Yge
Yge
  22 października 2010 (pierwszy post)

Może wiele było takich tematów, ale ten jest wyjątkowy. Zarząd Lecha chcąc uniknąć korupcji całkowicie odciął się od tradycji i klub startował jako Amica pod zmienioną nazwą.
Pytania do kibiców Lecha:
-Czy czujecie taki sam sentyment dla nowego tworu co wcześniej?
-Czy nie uważacie, że powinniście sobie zrobić zgodę z Polonią W i Widzewem?
-Czy nie powinniście tego tworu zbojkotować i założyć własny klub, np KKS Poznań (do tego trzeba miec jajeczka)?
Proszę o odpowiedzi

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikogo nie chcę tym tematem denerwować

:lol:

Bijta się. :w00t:
PluskwaDomowa
PluskwaDomowa
  22 października 2010
Renifer
Renifer: To czemu Quagliarella nie grał ?? Kontuzja?


Kretynie jaja sobie z ciebie robie a ty sie cieszysz ze na ciebie pluje jakby deszcz padal przeciez kur.wa znam sie na pilce 10 razy bardziej niz ty i wiem ze Quagliarella nie gral bo wczesniej wystepowal w barwach Napoli w lidze europejskiej w eliminacjach bodaj z Elfsborgiem, lepiej ty mi powiedz kim byl Fowler "specu" hahah

Renifer
Renifer: + Marcin Zając z Dyskoboli


Nie tylko Zając ale i chociażby Quinteros czy Drzymont-wlasnie widac jak sie znasz i jak kibicujesz swojemu klubowi, z puszka piwa w reku
Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tylko Zając ale i chociażby Quinteros czy Drzymont-wlasnie widac jak sie znasz i jak kibicujesz swojemu klubowi, z puszka piwa w reku

Do tego Fernando Bonjour i Marcin Sobczak z Gwarka Zabrze w woli ścisłości ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Kretynie jaja sobie z ciebie robie a ty sie cieszysz ze na ciebie pluje jakby deszcz padal przeciez kur.wa znam sie na pilce 10 razy bardziej niz ty i wiem ze Quagliarella nie gral bo wczesniej wystepowal w barwach Napoli w lidze europejskiej w eliminacjach bodaj z Elfsborgiem, lepiej ty mi powiedz kim byl Fowler "specu" hahah

Rozumiem skąd ten brak wiedzy ;] Pewnie w FM nie ma takiej opcji i po prostu nie wiedziałeś ;] Widzę że tak naprawdę to ty nic nie wiesz :D
Podniecasz się tym Flowerem jak nie wiem co...
A chodzi Ci o Tima Frowera , Roberta czy Richarda :D
Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ze Quagliarella nie gral bo wczesniej wystepowal w barwach Napoli

Bo Ci wujek Google powiedział :D
Podziękuj tibauld'owi bo dzięki niemu się skompromitowałeś e-kspercie :D
WueRZet
WueRZet
  23 października 2010

Debili warto ignorować ;) A temat zamykam za zlamanie dwóch punktow regulamimu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.