X6Tomek9X
X6Tomek9X
  25 listopada 2010 (pierwszy post)

Witajcie Koledzy!
Mam o to takie pytańko, proźbe...
Chce zacząć ćwiczyć na siłce, dokładniej to chce nabrać masy i na lato troszkę się wyrzeźbić:mrgreen:
Jestem początkującym, więc proszę o wyrozumiałość:ziober2:
Pomożecie mi znaleźć na allegro dobry sprzęt do ćwiczeń? Najlepiej wszystko to co jest potrzebne w miarę rozsądnej cenie:mrgreen: Kto już ćwiczy to na pewno jest już w tym w miarę doświadczony i wie co i jak:D
Pozdrowionka:D

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  26 listopada 2010

wszystko zależy od tego ile masz kasy i jakie możliwości lokalowe
na pewno podstawa to
- hantelki
-ławka tu zwracaj uwage żeby była dość duża możliwość regulacji oparcia najlepiej aż do pinu i w drugą strone sporo poniżej pozycji poziomej, modlitewnik(bardzo p[rzydatna rzecz) I NAJWAŻNIEJSZE SOLIDNOŚĆ KONSTRUKCJI te marketowe z cienkich rurek to dobre dla dziewczyn albo jako ozdoba w pokoju
-co najmniej 2 gryfy jeden długi prosty i jeden łamany (mocno )
- obciążeń ile tam Ci potrzeba najlepiej więcej żeby nie musieć podczas jednego treningu przekładać ciągle z jednego gryfu na drugi
-jakaś poręcz jak masz miejsce też wskazana i drążek

Oczywiście możesz też sobie kupić wypasiony atlas ze wszystkim A i tak powiem Ci ze najlepsze efekty będą jak zapiszesz się na siłownię :większa motywacja sprzętu pod dostatkiem a i będziesz miał kogoś do ewentualnej asekuracji

X6Tomek9X
X6Tomek9X
  26 listopada 2010

Dziekuje za odpowiedz:-) Chce zrobic sobie siłownię w domu, miejsca mam dość dużo... Zalezy mi na dobrym sprzęcie, nie chce takiego ktory po roku sie rozleci... A mógłbyś dla mnie wyszukać cos na allegro? Byłbym bardzo wdzieczny:-) A do asekuracji bede mial dwoch kumpli, jeden z nich chodzi na siłke juz 6 lat, więc bedzie mi pomagał...

Damjan
Damjan
  26 listopada 2010
X6Tomek9X
X6Tomek9X: Chce zrobic sobie siłownię w domu, miejsca mam dość dużo...

To może jakiś biznes na małolatach? :)
X6Tomek9X
X6Tomek9X: A mógłbyś dla mnie wyszukać cos na allegro?

Komu na siłce zależy nam czy Tobie ?
X6Tomek9X
X6Tomek9X
  26 listopada 2010

No jeśli chcesz to mozesz zacząć biznes na małolatach... Jestem troche ciemny co do spraw siłki, dlatego pytam... Na innych forach ciezko co znaleść..., bo każdy cos doradza a za chwile inni odradzają...

Damjan
Damjan
  26 listopada 2010
X6Tomek9X
X6Tomek9X: No jeśli chcesz to mozesz zacząć biznes na małolatach... Jestem troche ciemny co do spraw siłki, dlatego pytam... Na innych forach ciezko co znaleść..., bo każdy cos doradza a za chwile inni odradzają..

Nawet jak biznes sie nie bedzie opłacał to sam bedziesz cwiczył a potem sprzeda się Atlasy i tyle :> mało co stracisz jeśli nie bedzie dochodów...
powerorginal
powerorginal
  27 listopada 2010
X6Tomek9X
X6Tomek9X: X6Tomek9X

nie pakuj sie w domowa silke.... karnety na silowniach nie sa takie drogie a za dobry sprzet zaplacisz krocie ... na silowni spotkasz nowych kumpli ktorzy pokieruja Cie co i jak robic ....
sukhoi
sukhoi
  27 listopada 2010

Na początek kup karnet na siłownie, bo może się okazać, że za 2-3 miesiące siłka Ci się znudzi :P

Malin88
Malin88
  28 listopada 2010

A potem koksy, koksy i jeszcze raz koksy! :) Wdupiać koksy plecy sie same nie zrobia! :D

czarecki23
Posty: 14 (po ~492 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czarecki23
  29 listopada 2010

Krótko i na temat: kupuj sprzęt firmy "marbo". Na allegro jest sporo ofert, za nie dużą kasę można naprawde solidny sprzęcior kupić. Mnóstwo ludzi chwali tę firmę. Odradzam sprzęt firmy "kelton" bo kiepskie wykonanie, mam wyciąg tej firmy i tragedia.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  30 listopada 2010

jak wyżej, solidny i tani jak na tego typu sprzęt ,jeszcze polecam kelton .

X6Tomek9X
X6Tomek9X
  30 listopada 2010

Dzięki koledzy za odpowiedzi... Zapisałem się na siłkę, zobaczymy jak to będzie...:P
Pozderka!

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pakuj sie w domowa silke.... karnety na silowniach nie sa takie drogie a za dobry sprzet zaplacisz krocie ... na silowni spotkasz nowych kumpli ktorzy pokieruja Cie co i jak robic ....

mitomani na mecie i omce, bez przesady, jak chłopak podadny na bajer to nasłucha sie głupot i zmarnuje sobie zdrowie jeszcze
powerorginal
powerorginal
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mitomani na mecie i omce, bez przesady, jak chłopak podadny na bajer to nasłucha sie głupot i zmarnuje sobie zdrowie jeszcze

czyli ma nie isc na silke bo moze ktos mu nagadac glupot ?? to jest powod?? "mitomani na mecie i omce" /??
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli ma nie isc na silke bo moze ktos mu nagadac glupot ?? to jest powod?? "mitomani na mecie i omce" /??

powinienem zacytować tylko wersje o "nowych kumplach" ogólnie jestem za siłownia, instruktor powinien powiedzieć co i jak, ogólnie jak ma sie jako taka wiedze i miejsce to w domu tez warto mieć dobra ławke zestaw gryfów i obciązenie, na wolnych cieżarach mozna duzo zwojować, jedyny minus to jak cwiczysz samotnie to brak asekuracji
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.