WueRZet
WueRZet
  14 września 2010 (pierwszy post)

Z uwagi na fakt, iż poprzedni temat http://www.fotka.pl/forum/sport/387151,Polskie_druzyny_w_eu/39 zamknął się automatycznie, a moderator nie ma możliwości jego otwarcia ( :ziober2: ) warto by było utworzyć nowy, poświęcony występom jedynej polskiej drużyny w europejskich pucharach w tej fazie rozgrywek. Jak wiadomo Lech w fazie grupowej zagra w grupie A z zespołami Juventusu, Manchesteru City, oraz Salzburga.

Terminarz spotkań z udziałem Lecha, oraz całej grupy A wygląda następująco :

1 kolejka - 16 września
(19:00) Juventus FC - Lech Poznań
(19:00) FC Salzburg - Manchester City FC

2 kolejka - 30 września
(21:05) Lech Poznań - FC Salzburg
(21:05) Manchester City FC - Juventus FC

3 kolejka - 21 października
(21:05) Manchester City FC - Lech Poznań
(21:05) FC Salzburg - Juventus FC

4 kolejka - 4 listopada
(19:00) Lech Poznań - Manchester City FC
(19:00) Juventus FC - FC Salzburg

5 kolejka - 1 grudnia
(21:05) Lech Poznań - Juventus FC
(21:05) Manchester City FC - FC Salzburg

6 kolejka - 16 grudnia
(19:00) FC Salzburg - Lech Poznań
(19:00) Juventus FC - Manchester City FC

Temat powstał do ogólnego komentowania spotkań Lecha Poznań. Każdy inny temat będzie zamykany, a jego twórca karany banem :piwo:

egze
egze
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat jak w tym roku gra piach tak w pierwszej połowie Peszko nie grał źle.


w pierwszej może i trochę pociągnął, sprokurował karnego, ale w drugiej wrócił stary dobry Peszko :ziober2:
zresztą występ okraszony żółtą kartką mówi sam za siebie ;-)

LeonGrande
LeonGrande: Chodzilo o polski klub


no polski z nazwy ;-)
kiedyś jak Wisła szalała to tam było może ze 3 obcokrajowców (Hugues, Uche, Cantoro) teraz 80 procent składu :ninja:
Alucard
Alucard
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie wcześniej

Ten zawodnik raczej jest bardziej potrzebny, niż pieniądze za niego.
Chyba że ma w kontrakcie minimalną kwotę, wtedy z bomby po sezonie może ktoś go zgarnąć.
Freddie2007
Freddie2007
  16 września 2010

Ależ jajca:ziober2: Jak było 2:0 to do wszystkich wysyłałem smsy co za sensacja prowadzimy w Turynie, potem te dwie frajersko stracone bramki(niestety Maniek najgorszy mecz w sezonie i Kotor który tak jak się spodziewałem mimo kilku dobrych interwencji popełnił błędy i udowodnił że Burić to pierwszy bramkarz). W 91 minucie już chciałem przełączać na House'a ale to co zrobił Rosyjsko-Węgierski Łotysz to poezja po prostu, świetnie umie się ustawić w polu karnym kapitalnie strzela głową ale nigdy bym się nie spodziewał że tak fenomenalnie strzela z daleka, 7 bramek w 6 występach w tym sezonie Rudnevs strzelił:ziober2:
Mimo fatalnej formy w tym roku Krivetsa dzisiaj dobry mecz, podobał mi się Kikut i Sławek Peszko wreszcie wyrywał płuca, jest pięknie, już się nie mogę doczekać 30 września i tych 40 tysięcy ludzików co przedziera się przez błocko na Bułgarskiej żeby przybyć na stadion:lol:

WueRZet
WueRZet
  16 września 2010
egze
egze: zresztą występ okraszony żółtą kartką mówi sam za siebie ;-)

Że piłkarz walczył ? ;)

egze
egze: ale w drugiej wrócił stary dobry Peszko

Ale z jakich czasów ? :ziober2: Bo stary, dobry Peszko z początku zeszłego sezonu, czy może ten z wiosny tego roku, czy z początku tego sezonu ? :ziober2:

egze
egze: no polski z nazwy ;-)

Większość kadry to Polacy :ninja: :P A i Poznań z tego co wiem w Polsce leży ;)
Renifer
Renifer
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sędzie pod koniec pokazał, że jest idiotom.


Konto usunięte
Konto usunięte: A Lech dziś mnie zaskoczył :D ciekawe czemu sędzie przerwał tak nagle grę pod koniec meczu

Bo to kacap jest...
Renifer
Renifer
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przedziera się przez błocko na Bułgarskiej żeby przybyć na stadion

Jest już pozbruk ;P
Freddie2007
Freddie2007
  16 września 2010
Renifer
Renifer: Jest już pozbruk ;P

Ja tam codziennie przechodze i co dzień jest gorzej:lol:
Renifer
Renifer
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam codziennie przechodze i co dzień jest gorzej

Byłem tydzień temu i był prawie na połowie byłego parkingu wyłożony ;]
gekus
gekus
  16 września 2010

Przed meczem przewidywałem skromne 1-0 góra 2-0 dla Juventusu. Myślałem, że szybko strzelone dwie bramki dla Juve i spokojne kontrolowanie spotkania jak najmniejszym nakładem. Lech został zlekceważony, to było widać gołym okiem. Rezerwowi, który jeszcze w tym sezonie nie powąchali murawy: Manninger, Grygera czy Legrottaglie oraz zmiennicy Lanzafame czy Sissoko i Iaquinta wracający po wielomiesięcznej kontuzji. Druga połowa to całkowita DOMINACJA Juventusu zabrakło tylko szczęścia przy sytuacjach, które sobie stworzyli. Na strzał NIECELNY Lecha czekaliśmy do 75 minuty, a drugim strzałem był fuksiarski strzał życia jakiegoś tam kopacza Lecha i bramka. Alex bramka w swoim stylu, kapitalne uderzenie. Podsumowując wstyd na całą Polskę i Europe!

WueRZet
WueRZet
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsumowując wstyd na całą Polskę i Europe!

A nawet i świat. I Arktykę !

Macierewicz jutro zwołuje komisje :tak:
Renifer
Renifer
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsumowując wstyd na całą Polskę i Europe!

:zonk:Kolejny wielki kibic Juve z przed telewizora??

Konto usunięte
Konto usunięte: bramka w swoim stylu, kapitalne uderzenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakiegoś tam kopacza Lecha

Jakiś tam kopacz strzelił piękniejszego gola niż jakiś tam Del Piero.

Konto usunięte
Konto usunięte: DOMINACJA

Juventus strzelał tylko po bykach Kotora i jednym Arboledy.
Reasumując czym większy klub , tym gorsi kibice.
Pieniądze nie graj.
egze
egze
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Że piłkarz walczył ? ;)


jeżeli walką nazwiemy głupi faul na 20 metrze to owszem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale z jakich czasów ? Bo stary, dobry Peszko z początku zeszłego sezonu, czy może ten z wiosny tego roku, czy z początku tego sezonu ?


z początku tego sezonu :ziober2:
chociaż jeden strzał miał całkiem przyzwoity.

Konto usunięte
Konto usunięte: Większość kadry to Polacy :P A i Poznań z tego co wiem w Polsce leży ;)


4 z 11 podstawowych zawodników to Polacy to daje jakieś 35 procent ;-)

Broń Boże nie mam nic do polityki kadrowej Lecha, tylko śmieszy mnie jak czytam na niektórych portalach o wielkim dniu polskiej piłki, o tym, że Polak potrafi ;-)
Polaków to łącznie było 6, z czego najbardziej widoczny był... Kotorowski.
Renifer
Renifer
  16 września 2010
egze
egze: najbardziej widoczny był... Kotorowski.

Wyczuwam ironię :ziober2:
gekus
gekus
  16 września 2010
Renifer
Renifer: Kolejny wielki kibic Juve z przed telewizora??

I?
Renifer
Renifer: Jakiś tam kopacz strzelił piękniejszego gola niż jakiś tam Del Piero.

Jest jedna zasadnicza różnica, dla Del Piero takie brami to chleb powszedni, a ten strzał kopacza Lecha pierwszy i pewnie ostatni taki w życiu.

Renifer
Renifer: Juventus strzelał tylko po bykach Kotora i jednym Arboledy. Reasumując czym większy klub , tym gorsi kibice. Pieniądze nie graj.

A jak strzelał Lech? Chodzi mi o to, że druga połowa to całkowita dominacja Juve. Jeżeli chodzi o konstruowanie akcji, jak i o sytuacje bramkowe, a Lech jedno wielkie nic poza bramką, ale no chwała temu gościowi pewnie celował w 4 piętro, ale tak jakoś piłka zeszła, że wpadła do bramki. Pewnie, że pieniądze nie grają, po prostu makaroniarze zlekceważyli "polaczków" i tyle.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 września 2010

Dobra dajcie linka do bramek z meczu bo nie widziałem :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.