Kombatant
Kombatant
  10 września 2010 (pierwszy post)


Główne atrakcje wieczoru - Walki :
Pudzianowski - Esch
Saleta - Najman
Kułak - Dowda






==================================================================================================================================
Czy Pudzianowski poradzi sobie z amerykańskim spaślakiem?

:duch:

Czy Saleta jest tylko mocny w gębie, czy faktycznie rozniesie w pył "Testosterona"

:duch:

Który z pojedynków bardziej was elektryzuje i czy w ogole KSW 14 was elektryzuje?

:duch:

Luźniejsze pytanie, licze na kreatywność : Kogo chcielibyście zobaczyć w walce MMA, kto z kim ? : D


Mam nadzieje, że gale pokaże polsat i że nie poprowadzi jej Ibisz :mrgreen:

Temat do dyskusji
TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  19 września 2010
golden18
golden18: jesli jestes taki mocny wyjdz na ring z butterbenem i zrób to samo co pudzian:P nie łatwo jest przewrocic 200kg, a tez pudzian przyznał ze pdczuł te lewe proste:P


Pewnie ze nielatwo,natomiast co innego,kiedy te 200 kg odda mu walke.

Rusz swoja glowa.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 września 2010
http://www.youtube.com/watch?v=fFFMhprIATw

szybko na youtube od groma linkow z jego wykonem hymnu sie pojawilo, ten nieudacznik jest juz ugotowany :ziober2:
byl gorszy niz .. Gorniak :wtf:

a co do walki, nudaaaaaaaaa nuda i jeszcze raz nuda :)
co to mialo byc, ten caly spaslak w ogole nie walczyl zenada....

Nie wiem czym sie komentatorzy tak podniecali.
TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  19 września 2010

Podniecali sie bo za to im placa to jest wszystko ustawione ale wszyscy good grejt usmiechnieci bo kazdy ma z tego kase a naiwni ludzie radoche i podniete

JestemMistrzu
JestemMistrzu
  19 września 2010

Śmieszy mnie jak ktoś mówi że walki są ustawione :) no ale cóż są i tacy ludzie

egze
egze
  19 września 2010

Może i byłem trochę pijany podczas oglądania tej walki, ale moim zdaniem to sportu nie przypominało. Wyglądało na to jakby ten olbrzym po prostu nie miał ochoty walczyć.

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  19 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmieszy mnie jak ktoś mówi że walki są ustawione :) no ale cóż są i tacy ludzie


A to niby dlaczego,synku? Moze wyjasnisz???

W sporcie tak to juz bywa ale madry i inteligentny czlowiek juz potrafi na wstepie rozroznic co jest czy jest ustawiona czy nie a to bylo czuc od samego poczatku w dodatku Butterbean walczyl z wszczepionymi pod skore metalowymi listwami zeby go nie bolaly ciosy
Nawet nie chcial zeby go bolalo
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 września 2010

Pudzianowskiemu dali drugiego kelnera po Najmanie, przeciez ta góra tłuszczy to ma problemy zeby samemu wstac jak upadnie a co dopiero podczas walki

Donald WHO YOU?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  19 września 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Pudzianowskiemu dali drugiego kelnera po Najmanie,

chyba kucharza raczej :rotfl:
DomPerignon1953
Posty: 103 (po ~105 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
DomPerignon1953
  20 września 2010

Wg. mnie to
Po pierwsze.
MMA to jest chuliganeria ,legalna ustawka lub walka taka jaka była w Rzymie gladiatorów.
Po drugie Pan Mariusz wiele robił już i wydaje mi się, że robi to juz wszystko na siłe. Niech lepiej pozostanie celebrytą, a ze sportem to emeryturka.
Po trzecie Butterbean jest legendą tzn. weteranem. Jest sinym człowiekiem i nie jeden taką siłe w łapie chciał by mieć.Walka mogła być również w kontrakcie zapisana i mogła sie dobyc tylko w stójce i wtedy niewiadomo jaki był by przebieg walki.
Po czwarte ktoś pisał że walki sa ustalone no może i tak ja oglądam wresling i tam tak jest ale tam jest show.Tutaj wydaje mi się ż e walka mogła być ustawiona żeby polscy miłośnicy tego się cieszyli i też w ramach promocji.
Po piąte z hymnem gafa. niestety przykro mi ,ale mialem odczucie edzi hymnu.

pozdrawiam

Podczas słuchania muzyki świat jest jak jeden wielki teledysk

folkemon
folkemon
  20 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Po trzecie Butterbean jest legendą tzn. weteranem. Jest sinym człowiekiem i nie jeden taką siłe w łapie chciał by mieć.Walka mogła być również w kontrakcie zapisana i mogła sie dobyc tylko w stójce i wtedy niewiadomo jaki był by przebieg walki.

no , trochę siny był : /
DomPerignon1953
Posty: 103 (po ~105 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
DomPerignon1953
  21 września 2010

Ja Butterbean'a widziałem w akcji jescze za czasów kickboxerskich i jako bokser i naprawde ma chłop uderzenie.

Podczas słuchania muzyki świat jest jak jeden wielki teledysk

fight4life
fight4life
  22 września 2010

Uderzenie miał, jak trenował. Jak zobaczyłem media trening podczas którego Butterbean ledwo dyszał to wiadomo było, jaki będzie finisz. Szkoda, że tak promuję się MMA w Polsce...

kotux2x2
Posty: 8 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
Showtime7
Showtime7
  23 września 2010

Kto w miare ogarnia temat wie, że Pudzianowski jest cieniutki. Gdyby Butterbean miał jakiieś 50 kg mniej to Pudzianowskiego znoszono by z maty ringu.
Ja widziałem jak Pudzian chwiał się po dwóch lewych prostych 200 kilowego Butterbeana.. dno.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.