RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 listopada 2010 (pierwszy post)


Rusza sezon ze sportami zimowymi
Na szczęście znowu mamy okazje cieszyć się i kibicować naszym sportowcom w walce o najważniejsze trofea.

W sezonie 2010/2011 czekają nas kolejne edycje Pucharów Świata m.in w:
- Biathlonie
- Biegach Narciarskich
- Skokach Narciarskich
oraz innych dyscyplinach mniej lub bardziej reprezentowanych przez naszych sportowców

sezon 2010 - 2011 to także czas wielkich zawodów

- Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym w Oslo - 22/02 - 06/03 - 2011
- Mistrzostwa Świata w Biathlonie w Chanty-Mansyjsku - 03/03 - 13/03 - 2011
- Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim w Garmisch-Partenkirchen 07/02 -20/03 - 2011

Pytania pomocnicze
- Jakie są wasze oczekiwanie w nadchodzącym sezonie ?
- Czy nasze "gwiazdy" dalej będą błyszczeć ?
- Jakaś potencjalna nowa gwiazda naszej reprezentacji ?

Temat przeznaczony do dyskusji na temat wydarzeń w sportach zimowych sezonu 2010/2011
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  9 stycznia 2011

No i jak kończą się tak dalekie loty udowodnił przypadek Ammana.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2011

Debilizm obecnych skokow narciarskich polega na tym że nie ma szans na nowy rekord skoczni, bo gdy tylko ktoś odda dalszy skok odrazu belka idzie w dół. Kompletnie mi się to nie podoba. Zdecydowanie mniej atrakcyjnie się ogląda.

krzychu7818
krzychu7818
  9 stycznia 2011
egze
egze: Ta Johaug jest świetna ;)


no 2 minuty odrobiła , ale ona jest malutka i drobniutka to łatwiej jej na takiem wspinaczce

LeonGrande
LeonGrande: Debilizm obecnych skokow narciarskich polega na tym że nie ma szans na nowy rekord skoczni, bo gdy tylko ktoś odda dalszy skok odrazu belka idzie w dół. Kompletnie mi się to nie podoba. Zdecydowanie mniej atrakcyjnie się ogląda.


no strasznie to jest denerwujące , przez to zawody niesamowicie się ciągną
egze
egze
  9 stycznia 2011

Ale w nieskończoność nie da się poprawiać tych rekordów, po to ustanawia się punkt HS żeby zawodnicy go nie przekraczali zbyt często.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 stycznia 2011
LeonGrande
LeonGrande: gdy tylko ktoś odda dalszy skok odrazu belka idzie w dół. Kompletnie mi się to nie podoba. Zdecydowanie mniej atrakcyjnie się ogląda.

Dzisiaj takiego pecha miał Koch bo w obu seriach obniżali przed jego skokiem belkę i szczególnie w 2 serii zabłysnął :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  10 stycznia 2011

na PŚ do Sapporo polecą : Małysz, Maciej i Jakub Kot , Żyła i Śliż

krzychu7818
krzychu7818
  14 stycznia 2011

widzę, że Funaki jeszcze skacze , zakwalifikował się do jutrzejszego konkursu :) , z naszych kwalifikacji nie przeszedł Jakub Kot

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę, że Funaki jeszcze skacze , zakwalifikował się do jutrzejszego konkursu :) , z naszych kwalifikacji nie przeszedł Jakub Kot

Za to skacze drugi Kot :ziober2:
A w pierwszej trójce kwalifikacji 2 Japończyków.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KorasPL
KorasPL
  14 stycznia 2011

Malysz dzis ladnie choc trzeba powiedziec ze oddawal skoki w dobrych warunkach
Pierwszy skok 1,8 m/s , drugi 0,8 m/s , trzeci 0,2 m/s.Oby jutro tez mial szczescie do warunkow bo ta skocznia strasznie kaprysna jest i widzialem juz na niej jak liderzy PS skakali po 90 metrow w konkursie choc sam Malysz ja lubi.Z drugiej strony Morgenstern juz raczej bedzie szedl w dol nic specjalnego nie pokazal dzis i wydaje mi sie ze jutro bedzie duza szansa na wygrana Adama choc jak nie wygra nic sie nie stanie nie ma co sie nastawiac na wygrana bo jak pisalem ta skocznia jest strasznie uzalezniona od warunkow.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za to skacze drugi Kot

Moze w swoim 27 wystepie w PS zdobedzie pierwszy punkt w co watpie:zonk:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze w swoim 27 wystepie w PS zdobedzie pierwszy punkt w co watpie

A ja bym tym razem postawił, że wejdzie do 30.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  14 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za to skacze drugi Kot


no w sumie , ciężko było nie zakwalifikować się , bo tylko 6 odpadało :)

KorasPL
KorasPL
  14 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A ja bym tym razem postawił, że wejdzie do 30.

Ide o zaklad:ninja:
Wedlug mnie bardziej prawdopodobne jest ze Malysz wygra konkurs niz Kot zdobedzie przynajmniej punkt :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ide o zaklad Wedlug mnie bardziej prawdopodobne jest ze Malysz wygra konkurs niz Kot zdobedzie przynajmniej punkt

Duże ryzyko :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2011

Jednak Kota nie będzie w 30. Także Funaki nic nie pokazał.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  15 stycznia 2011

brawo Adam , lider po 1 serii :rock: , ale jak zawsze problemy z wiatrem w tym Sapporo :nie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.