WueRZet
WueRZet
  9 grudnia 2010 (pierwszy post)

Koniec roku już niedługo, nadchodzi czas "Oscarów". Nim jednak to nastąpi potrzebny jest temat z nominacjami. Podobnie jak w zeszłym roku robię temat odnośnie Waszych propozycji co do kandydatur (żeby nie było, że już z góry ustalone kto wygra ^^ ). Zasady są proste. Do każdej kategorii proszę o Wasze 3 nominacje do każdej z kategorii. Kandydatury z największą ilością głosów przejdą do podsumowania głównego :-) (temat planuje spłodzić 14-15 grudnia)

Kategorie to :

OSOBOWOŚĆ FORUM
DEBIUT ROKU
NAJMĄDRZEJSZY FORUMOWICZ
FORUMOWY MĄDRALA
NAJWIĘKSZY NABIJACZ
NAJZABAWNIEJSZY FORUMOWICZ
FORUMOWE ROZCZAROWANIE ROKU
"NADZIEJA NA PRZYSZŁOŚĆ"
"WYDARZENIE ROKU NA FORUM"

Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie i podtrzymaniu naszej małej tradycji :ziober2:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam tak do Ciebie pisałem?

Akurat nie Ciebie miałem na myśli.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A także, że ten konkurs z oskarami to zabawa jest :)

A co ma konkurs do tego, że tamten frajer mnie obraża, bo ja nie widzę związku :and:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

tibauld
tibauld
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skądże.

A ja myślę, że tak i to bardzo :crylol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zwłaszcza do internetu. Najlepsi są kibice przez net, taka typowa napinka zza klawiatury.

Do wszystkiego co się robi :)

:)
tibauld
tibauld
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat nie Ciebie miałem na myśli.

Też cisnąłem argumentem z okularami :and:
Tracę wszędzie pierwsze miejsca :(
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co ma konkurs do tego, że tamten frajer mnie obraża, bo ja nie widzę związku

Nie pamiętam co tam dokładnie pisał, ale chyba śmiał się z jakiś nominacji hm?

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja myślę, że tak i to bardzo

Niby czemu ? :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tibauld
tibauld
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Niby czemu ? :D

A kto najczęściej zaczepia tu Eliota, mam na myśli bardziej normalnych użytkowników, nie krowie placki :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A kto najczęściej zaczepia tu Eliota, mam na myśli bardziej normalnych użytkowników, nie krowie placki

Ty ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  12 grudnia 2010

macie jakis problem do siebie to od tego są PW a nie zaśmiecacie jakimiś bzdetami forum i pózniej sie dziwic , że ludzie tu przestaja pisać skoro wejda i widzą jakies podjazdy i osobiste wycieczki jednego na drugiego i na odwrót...

tibauld
tibauld
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ty ? http://fmod.szatana.eu/emotki/but.gif

No :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakis problem do siebie to od tego są PW a nie zaśmiecacie jakimiś bzdetami forum i pózniej sie dziwic , że ludzie tu przestaja pisać skoro wejda i widzą jakies podjazdy i osobiste wycieczki jednego na drugiego i na odwrót...

Co złego to nie my :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: że ludzie tu przestaja pisać skoro wejda i widzą jakies podjazdy i osobiste wycieczki jednego na drugiego i na odwrót...

Nie pamiętam, żeby stali bywalcy na siebie jechali.
Jak coś się dzieje to za sprawą jakiś jednodniowych fejków.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie pamiętam, żeby stali bywalcy na siebie jechali. Jak coś się dzieje to za sprawą jakiś jednodniowych fejków.

Więc tym bardziej wypadałoby nauczyć się wreszcie owych osobników ignorować, a nie rozdmuchiwać całą sytuację na 10 stron. Nieprawdaż?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc tym bardziej wypadałoby nauczyć się wreszcie owych osobników ignorować, a nie rozdmuchiwać całą sytuację na 10 stron. Nieprawdaż?

Przecież dyskusja została ucięta przez WueRZeta.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie pamiętam co tam dokładnie pisał, ale chyba śmiał się z jakiś nominacji hm?

Noo, z mojej nominacji dla egze bodajże w którejś z kategorii. A przy okazji musiał pokazać poziom swojej kultury.

Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakis problem do siebie to od tego są PW a nie zaśmiecacie jakimiś bzdetami forum i pózniej sie dziwic , że ludzie tu przestaja pisać skoro wejda i widzą jakies podjazdy i osobiste wycieczki jednego na drugiego i na odwrót...

Masz rację. Dlatego jak długo moderatorzy tego forum będą tolerować obecność tu KrowiPlacka i jemu podobnych tak długo to forum nie odżyje, a i ja chyba przestanę tu zaglądać...

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Noo, z mojej nominacji dla egze bodajże w którejś z kategorii. A przy okazji musiał pokazać poziom swojej kultury.

Aha no przypominam sobie, ale nie musiałeś tak ostro mu jechać przecież to był fejk. Zresztą koniec tego ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie pamiętam, żeby stali bywalcy na siebie jechali.


co prawda niedługi czas ale tak było :)

nie wiem coście sie tego Eliotta uczepili jak rzep psiego ogona , nie zauważyłem by kogoś obrażał czy pierwszy zaczynał jakąś napinkę
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem coście sie tego Eliotta uczepili jak rzep psiego ogona , nie zauważyłem by kogoś obrażał czy pierwszy zaczynał jakąś napinkę

Ja też się nie uczepiłem, porządny pracowity forumowicz.

Proponuję zbanować tibaulda jeszcze

:rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.