RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 sierpnia 2010 (pierwszy post)
Piątek
17:00 Armenia-Irlandia
18:00 Kazachstan-Turcja
18:30 Andora-Rosja
18:30 Mołdawia-Finlandia
19:00 Wyspy Owcze-Serbia
19:30 Czarnogóra-Walia
20:00 Łotwa-Chorwacja
20:15 Luksemburg-Bośnia Hercegowina
20:45 Belgia-Niemcy
20:45 Grecja-Gruzja
21:00 Anglia-Bułgaria
Sobota
12:20 Japonia-Paragwaj
17:00 Polska-Ukraina
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej-Rwanda
22:30 Tunezja-Malawi
23:30 Kanada-Peru
Niedziela
03:00 Meksyk-Ekwador
15:00 Etiopia-Gwinea
15:00 Suazi-Ghana
15:00 Mauritius-Kamerun

Głosowanie trwa do Piątku 03 WRZEŚNIA do godz. 17:00 !!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE , KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN


TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :
egze wygnaniec69 andrewkoegh Kuba92762 RexMundi LeonGrande Rafaeloo88 thomas893 wodzu2377
Golden18 Alucard JestemMistrzu ZIPero9 MisterKulka krzychu7818 mus10 Predator007TSW Freddie2007
KrzysiekReal AdRianoXX testt Renifer Elliott19 WueRZet 99djwiertlo99 Toki Marek1991BrD
Goniec gucioreddevil1989 Akatasz Czerep Darek odwieczna Tomcio NuTiiiiii
xxxbaranekkxxx bezlitosny tibauld Radomatu11 Kovac Rydzyk555
...Ignorance is bliss...
tibauld
tibauld
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Zagranica w tym wieku pilkarze sa juz gwiazdami, graja w klubach kluczowe role... Ja bym stawial na duet Jelen - Sobiech, na skrzydlach Blaszczykowski i Grosciki? a za plecami atakujacych Mierzejewski z Polonii, wspierany przez Murawskiego.

Taki Messi na przykład zaczął stanowić o sile szybko, inni młodzi gracze Barcy, Fabregas i wielu, wielu innych... :( To mi przypomina sytuację we Włoszech :(

Brakuje nam takiego napastnika, jak np. Klose w Niemczech, który byłby w stanie dużo goli strzelić.

LeonGrande
LeonGrande: Taka moja wizja, wiem ze pewnie nierealna i troche pokielbasilem pozycje

To mogłaby być mieszanka iście wybuchowa, tylko ciekawe czy w sensie konstruktywnym czy destrukcyjnym, tak jak to ma w zwyczaju trotyl. Trochę bardzo to nierealne.

LeonGrande
LeonGrande: Ma potencjal miejmy nadzieje ze go wykorzysta z pozytkiem dla kadry

Tylko i wyłącznie jak będzie się trzymał swego klubu, on wiele mu daje i z wzajemnością. :ninja: Może przywrócić do kadry starego ale jarego Frankowskiego? :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Oczywiscie nie mozna go skreslac, zawsze ktorych z wyzej wymienionych moze miec kontuzje : D i to bedzie jego wielka szansa.

Oby tylko jej nie przekreślił.

Ja tu coraz bardziej widzę, że zdziwienia narobiłem swoimi wynikami :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Brakuje nam takiego napastnika, jak np. Klose w Niemczech, który byłby w stanie dużo goli strzelić.

Gdyby Jelen gral w kadrze tak jak w Auxerre bylby takim rasowym snajperem : P

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę bardzo to nierealne.

Zbyt ofensywne ustawienie ale zawsze lubilem druzyny nacechowane grą do przodu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może przywrócić do kadry starego ale jarego Frankowskiego?

Ta... chyba jako maskotke Euro2012, albo nie... jako przyjaciel mistrzostw, dolaczy do grona w ktorym jest juz: L.Walesa, M.Rodowicz,
J. Mlynarczyk, R. Korzeniowski:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu coraz bardziej widzę, że zdziwienia narobiłem swoimi wynikami

Tez mnie dziwi ze tak duzo mi wpadlo w tej kolejce

jeszcze chyba 2 mecze pozostaly :woot:
tibauld
tibauld
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Gdyby Jelen gral w kadrze tak jak w Auxerre bylby takim rasowym snajperem : P

Ale wiesz, że wtedy Franz musiałby dopasować całą taktykę pod niego, a to ma swoje plusy i minusy, bo jak zabraknie Jelenia przez kontuzje choćby, to jest już dupa.

LeonGrande
LeonGrande: Zbyt ofensywne ustawienie ale zawsze lubilem druzyny nacechowane grą do przodu.

Ja tez, to bardzo podnosi widowiskowość meczu ale trudno jest dziś o takie drużyny, zwłaszcza w wielkich turniejach.

LeonGrande
LeonGrande: Ta... chyba jako maskotke Euro2012, albo nie... jako przyjaciel mistrzostw, dolaczy do grona w ktorym jest juz: L.Walesa, M.Rodowicz, J. Mlynarczyk, R. Korzeniowski

E tam, strzela jeszcze w ekstraklasie to i dałby radę w meczach międzynarodowych. ;-)
Fajni Ci przyjaciele, nie ma co :crylol: I tylko Młynarczyk ma coś wspólnego z piłką ;o

LeonGrande
LeonGrande: Tez mnie dziwi ze tak duzo mi wpadlo w tej kolejce jeszcze chyba 2 mecze pozostaly

Ty się nie dziw, Ty dalej taką passę podtrzymuj :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajni Ci przyjaciele, nie ma co I tylko Młynarczyk ma coś wspólnego z piłką ;o

Wybor Walesy jestem w stanie zrozumiec, najbardziej rozpoznawalny polak na swiecie, po Janie Pawle II, ale Rodowicz i Korzeniowski ? wtf....

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty dalej taką passę podtrzymuj

Fakt, bo kolejna kolejka z reprezentacjami nieprędko :mrgreen:

uciekam, milego:bye:
tibauld
tibauld
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Wybor Walesy jestem w stanie zrozumiec, najbardziej rozpoznawalny polak na swiecie, po Janie Pawle II, ale Rodowicz i Korzeniowski ? wtf....

A ja takiego wyboru nie jestem w stanie :ninja:
I to nie ze względu na moje poglądy polityczne...

LeonGrande
LeonGrande: Fakt, bo kolejna kolejka z reprezentacjami nieprędko uciekam, milego

Utrzymać się na pozycjach bedzie ciężko :and:

Tobie też ;)
AdRianoXX
AdRianoXX
  5 września 2010

jak narazie do przerwy bezbramkowo remisują ze soba Etiopia z Gwineą i Suazi z Ghaną tylko nie mam wyników z udziałem Kamerunu ;/

AdRianoXX
AdRianoXX
  5 września 2010

Kamerun wygrał z Mauritiusem 3:1 bo grali prędzej niż o godzinie 15 ;)

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 września 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: jak narazie do przerwy bezbramkowo remisują ze soba Etiopia z Gwineą i Suazi z Ghaną tylko nie mam wyników z udziałem Kamerunu ;/

Do przerwy:
Etiopia - Gwinea 0:0
Suazi - Ghana 0:1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  5 września 2010

jakis error mi sie zrobil chyba xD
ale wazne zeby wygrali ;p

ikes
ikes
  5 września 2010

jeee dziś całe 4 pkt natrzaskałem :D
ale kto by pomyślał że meksyk przegra? :and:

Goniec
Goniec
  5 września 2010

Suazi - Ghana 0-3 (0-1)

Etiopia - Gwinea 1-4 (1-2)

:)

AdRianoXX
AdRianoXX
  5 września 2010

wyniki ostatnich 3 meczy tej kolejki:
Etiopia 1-4 Gwinea
Suazi 0-3 Ghana
Mauritius 1-3 Kamerun

AdRianoXX
AdRianoXX
  5 września 2010

normalnie ten komp ma zamulenie ładne :D

AdRianoXX
AdRianoXX
  5 września 2010
ikes
ikes: jeee dziś całe 4 pkt natrzaskałem :D

nie ma źle, wychodzi punkt na mecz :D:D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 września 2010
GRUPA B
1.LeonGrande - 42pkt.
2.bezlitosny - 37pkt.
3.AdRianoXX - 33pkt.
Freddie2007 - 33pkt.
5.thomas893 - 31pkt.
6.odwieczna - 30pkt.
Renifer - 30pkt.
ZIPero9 - 30pkt.
9.Elliott19 - 29pkt.
10.Akatasz - 17pkt.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.