Freddie2007
Freddie2007
  25 września 2010 (pierwszy post)
TOMASZ GOLLOB mistrzem świata na żużlu!
Wiem że to nie jest najpopularniejszy wśród forumowiczów sport(stąd ten ironiczny tytuł), ale pewnym paradoksem przez wiele lat było to iż na stadionach żużlowych w Polsce na mecze przychodzi po 20tys.kibiców, mamy najlepszą na świecie ligę, organizujemy największe na świecie imprezy w tym sporcie, dominowaliśmy przez wiele lat wśród juniorów ale mieliśmy tylko jednego mistrza świata i to 37 lat temu...
Dziś nastąpił ten piękny dzień że możemy znów mieć Indywidualnego mistrza świata i to w osobie blisko 40-letniego nielubianego przez wielu ale docenianego za umiejętności i to że od 20 lat jest najlepszy polskim żużlowcem Tomasza Golloba:)

I to tyle...żeby nie było bez pytania więc:

Q: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka? :ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sporty motorowe to nie sporty... ;>

Sporty motorowe to żaden sport... oO
tibauld
tibauld
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka?

Po wielu latach kariery należało mu się, cieszę się że tak się stało. :)
To takie ukoronowanie jego kariery.
thomas893
thomas893
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy mistrza świata w najpopularniejszej w Polsce dyscyplinie

poniosła Cię fantazja :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka?

szczere graty dla Tomka :brawo:
WueRZet
WueRZet
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na stadionach żużlowych w Polsce

Na ilu stadionach ? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka?

Fajnie zdobyć mistrza przed pójściem do więzienia :ziober2:

A tak serio to należało mu się :tak:
Freddie2007
Freddie2007
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na ilu stadionach ? ;>

Na pewno na więcej niż na piłkarskich;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie zdobyć mistrza przed pójściem do więzienia

:lol2:
On tylko przystawiał pistolet do głowy żonie, wyłudził kredyty na 2mln.i wyrzucił córkę z domu, czy za takie coś idzie się do więzienia? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: poniosła Cię fantazja

:fakju:
Rydzyk555
Rydzyk555
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: On tylko przystawiał pistolet do głowy żonie, wyłudził kredyty na 2mln.i wyrzucił córkę z domu, czy za takie coś idzie się do więzienia?

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka?

Jeden z nielicznych Bydgoszczan, których lubię. Nie no należało mu się to jak chyba żadnemu żużlowcowi w stawce- po tylu latach porażek przez nieszczęśliwe zbiegi okoliczności i brak szczęścia wreszcie zdobył upragniony tytuł. :brawo:
Aż mi się przypomniało jak w zeszłym roku go wyśmiałem jak odgrażał się przed kamerami, że jeszcze będzie mistrzem. Moja pomyłka, ale obym się częściej mylił w takich sytuacjach.
Renifer
Renifer
  26 września 2010

Gratulacje ;] Każdy sukces Polaka poprawia humor ;]

Freddie2007
Freddie2007
  26 września 2010

A już za półtora godziny rewanż o złoto w Lesznie i 25tys.kibiców na Smoku:napalony:
Szkoda że nie mogłem pojechać na taki mecz:/

Gromowladnyy
Gromowladnyy
  26 września 2010

Pisalem na tym forum ze Gollob kiedys bedzie mistrzem i tak sie stalo.
Teraz moze pociagnac za soba pare innych mistrzostw swiata bo w takiej dyspozycji i przy lekkiej zapasci w swiatowym zuzlu Gollob moze zdominowac GP nawet w wieku 40 lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: On tylko przystawiał pistolet do głowy żonie, wyłudził kredyty na 2mln.i wyrzucił córkę z domu, czy za takie coś idzie się do więzienia?

Brygida to stara k... .Kazdy kto jest w temacie wie o co chodzi.Tomasz wyciagnal ja ze sklepiku w Bydgoszczy i gdyby nie on to teraz szlajalaby sie po melinach z jakimis penerami w Bydgoszczy.Chce troche pieniazkow na koniec a przy tym manipuluje dzieckiem i wychodzi z tego kabaret.
thomas893
thomas893
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno na więcej niż na piłkarskich;>

22 kluby z Polski startowały w tym sezonie w polskich ligach, czyli tyle ile w piłce nożnej jest klubów w ekstraklasie + 1/3 I ligi. Jakby policzyć ilość ludzi na stadionach całej ligi polskiej w żużlu i piłce, to gdzie by wyszło więcej? :fuck2:
Freddie2007
Freddie2007
  26 września 2010

Tytuł po 3 latach wraca do Leszna:rock:
13 tytuł w historii i Unia jest najbardziej utytułowanym zespołem w historii:ziober2:
27tys.kibiców na stadionie coś pięknego:zakochany:

JEDYNA KRÓLOWA! :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.