Kombatant
Kombatant
  10 września 2010 (pierwszy post)


Główne atrakcje wieczoru - Walki :
Pudzianowski - Esch
Saleta - Najman
Kułak - Dowda






==================================================================================================================================
Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem?

:duch:

Czy Saleta jest tylko mocny w gębie, czy faktycznie rozniesie w pył "Testosterona"

:duch:

Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje?

:duch:

Luźniejsze pytanie, licze na kreatywność : Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D


Mam nadzieje, że gale pokaże polsat i że nie poprowadzi jej Ibisz :mrgreen:

Temat do dyskusji
folkemon
folkemon
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem? Czy Saleta jest tylko mocny w gębie, czy faktycznie rozniesie w pył "Testosterona" Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje? Luźniejsze pytanie, licze na kreatywność : Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D

Trudno powiedzieć, chyba znowu rzucili go na głęboką wodę z rutyniarzem MMA :and: Ale będę trzymał za niego kciuki!

Sądzę, że powinni dać sobie po szlagu pod budką z piwem i nie zajmować czasu, który można by przeznaczyć na inną walkę.

Nie wiem, nie znam się na tym. Jestem ciekaw czy Pudzian zrobił takie postępy o jakich mówi.

Kogo? Nastulę z kimś z nazwiskiem.
luk0712
luk0712
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem? Czy Saleta jest tylko mocny w gębie, czy faktycznie rozniesie w pył "Testosterona" Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje? Luźniejsze pytanie, licze na kreatywność : Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D


tzn jesli pudzian popracował nad kondycją (której wgl niema) szanse ma
bo Esch jest grozny jedynie gdy stoi na nogach
jestem za pudzianem jak zawsze

bardziej przekonuje mnie Saleta bo fakt - dobrym "bokserem" on niejest ale od najmana lepszy o wiele

KSw 14 niebedzie zła acz dobra? raczej też nie

hm na pewno chciałbym zobaczyć Pudziana i Boba Sapp'a
hah to by był pojedynek

hm no i Nastule z kimś ze stanów ale typowym zawodnikiem mma
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem?

Hmmm jeśli nie pokona go w 1 rundzie to przegra.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Saleta jest tylko mocny w gębie, czy faktycznie rozniesie w pył "Testosterona"

Przyznam się, że nie wiedziałem, że dojdzie do takiej walki.
Nie znając jej podłoża domyślam się, że znowu chodzi o jakieś przechwałki. Zaskakuje mnie fakt, że Saleta staje w ringu po operacji jakiej przeszedł. Mam nadzieję, że spierze ciotkę Najmana.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje?

Walka Pudziana jednak. Cala gala także będzie ciekawa :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Luźniejsze pytanie, licze na kreatywność : Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D

Ibisza ze Smudą :rotfl:

A tak poważnie to F. Emelianenke z którymś z Japończyków.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem?

Śmiechawa, niczym Bob Sapp vs. Akebono.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Saleta jest tylko mocny w gębie, czy faktycznie rozniesie w pył "Testosterona"

Ciekawa walka, Saleta chyba jeszcze w MMA nie walczył.
Tylko w stójce.
Lecz liczę na niego, niż na błazna Najmana.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje?

Kułak - Dowda jedyna walka na poziomie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Luźniejsze pytanie, licze na kreatywność : Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D

Juras vs. Khalidov
Fedor Emelianenko vs. Aleksander Emelianenko
Filipovic vs. Nastula
Liddell vs. Silvia
krzychu7818
krzychu7818
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Saleta chyba jeszcze w MMA nie walczył.


pare lat temu walczył , przegrał z jakimś Rosjaninem lub Białorusinem

Alucard
Alucard
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pare lat temu walczył , przegrał z jakimś Rosjaninem lub Białorusinem

To nie było K1 czasem :woot:
krzychu7818
krzychu7818
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie było K1 czasem


na 100% MMA , na którejś ze wcześniejszych gal KSW

Alucard
Alucard
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na 100% MMA , na którejś ze wcześniejszych gal KSW

Masz racje
http://www.youtube.com/watch?v=IpSFY4KjX50
:ziober2:
Renifer
Renifer
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem?

Na to liczę :tak: najwięcej mięśni vs. najwięcej tłuszczu ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Saleta jest tylko mocny w gębie, czy faktycznie rozniesie w pył "Testosterona"

Oby dał rade . Nie cierpię pseudo boksera Najmana.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje?

Pudzian to będzie typowa pokazówka. Saleta Najman będzie z podtekstem a Kułak - Dowda najbardziej profesjonalna. Nie siedzę w MMA ale liczę na Krzysztofa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Luźniejsze pytanie, licze na kreatywność : Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D

Piotr Adamczyk z Benedyktem XVI , Pudzian z Małyszem :zonk:
A tak serio, jak czekałem na Pudziana z Silvą (oczywiście rady nie dałem) widziałem dwie Amerykanki całkiem fajna walka to bym zobaczył na gali w Polsce z miłą chęcią :)
tibauld
tibauld
  12 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem?

Zapewne sobie nie poradzi, bo w tym sporcie mało umie. ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje?

Nie elektryzuje ale chętnie sobie oglądnę walkę Kułaka z Dowdą. Jest to jedyna walka, która będzie mogła się podobać tym, którzy wiedzą cokolwiek o tym sporcie i nie jarają się poczynaniami Pudziana.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D

Tusk z Komorowskim ale jedynie wtedy, gdy byłaby to walka na śmierć i życie :ziober2:
golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  12 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem?

oglądałem pare walk amerykańca z ciekawosci, Pudzian musi uwarzac na sierpa, bo ma go naprawde amyrykaniec potezny, widziałem jak trafił gostka tym ciosem a potem tylko dobił go:P

mysle ze Pudziana plusem jest szybkośc, i to ze jak buterben padnie na ziemie to z niej juz nie wstanie
folkemon
folkemon
  17 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podczas oficjalnego ważenia zawodników przed galą KSW14 w łódzkim klubie "Elektrownia", Mariusz Pudzianowski okazał się o ponad 80 kiliogramów lżejszy od swojego najbliższego rywala, Amerykanina Erica "Butterbeana" Escha. "Pudzian" wniósł na wagę 118 kg, podczas gdy jego rywal ponad 200. Dokładnego pomiaru nie przyszło widzom niestety poznać, bowiem podczas ważenia "Butterbeana"... popsuła się waga, a ściślej - nie była ona w stanie pokazać wagi większej od dwustu kilogramów.

:ziober2:
WueRZet
WueRZet
  17 września 2010

Jak capnie Pudziana to ni chu chu :ninja: :ziober2:

Kombatant
Kombatant
  17 września 2010

Ciekawe mniej wiecej o ktorej Pudzian wyjdzie na ring i Saleta :woot:

nie chce mi sie calej gali ogladac:ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.