TomekMoskala
TomekMoskala
  21 listopada 2010 (pierwszy post)

witam
Jestem fanem Tomka Moskały ktory dzis rozegral pierwsze spotkanie w tym sezonie w Krakowi.Ma 33 lata i jest naturalnym napastnikiem ale teraz zaczyna grac na lewej obronie.Mimo ze jego ekipa ulegla Jadze 2-4 to mysle ze spisywal sie niezle,niestety dupy dawali Polczak i ten cienias Janus.Podobaly mi sie jego akcje oraz zachowanie-nie pozwalal sobie w kasze dmuchac,mimo ze niski to od poczatku meczu byl napakowany jak kabanos-kilka razy mocno odpychal mlodego Kupisza,a w drugiej polowie oddal kuksanca Burkhardtowi. Mysle ze ma jaja. Czy powielacie moje zdanie?
Pytam prawdziwych specow a nie jakichs Reniferow co ogladali w zyciu 20 meczow gora a o reszcie czytala ze sport newsów
Czy innych pseudosow typu Egze co gada tylko takie blahe rzeczy tez to moja babcia Genowefa wie

Maizter
Maizter
  21 listopada 2010

He he no Moskała chłopak z charakterem. W sumie nic dziwnego, że go wzieli na defensywę, bo od Janusa, Kosanovicia i magicznego trio: Polhakh, Jarabitsha, Vashilyuk lepszy jest nawet kij od szczotki, o ile umiejętnie go napastujemy. Słyszałem, że Wakabayashi z Uesawą wzmocnią Cracovię na wiosnę, więc ich gra defensywna zapewne poprawi się.

AtleticoKiko
AtleticoKiko
  21 listopada 2010

hehe zdecydowanie zgadzam sie z toba moskala jeszcze pokarze na co go stac
stary wakabayashi bedzie grac w cracovi ? hehe no pewnie uda im sie ugrac jeszcze ten sezon

TomekMoskala
TomekMoskala
  21 listopada 2010
w ogóle to jak zalezy im na utrzymaniu to niech wypier.dola tych pseudograjkow (oprocz Moskaly oczywiscie,Kosanovic to nie wiem w ostatecznosci niech zostanie choc rownie dobrze moglby wypier.dalac do Serbii handlowac bananami na dozynkach) i kupic z wolnego sa na wolnym transferze chocby van der Meyde,Laurent Robert i Saliou Lassisi ale ten ostatni chyba skonczyl kariere jakims piechurem jest hehe a pamietam jak mu Zamorano gacie sciagnal na meczu dla fazy hehe.w ogóle powinni zasilic jakimis porzadnymi grajami pomoc a nie graja takie Klichy co pilki nie umieja przyjac i kozacza
A Moskala jako jedyny chyba z tej ekipy ma jaja i charakterologicznie nie pasuje do takiego slabego teamu
Maizter
Maizter
  21 listopada 2010

Słyszałem, że mieli grać Kojiro, ale ten wolał występować z Kazuyukim Todą.
A jeśli nie Wakabayashi, to ten ma ich zasilić:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.