RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 listopada 2010 (pierwszy post)


Rusza sezon ze sportami zimowymi
Na szczęście znowu mamy okazje cieszyć się i kibicować naszym sportowcom w walce o najważniejsze trofea.

W sezonie 2010/2011 czekają nas kolejne edycje Pucharów Świata m.in w:
- Biathlonie
- Biegach Narciarskich
- Skokach Narciarskich
oraz innych dyscyplinach mniej lub bardziej reprezentowanych przez naszych sportowców

sezon 2010 - 2011 to także czas wielkich zawodów

- Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym w Oslo - 22/02 - 06/03 - 2011
- Mistrzostwa Świata w Biathlonie w Chanty-Mansyjsku - 03/03 - 13/03 - 2011
- Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim w Garmisch-Partenkirchen 07/02 -20/03 - 2011

Pytania pomocnicze
- Jakie są wasze oczekiwanie w nadchodzącym sezonie ?
- Czy nasze "gwiazdy" dalej będą błyszczeć ?
- Jakaś potencjalna nowa gwiazda naszej reprezentacji ?

Temat przeznaczony do dyskusji na temat wydarzeń w sportach zimowych sezonu 2010/2011
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dziwne te zasady

Nie dziwne, tylko sprawiedliwe.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: , ja tam żadnego podbiegania czy zabiegania drogi nie widziałem.

Zajechala droge tej amerykance, gdyby tego nie zrobila polknelaby ja bez problemu przed metą :tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziwne, tylko sprawiedliwe.

Źle się wyraziłem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zajechala droge tej amerykance, gdyby tego nie zrobila polknelaby ja bez problemu przed metą

Polemizowałbym, ale niech Ci będzie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  12 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Polemizowałbym, ale niech Ci będzie.

Nie raz dzis jeszcze beda pokazywac powtorke, zauwaz jak na ostatniej prostej sie polka zachowala wobec amerykanki i wez pod uwage ze wczesniej w cwiercfinale czy tam w polfinale bylo podobnie, tzn amerykanka jechala za kowalczyk i na ost prostej wystrzelila i ja wyprzedzila. Justyna zdawala sobie sprawe ze i w biegu finalowym moze byc podobna taktyka i jak widac byla, ale nasza postanowila przycwaniakowac i wjechala przed rywalke, tuz przed jej nos co nie pozwolilo jej walczyc o 2 miejsce.

Oczywiscie bedzie teraz lament ze sedziowie jej nie lubią i specjalnie dzialaja na jej szkode :ziew:
thomas893
thomas893
  12 grudnia 2010

Dyskwalifikacja w pełni zasłużona, przegrywać też trzeba potrafić :tak:

krzychu7818
krzychu7818
  12 grudnia 2010

podobno chcą protest składać , ale wątpie by cos osiągneli bo jak dla mnie to zajechanie drogi było ewidentne :and:

Kombatant
Kombatant
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno chcą protest składać


Cytujac kolege wyzej...

Konto usunięte
Konto usunięte: przegrywać też trzeba potrafić
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  13 grudnia 2010

pewnie z tego co pisza wszystko bylo zgodnie z przepisami tyle ze one we 2 na jednym torze by sie zmiescily i ewidentnie justyna zjechala na maksa do prawej widzac ze amerykanka z tej strony chce ja wyprzedzic i na bank by wyprzedzila to bylo widac

Mimi wszystko nawet jesli zrobila to zgodnie z przepisami to ja na jej miejscu wstydzilbym sie skladac ten protest i mowic to co ona mowila :and: byla wyraznie slabsza od amerykanki tego dnia i tyle

krzychu7818
krzychu7818
  14 grudnia 2010

i w Engelbergu dodatkowy konkurs będzie w piątek

egze
egze
  14 grudnia 2010

No i Zakopane też się ponoć stara o zorganizowanie 3 konkursu. W sumie to nie jest głupi pomysł.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 grudnia 2010
egze
egze: No i Zakopane też się ponoć stara o zorganizowanie 3 konkursu. W sumie to nie jest głupi pomysł.

Niby ten trzeci konkurs nie jest opłacalny, ale jednak chcą skakać u nas.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  14 grudnia 2010
egze
egze: No i Zakopane też się ponoć stara o zorganizowanie 3 konkursu. W sumie to nie jest głupi pomysł.

I przez 3 dni w tv:

egze
egze
  14 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Niby ten trzeci konkurs nie jest opłacalny, ale jednak chcą skakać u nas.


nie tyle nie jest opłacalny, co kosztuje wiele, pewnie jakby dobrze to zorganizować to organizatorzy wyszliby na swoje. tylko oczywiście muszą wiedzieć już teraz na czym stoją.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2010
egze
egze: nie tyle nie jest opłacalny, co kosztuje wiele, pewnie jakby dobrze to zorganizować to organizatorzy wyszliby na swoje. tylko oczywiście muszą wiedzieć już teraz na czym stoją.

No Tajner mówił, że jest to koszt około 0,5 mln złotych i ciężko by się zwróciło. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  15 grudnia 2010
egze
egze: No i Zakopane też się ponoć stara o zorganizowanie 3 konkursu. W sumie to nie jest głupi pomysł.

szkoda ze nie np w wiśle :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2010

Hokeiści Witjazia Czechow znów wywołali burdę na lodzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kontynentalna Liga Hokejowa ustępuje poziomowi jedynie NHL, tym trudniej zrozumieć dlaczego jest w niej miejsce dla Witjazia Czechow. Zespół opierający skład na "twardzielach" zamyka ligową tabelę, a bije kolejne rekordy w ilości kar. W starciu z największym wrogiem Avangardem Omsk znów potwierdził, że jest zakałą KHL.o serii bójek sędziowie nałożyli na zawodników ponad 600 minut kar! Tym razem mecz udało się dokończyć (wygrał Avangard 3-2), ale hokeiści Witjazia już w 6. sekundzie sprowokowali prawdziwą burdę na lodzie.


To trzeba zobaczyć :

http://www.youtube.com/watch?v=OHMQKT_OG30&feature=player_embedded

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.