis jest ukryty
thomas893
thomas893
  12 grudnia 2010

Wchodzę sobie na forum, patrzę, temat o Oscarach się rozrósł... myślę sobie: "Pewnie masa głosów została na mnie oddana", a tu jak się okazało dziwne napinki się szerzą :nie:

:mrgreen:

thomas893
thomas893
  12 grudnia 2010

@Elliott19:
Obczaj ten temat: http://www.fotka.pl/forum/o_fotka.pl/1100915,Dodatkowe_funkcje_na i zainstaluj sobie ten dodatek, przez co będziesz mógł ukrywać posty nielubianych użytkowników ;)

Maizter
Maizter
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: OSOBOWOŚĆ FORUM DEBIUT ROKU NAJMĄDRZEJSZY FORUMOWICZ FORUMOWY MĄDRALA NAJWIĘKSZY NABIJACZ NAJZABAWNIEJSZY FORUMOWICZ

Miejsca Ex Aequo

1.Maizter
KrowiPlacek
OlaArminia
RobertoSolozabal
Kiko
pomidorowySum
WodnySum
Quartisto
EvansWise
Folkemon
DjMuka
Evani
ZeRoberto89
Basualdo
DzentelmenMacca
VirujacySzaman
Konto usunięte
Konto usunięte: FORUMOWE ROZCZAROWANIE ROKU

1.Paco
Avatar
Wygnany69
Egze
235234323 (ta z Gliwic)
HalloHans20
wpis jest ukryty
Renifer
Renifer
  12 grudnia 2010

@WueRZet:
Mam nadzieje że żadnych krowich odchodów i tym podobnych nie będziesz brał pod uwagę :zonk:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Obczaj ten temat: http://www.fotka.pl/forum/o_fotka.pl/1100915,Dodatkowe_funkcje_na i zainstaluj sobie ten dodatek, przez co będziesz mógł ukrywać posty nielubianych użytkowników ;)

Dzięki Tomek, bardzo to przydatne :piwo:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Evani
Evani
  12 grudnia 2010

OSOBOWOŚĆ FORUM
Folkemon
DEBIUT ROKU
Maizter
NAJMĄDRZEJSZY FORUMOWICZ
KrowiPlacek
FORUMOWY MĄDRALA
WodnySum
NAJWIĘKSZY NABIJACZ
Paco
NAJZABAWNIEJSZY FORUMOWICZ
DjMuka
FORUMOWE ROZCZAROWANIE ROKU
Avatar
"NADZIEJA NA PRZYSZŁOŚĆ"
Nie mi do oceniania, ale może Evani?
"WYDARZENIE ROKU NA FORUM"
Tematy o Fukudzie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.