Maizter
Maizter
  15 października 2010 (pierwszy post)

Po ostatnich występach Serbów wszyscy w kraju są zniesmaczeni. Co gorsze Czarnogórcy spisują się wręcz wyśmienicie. W czym tkwi problem, na czym polega różnica? Aleksandar Bajomirović twierdzi, że tu decyduje siła charakteru, jednakże jak wypowiada się anonimowy kibic po tym jak został złapany w Genui "oni reprezentują nasz kraj? hańba, ja widziałem jednego z drugim co robili, pan niech sobie zobaczy co robił Stefan Postma", insynuując jakoby Serbowie mieli pewne skłonności...no właśnie. Czarnogórcy mimo, że naród biedny, to jednak zbity. Jak opowiadał Kascelan "u nas fiesta trwa wiecznie, wystarczy, że Mirko zdejmie gacie, później każdy robi mu dobrze, opalamy kiełbasy, bierzemy w górę i golimy frajerów, jak to w Polsce mnie nauczono". Proste niczym budowa cepa. Ale czy faktycznie na tym polega potęga Czarnogórców? Patrząc na skład...Nie! Bramkarz Poleksic, to chyba powinien zostać rybakiem po tym jak w meczach Champions League piłkarze Lyonu, Liverpoolu i Fiorentiny ładowali mu po 4 sztuki na mecz. Zresztą po tym jak ponoć mocno zapił z Joveticiem...po meczu z Fiorentiną obaj zostali odsunięci. Jak przyznał słynny gwiazdor, który myślał, że mu się upiecze "jarali jakiś tani torwar, sprowadzony spod serbskiej granicy". No i spotkała ich kara. Idźmy dalej. Batak, Savic, Zverotic, Basa, Pavicevic. Nazwiska nie miazdza, no moze poza Basa, ktory zasłynął z tego, że po meczu Le Mans organizowali jakieś orgie z trenerem. Z pomocnikow porazaja nazwiska Boskovicia, Drincicia, Pekovicia i Vukcevicia. Ale czy oni są lepsi od Anglii? Śmiem wątpić. W ataku niezniszczalny Mirko i internacjonał Delibasić. Jednak Czarnogórcy to sprytny naród i jak podaje gazeta "Czrna Góra jo Tveja" piłkarze z tego kraju posiłkują się tajemniczą zupą z mąki z miejscowości Peć "pecna maka". Gdy zmiesza się ją z wodą dodaje mocy w nogach i siła każdego uderzenia jest potrojona - twierdzi L.Pejovic. Gdy o tym dowiedzieli się Serbowie chcieli roznieść trybuny w Genui. Że zamiast "pecnej maki" ich piłkarze używają przed meczami durexów. Czyżby kolejna wojna futbolowa? Co się stanie, gdy Serbowie zaczną skupować ten specyfik? Czyżby podwójny awans? Zobaczymy...

PavolStano
PavolStano
  15 października 2010

Aaaaa to juz wiem dlaczego ci Serbowie rzucali race na boisko z Włochami

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  16 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy zmiesza się ją z wodą dodaje mocy w nogach i siła każdego uderzenia jest potrojona - twierdzi L.Pejovic

większej bzdury nie słyszałem...
folkemon
folkemon
  16 października 2010
raugi
raugi: większej bzdury nie słyszałem...

a jadłeś taką zupę? Nawet podobno w Japonii się ją jada dla zwiększenie siły zawodników sumo.
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  16 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jadłeś taką zupę? Nawet podobno w Japonii się ją jada dla zwiększenie siły zawodników sumo.

nie ma takiej opcji by zwiększała siły ta zupa tak drastycznie, wiesz to nie feta :O
thomas893
thomas893
  16 października 2010

Czym prędzej zamykamy pierdoły :tak:

WueRZet
WueRZet
  16 października 2010

Znowu pierdołki wyssane z palca. A motyw zupy już się chyba pojawił. Zamykamy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.