Whyducky
Whyducky
  20 października 2010 (pierwszy post)

Tematem ostatnich dni, jest to że chce odejść z Manchesteru United. Prawdopodobnie skorzysta z prawa Webstera (Na podstawie artykułu 17 regulaminu FIFA, piłkarz może wykupić swój kontrakt wpłacając klubowi równowartość swoich rocznych zarobków.). Dziś chodzą spekulacje że Barca wykłada 25 mln, a Real właściwie Mourinho nie jest zainteresowany Anglikiem.

Co myślicie o całej tej sytuacji?

Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Renifer stul pysk , cały czas siedzisz na fotce a nie wiesz kto to Darius Zutautas. Lepiej poczytaj bo twoje wypowiedzi są na poziomie kupy


Pilnuję porządku na dzieli :mrgreen:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam narzuciles taki poziom tyrania sie, wiec masz za swoje. Fakt, "gownazeria", ktora zna wiecej zawodnikow i ogladala wiecej meczow Man U niz ty mimo ze jestes ich fanem cieniasie

Znasz zawodników i co z tego?! W google i na wikipedii wszystko możesz znaleźc, ale i tak widzę nie znasz historii MU, bo nie używał byś tej obraźliwej formy za co domagam się BANA dla tego osobnika. Koniec rozmowy.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  23 października 2010

Chyba burdelu w prowincji

DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale i tak widzę nie znasz historii MU, bo nie używał byś tej obraźliwej formy


A co ma piernik do wiatraka?

Konto usunięte
Konto usunięte: Znasz zawodników i co z tego?! W google i na wikipedii wszystko możesz znaleźc,


Sa takie info ktore nie da sie nigdzie sprawdzic, a ja i tak mam je w glowie :) Chcesz to daj swoje gg albo na jakis czat i bedziesz mnie pytac i dawac powiedzmy 15-20 sek na odpowiedz :) albo nr na koma, chetnie ci udowodnie.
Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co ma piernik do wiatraka?

Znawca :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz to daj swoje gg albo na jakis czat

Elliott uważaj tyle się słyszy o pedofilach w sieci :and:
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Znawca


Przeczytales juz o FLOWERZE?

Renifer
Renifer: Elliott uważaj tyle się słyszy o pedofilach w sieci


Glodnemu chleb na mysli
Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytales juz o FLOWERZE?

Nie i nie zamierzam nie jesteś nie byłeś i nie będziesz żadnym autorytetem dla mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Glodnemu chleb na mysli

Troszczę się o kolegę. Co po chwile piszesz o swoich fantazjach seksualnych , więc raczej pewne że jesteś ciepły ;]
ZuczekGnojarek
ZuczekGnojarek
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Nie i nie zamierzam nie jesteś nie byłeś i nie będziesz żadnym autorytetem dla mnie.


Dupa ściska co, że znaja sie lepiej od ciebie? :D

Renifer
Renifer: Co po chwile piszesz o swoich fantazjach seksualnych , więc raczej pewne że jesteś ciepły


Ja w przeciwienstwie do ciebie pisze w nich o kobietach a nie o chlopcach :D
Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dupa ściska co, że znaja sie lepiej od ciebie? :D

Dokładnie :and: Jesteś tak mądry jak jak to co ten brzydal na avatarze trzyma :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w przeciwienstwie do ciebie pisze w nich o kobietach a nie o chlopcach :D

yhym... Do tego masz fantazje z piłkarzami.... Głównie czarnymi :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.