WueRZet
WueRZet
  14 września 2010 (pierwszy post)

Z uwagi na fakt, iż poprzedni temat http://www.fotka.pl/forum/sport/387151,Polskie_druzyny_w_eu/39 zamknął się automatycznie, a moderator nie ma możliwości jego otwarcia ( :ziober2: ) warto by było utworzyć nowy, poświęcony występom jedynej polskiej drużyny w europejskich pucharach w tej fazie rozgrywek. Jak wiadomo Lech w fazie grupowej zagra w grupie A z zespołami Juventusu, Manchesteru City, oraz Salzburga.

Terminarz spotkań z udziałem Lecha, oraz całej grupy A wygląda następująco :

1 kolejka - 16 września
(19:00) Juventus FC - Lech Poznań
(19:00) FC Salzburg - Manchester City FC

2 kolejka - 30 września
(21:05) Lech Poznań - FC Salzburg
(21:05) Manchester City FC - Juventus FC

3 kolejka - 21 października
(21:05) Manchester City FC - Lech Poznań
(21:05) FC Salzburg - Juventus FC

4 kolejka - 4 listopada
(19:00) Lech Poznań - Manchester City FC
(19:00) Juventus FC - FC Salzburg

5 kolejka - 1 grudnia
(21:05) Lech Poznań - Juventus FC
(21:05) Manchester City FC - FC Salzburg

6 kolejka - 16 grudnia
(19:00) FC Salzburg - Lech Poznań
(19:00) Juventus FC - Manchester City FC

Temat powstał do ogólnego komentowania spotkań Lecha Poznań. Każdy inny temat będzie zamykany, a jego twórca karany banem :piwo:

Renifer
Renifer
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jest to gdzieś w necie? nie chce mi się grzebać

Jak będzie to wrzuce ;]
folkemon
folkemon
  17 września 2010

Końcówka była piękna :zakochany: Ostatnia bramka cudna.. a myślałem, że ta Del Pierona była ładna :P

WueRZet
WueRZet
  17 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jest to gdzieś w necie? nie chce mi się grzebać

Ipla ;)

Tudzież tutaj : http://rutube.ru/search.html?search=Juventus+Lech
WueRZet
WueRZet
  17 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale no chwała temu gościowi pewnie celował w 4 piętro, ale tak jakoś piłka zeszła, że wpadła do bramki.

Czy to w jakimś stopniu sprawia, że bramka jest mniej ważna ? Albo, że powinna zostać nieuznana ?

Chiellini przy pierwszej bramce też zapewne wiedział, że piłka odbije się od pleców jednego z obrońców i wpadnie mu na łeb, dlatego tak się ustawił jak się ustawił ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie, że pieniądze nie grają, po prostu makaroniarze zlekceważyli "polaczków" i tyle.

I chwała im za to. Bodaj najbardziej tchórzliwy i niehonorowy naród na świecie, więc czymś się dziwić ? :)

A za "polaczków" życzę Ci abyś szybko wyłapał jakiś masaż twarzy. Za korzystanie ze słów, których znaczenia, bądź genezy nie rozumiesz :)

egze
egze: pytanie tylko czy gdyby ci zawodnicy grali skład wyglądałby lepiej ;D

Z Bandrowskim i Bosackim tak :P Panama mam nadzieję wygryzł Gancarczyka na jakiś czas.
tibauld
tibauld
  17 września 2010

Nie spodziewałem się sześciu bramek w tym spotkaniu, takiej walki Lecha i tak słabego Juventusu. Bramki Del Piero jak i ta ostatnia Rudnevsa przedniej urody. Fajny i dość ciekawy mecz, do tego nie jednostronny. Choć uważam, że takiego meczu już Lechici nie powtórzą i z ManCity jak i z Salzburgiem już takiego prezentu nie dostaną. ;D

MrEvil
MrEvil
  17 września 2010

Szkoda że ich nie upilnowali i dali odpracować stratę z nawiązką... ale to i tak nie zmienia faktu że Lech jest od wczoraj fenomenem w tegorocznej edycji.

thomas893
thomas893
  17 września 2010

A obstawiałem 1:0 dla Lecha...

...meczu nie widziałem, gdyż byłem w podróży :and:

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  17 września 2010

no to zas wiele osób bedzie myslalo ze Polska piłka to potęga :D

tibauld
tibauld
  17 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to i tak nie zmienia faktu że Lech jest od wczoraj fenomenem w tegorocznej edycji.

:crylol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 września 2010

Dopiero zobaczyłem trzecią bramkę dla Lecha :szok:
Bramka Del Piero w sumie też niczego sobie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  17 września 2010

edenastka 1. kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej wg goal.com:

Igor Akinfeev (CSKA Moskwa) - Ronaldo Guiaro (Aris Saloniki), Daniele Gastaldello (Sampdoria), Giorgio Chiellini (Juventus), Zoumana Camara (PSG) - Mario Goetze (Borussia Dortmund), David Silva (Manchester City), Jorge Sammir (Dinamo Zagrzeb) - Patrick Helmes (Bayer Leverkusen), Artjoms Rudnevs (Lech Poznań), Aleksandr Kerżakow (Zenit St Petersburg).

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 września 2010

A gdzie Barrios? Wczoraj rozegrał fantastyczne spotkanie!
Sampdoria i Juve straciły bramki i 2 punkty w ostatniej minucie natomiast Borussia w doliczonym czasie zadała cios dający zwycięstwo... Pięknie. :)

Dorobek punktowy Bundesligi i Serie A w rankingu UEFA w obecnym sezonie to odpowiednio 4.833pkt i 3.714pkt. Liderem jest Liga Portugalska - 5.200pkt. oO

ookashz
ookashz
  17 września 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Dorobek punktowy Bundesligi i Serie A w rankingu UEFA w obecnym sezonie to odpowiednio 4.833pkt i 3.714pkt. Liderem jest Liga Portugalska - 5.200pkt. oO

A ile pkt ma Ekstraklasa ?? :pavarotti:
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  19 września 2010

fot. AFP

Paris Saint Germain w najłagodniejszym przypadku może zostać ukarany walkowerem, a jego bramkarz, Apoula Edel, nawet więzieniem. Sevilla FC, którą Francuzi pokonali w wyjazdowym meczu Ligi Europy 1:0, złożyła do UEFA zawiadomienie o oszustwie. Sprawa wygląda bardzo poważnie.

Hiszpański klub jest przekonany, że Edel nie jest tym, za kogo się podaje. Władze Sevilli twierdzą, że bramkarz PSG tak naprawdę nie ma 24 lat, a 29 i nie nazywa się Apoula Edel, a Ambroise Beyama.

Sprawa wyszła na jaw dzięki Nicolasowi Philibertowi, byłemu selekcjonerowi reprezentacji Kamerunu, który stwierdził, że zawodnik ma sfałszowane dokumenty. Sprawą zainteresowały się francuskie organy śledcze, a UEFA podjęła własne dochodzenie. Jeśli sensacyjne doniesienia się potwierdzą, Sevilla otrzyma trzy punkty walkowerem (mówi się nawet o wykluczeniu PSG z rozgrywek Ligi Europy i francuskiej Ligue 1), a piłkarz najprawdopodobniej trafi do więzienia.

MrEvil
MrEvil
  20 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Wstawiaj sobie emotki, na zdrowie dzieciaku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.