KrowiPlacek
KrowiPlacek
  15 listopada 2010 (pierwszy post)

Lubicie go? Ja jak siedze na klopie to o nim mysle hahah

Maizter
Maizter
  15 listopada 2010

Ja jak siedzę na klopie to myślę sobie o fotoszopie. Nie wiem czemu ale w ostatnim czasie zawsze na zdjęciach wychodzi mi pyton. Wygląda to tak jakbym miał węża boa w spodniach no i nie sprzyja mi to zdecydowanie. Może dlatego, że zmieniłem zespół i gram w FC Namanganian Kotasu?

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  15 listopada 2010

To ciekawe. Ja czasem jak siedze na klopie to czytam Kaczora Donalda albo wyobrazam sobie ze jestem Wynalda. Ale wracajac do Kloppa - cenie tego chlopa. Odwala w Bundeslidze kawal dobrej roboty, niestraszne mu byle jakie cioty. W ogole ostatnio sobie jechalem autobusem i mewy przelatywaly. To ja se mowie - co robia mewy o tej porze? A potem sobie przypomnialem ze pilem denaturat z monopola, hehe.

Maizter
Maizter
  15 listopada 2010

Ostatnio się śmiałem, bo wcinam twarożek ze szczypiorkiem i przypominam sobie bramy Marko Topicia w Cottbus he he. Później idę do sklepu i mówię, że poproszę Marko Topicia a ta sprzedawczyni takie gały na mnie. Albo schiza na chemii facetka mnie pyta o jakiś wzór, a ja jej odpowiadam Nagoya Gramphus Eight.

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  15 listopada 2010

TO ja ci inne powiem - ogladalem ostatnio filmik jak Wójcik opierdzielał Fabiniaka i sędziego i darł się "patrz sie troche kur.wa, patrz sie troche". A chwile potem wychodze do żabki po bułki przechodze przez ulice troche zadumiony bo akurat myslalem o bramkach Camarasy dla Valencii a tu mi tirek zajezdza troche i gosciu w czapeczce z morda 'patrz sie troche kur.wa, patrz sie' to ja w brecht hahah a typ zaskoczony jakis ze mu nie odpyskowalem chyba tylko na lajcie hehe.
w ogóle ostatnio jak wyrzucalem smieci to niechcacy chcialem wziac komputer bo wlasnie mialem odpalone foto Sadloka hehe

Maizter
Maizter
  15 listopada 2010

Ja dziś rano wstaję puszczam Bailando na MP3 i czuję, że Roberto Solozabal stoi za drzwiami. Schizy mocne, nie powiem. Albo wczoraj z takim kumplem, ksywa Musampa, to ten co mierzył kibel zapałkami w 6 podstawówki śmiejemy się, że stara Ivana Hurtado pakowała banany hahahah.

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  15 listopada 2010

O ja czesto puszczam sobie Opa Opa i sobie spiewam ze bardzo lubie JUrgena Kloppa hehe.Ale jeden konfi taki z mojej bylej gimnazjum-Ropa ma ksywe bo warczal rrrr jak puszczalem opa opa to sie czepial ze slucham pedalskiej muzy to go wzialem jak Majewski Carece na MŚ w 86 roku. w ogóle tez dobre mialem schizy jak wciagalismy z ziomkami zozole przez nos w szkole.W koncu typiara od gegry sie wkur.wila i pyta ktory z nas tak gada-a moj ziomek taki wolalismy na niego Patxi bo cenil Punala z Osasuny i Sirieixa z Tuluzy, to wskazal na sufit i powiedzial 'on, to Pochettino zrobil'. Cala klasa w beke i od tej pory kazdy kogo znam zna POchettino.

egze
egze
  16 listopada 2010

Teatr jednego aktora :ninja:
Dawno przestało to już być śmiesznym.

Maizter
Maizter
  16 listopada 2010

Śmieszne to jest to, że masz 53 tysiące postów, siedzisz 24 h na dobe na fotce, onanizujesz się na jpegach małolat, a lansujesz się przy kolegach, że kupiłeś kilo gąbek na fotce? Pójdziemy na plac zabaw:(?
O nie on mnie popchnął:(
To dam Ci maxika.

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  16 listopada 2010
egze
egze: Teatr jednego aktora Dawno przestało to już być śmiesznym.


Mowisz o sobie?Faktycznie marny teatr marnego czlowieczka ktory pewnie nawet kloppa nie zna, conajwyzej klopa gdzie masturbuje sie codziennie.
Egze pf jest tak dla mnie pusty, no prosze cie.... o rany Egzus wiesz, chyba sie rozpłace.
Maizter
Maizter
  16 listopada 2010

Nie rozplac się, bo mu oddam :(. On mi pokololował psa na różowo :and:. Przez to nie będę miał do jutra 68 362 postów :(. Co teraz? Fakt, chyba się rozplace:(.

mLetsRock
mLetsRock
  16 listopada 2010

lol czemu on sam ze soba rozmawia ? :Wtf:

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  16 listopada 2010

Hahahah Egze spasuj bo jedziemy po tobie jak po sledziu.Idz lepiej pomaluj sie na lalke barbie laleczko ktory ma pod nosem mleczko

KrowiPlacek
KrowiPlacek
  16 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lol czemu on sam ze soba rozmawia ?


Tak,sam ze soba,na pewno by mi sie chcialo na konto przelogowywac kretynie :D
Takie buce jak ty smiesza ten swiat
Maizter
Maizter
  16 listopada 2010

http://www.bluewaterhunter.com/photos/23lbUkuBrudas.jpg
od lewej ezge, letsrocky, wygnany, renifer, paco

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.