EvansWise
wpis jest ukryty
LadnyChlopak
LadnyChlopak
  8 grudnia 2010

Mariusz Lewandowski

EvansWise
EvansWise
  9 grudnia 2010

Ta Lewandowski haahhahahahaha hahahahhahaha hahahahahahah ahahhahahahahahah ahahhahahaha ahhaahahahahaha hahahahhahaah
http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/00671/snake-man-404_671857c.jpg

Nie, to nie Lewandowski.

EvansWise
EvansWise
  9 grudnia 2010
KrowiPlacek
KrowiPlacek
  9 grudnia 2010

Myslisz ze oni to beda wiedziec? Predzej Robben w Bayernie na lawce bedzie siedziec. A nie, ja tam wole Jose Horacio Basualdo, choc wam jego nazwisko pewnie kojarzy sie z Rasialdo. Nie cenie tlustowlosego Messiego, wole takiego Juarego. Cenie rowniez Jeana-Claude'a Dogona, a jak go nie znacie to czysccie mi pompona
Lizcie mi napleta bo jestescie lamagi to kwadratu alfa-beta. Omega to juz nie mowie bo nie czaicie o co biega, idzcie zapalic peta, ja dla was jestem jak tranquillo Barnetta, albo idzcie lowic jelenia wędką, ja stąd spier.dalam prędko

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: KrowimPlackiem

A ja bym prosił, żeby tacy piłkarscy antyeksperci jak wy opuścili to forum, bo zaniżacie jego poziom pisząc o sprawach, które nikogo nie interesują. Powiedziałem. Howgh.

WON TROLLE !!!!!!!!!!!!!

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

tibauld
tibauld
  9 grudnia 2010
I weźcie ze sobą Eliotta19 :ziober2:
LadnyChlopak
LadnyChlopak
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I weźcie ze sobą Eliotta19

podbijam

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta Lewandowski haahhahahahaha hahahahhahaha hahahahahahah ahahhahahahahahah ahahhahahaha ahhaahahahahaha hahahahhahaah http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/00671/snake-man-404_671857c.jpgNie, to nie Lewandowski.

cristiano ronaldo
EvansWise
EvansWise
  9 grudnia 2010

Zaniżać to ci stara rocznik zaniżyła, żeby później lipy nie było, że taki mały i już taki burak. Pewnie nie wiesz nawet kto to jest Selim Teber, więc piłkarsko prezentujesz się bardziej ubogo niż ofensywnie Dennis Aogo.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I weźcie ze sobą Eliotta19

Morda w kubeł i spadaj poza koło podbiegunowe. Mam dość Twoich dennych tekstów na poziomie przedszkola. Rzekłem.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym prosił, żeby tacy piłkarscy antyeksperci jak wy opuścili to forum, bo zaniżacie jego poziom pisząc o sprawach, które nikogo nie interesują. Powiedziałem. Howgh.


Antyekspert ty za to jestes hahah ciolku co pewnie nawet Borgettiego nie zna tylko manu kibicuje wyzelowanym pajacykom co zna ich z TV tylko a pewnie nawet nie zna Williama Pruniera, Ronniego Wallworka czy rzeklbym nawet ze Normana Whiteside'a czy Lee Sharpe'a.Wez spasuj przeczysc okularki i sam stad wybywaj bo gowno wiesz o pilce i zanizasz poziom sportowy idz lepiej do remizy na dozynki albo ulepic balwana
tibauld
tibauld
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Morda w kubeł

To przykre doświadczenie, nie? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: i spadaj poza koło podbiegunowe

Tam takich baranów jak Ty to nie ma, są niedźwiadki :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dość Twoich dennych tekstów na poziomie przedszkola.

Ale dalej jak terier na nie reagujesz :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rzekłem.

:crylol:
KrowiPlacek
KrowiPlacek
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Morda w kubeł i spadaj poza koło podbiegunowe. Mam dość Twoich dennych tekstów na poziomie przedszkola. Rzekłem.


Uwazaj bo z tej zlosci poplujesz pingle i bedziesz musial czyscic

A z ciebie taki specjalista od futbolu jak z koziej dupy traba

"Rzeklem"-no fakt hehe koles mysli ze jest smieszny i ze go ktos tu lubi i ceni
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 grudnia 2010

Ja to bym zjadł batona.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet Borgettiego nie zna

A znam osrana twarzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: manu

Widać jaki z Ciebie ekspert skoro używasz tego określenia :ban:

Konto usunięte
Konto usunięte: wyzelowanym pajacykom

Idealnie pasuje do Realu Madryt :lol: Jose, przybij PIĄTKĘ :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Williama Pruniera, Ronniego Wallworka czy rzeklbym nawet ze Normana Whiteside'a czy Lee Sharpe'a

Sorry, piłkarskim szrotem na poziomie ligi San Marino się nie zajmuję :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo gowno wiesz o pilce i zanizasz poziom sportowy

Interesuję się piłką kiedy Ty jeszcze na stojąco wchodziłeś pod taboret, a na chleb mówiłeś bep, a na muchy ptapty :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: idz lepiej do remizy na dozynki albo ulepic balwana

Dożynki latem?! :lol: Po co lepić jak tak wielu was tutaj?! :lol:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.