EvansWise
wpis jest ukryty
folkemon
folkemon
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A znam osrana twarzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Morda w kubeł i spadaj poza koło podbiegunowe.

:ban:
tibauld
tibauld
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Dużo loli. Zawsze świadczą przeciwko używającemu, są niejako oznaką większego debilizmu :ninja:
EvansWise
EvansWise
  9 grudnia 2010

Borgettiego to nawet mój dziadek zna i widział w akcji, więc nie ubijaj majonezu, bo jutro w pracy ci amunicji zabraknie.
Ja tam mogę nawet na Manu mówić manolo fc, bo wiem kto to Frederic Meyrieu. Tacy dziwkarze, lamerzy i eksperci od Barcelony, czy tam Realu muszą być ograniczenia do używania nazw, które wymawia chociażby Wojtek Jagoda na ence. Co można wojewodzie, to nie tobie... Wybacz ale o Realu to sobie podyskutuj na czatach, tutaj możemy podyskutować co najwyżej o bramkach, które zdobywał Real, np: pamiętasz trafienie Raula Bravo w 2002 przeciwko Recreativo Huelva?
Na pocieszenie dam ci fotkę, to się poedukujesz

Wiesz kto to, czy tylko nasterydowanego Messiego i wyżelowanych kolegów kojarzysz?

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A znam osrana twarzo.


Znasz, chyba z tego forum wężu okularniku

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać jaki z Ciebie ekspert skoro używasz tego określenia


Aaaa to ten kretyn co sie dopieprza o pseudonim swojej druzyny ze niby obrazliwe hahahah mowi sie ManU kretynie w skrocie czlowieku ty mi nawet do piet nie dorastasz pod wzgledem wiedzowym,jakby ludzi sie sortowalo na wiedze pilkarska to bylbym dla ciebie wieza eiffela a ty mrowka

Konto usunięte
Konto usunięte: Idealnie pasuje do Realu Madryt Jose, przybij PIĄTKĘ


Ze co,ze niby ja Realowi kibicuje? Ale kretyn ja pier.dole... typowy prymitywny sposob myslenia buca z prowincji. NIe kibicuje takim zafajdanym slawnym druzynom bo takim to kazdy glupi moze 'kibicowac' a wiekszosc z takich kibicow gowno wie o klubie i nawet nie znaja Miguela Pardezy ani Agustina

Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry, piłkarskim szrotem na poziomie ligi San Marino się nie zajmuję


Heheh no w tej chwili obraziles 'swoj' klub bo wyzej wymienieni pilkarze grali kiedys w ManU :D Co za dekiel

Konto usunięte
Konto usunięte: Interesuję się piłką kiedy Ty jeszcze na stojąco wchodziłeś pod taboret, a na chleb mówiłeś bep, a na muchy ptapty


No no spoko chyba jak ci sie przysnilo jak taki jestes kozak to wyskocz na solo z wiedzy pilkarskiej leszczu poleglbys do 0

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co lepić jak tak wielu was tutaj?!


To raczej ciebie ma wiekszosc za kretyna, okularniku.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz kto to, czy tylko nasterydowanego Messiego i wyżelowanych kolegów kojarzysz?


To jest piłkarz nożny w stroju FC Barcelony.
KrowiPlacek
KrowiPlacek
  9 grudnia 2010

czekam na odpowiedz tego 'speca', posmiejemy sie :D Mam nadzieje ze wyglancowal okulary i przypicowal grzyfffke :D

LadnyChlopak
LadnyChlopak
  9 grudnia 2010

krowiplacek wyglada jak cristiano ronaldo

EvansWise
EvansWise
  9 grudnia 2010

To coś słabo się interesowałeś piłką, skoro takiego Meyrieu nie kojarzysz. Pewnie zbyt duża warstwa niedzielnego rosołu zalegała ci pod binoklami, bo siedziałeś nad michą i opary leciały do góry. No nie dziwie się, w takich warunkach ciężko ci było dostrzec kogokolwiek, więc faktycznie wesoło nie jest. Ta PAREDEZA HAHAHAHHAHAHAHAH jak on nie wie kto to Urzaiz :rotfl::rotfl:

LadnyChlopak
LadnyChlopak
  9 grudnia 2010

krowiplacek nie zna sie na pilce jest znawca z FM i wikipedii

EvansWise
EvansWise
  9 grudnia 2010

Jak krowiplacek nie zna się na piłce to ciebie robili przez durszlak do makaronu. No ale skoro sobie tak wmówiłeś to daj nam zagadkę do rozkminienia. To udowodnimy, że znamy się.

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  9 grudnia 2010

A twoj stary jest zgrzybiczałą imitacją pstrąga potokowego który nie wszedl do etapu masowej produkcji

LadnyChlopak
LadnyChlopak
  9 grudnia 2010

kto strzelił bramkę w 2003 w meczu Groclin - Amica Wronki ?

Renifer
Renifer
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: krowiplacek nie zna sie na pilce jest znawca z FM i wikipedii

Podbijam ;]

Cześć Trolle :lol2:
Dawno nie było kogoś kto się śmieje ze swoich żartów do tego beznadziejnych :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A twoj stary jest zgrzybiczałą imitacją pstrąga potokowego który nie wszedl do etapu masowej produkcji

Ty wiesz tyle ile z miski zjesz ;]
folkemon
folkemon
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czekam na odpowiedz tego 'speca',

dostał bana za swe okropne zachowanie, i słusznie

:ziober2:

sorry, Tibuald... to niechcący
folkemon
folkemon
  9 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Dawno nie było kogoś kto się śmieje ze swoich żartów do tego beznadziejnych

jak tam kuchenka? Ostatnio było dużo awarii, u Ciebie ok?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.