RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 sierpnia 2010 (pierwszy post)
Piątek
17:00 Armenia-Irlandia
18:00 Kazachstan-Turcja
18:30 Andora-Rosja
18:30 Mołdawia-Finlandia
19:00 Wyspy Owcze-Serbia
19:30 Czarnogóra-Walia
20:00 Łotwa-Chorwacja
20:15 Luksemburg-Bośnia Hercegowina
20:45 Belgia-Niemcy
20:45 Grecja-Gruzja
21:00 Anglia-Bułgaria
Sobota
12:20 Japonia-Paragwaj
17:00 Polska-Ukraina
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej-Rwanda
22:30 Tunezja-Malawi
23:30 Kanada-Peru
Niedziela
03:00 Meksyk-Ekwador
15:00 Etiopia-Gwinea
15:00 Suazi-Ghana
15:00 Mauritius-Kamerun

Głosowanie trwa do Piątku 03 WRZEŚNIA do godz. 17:00 !!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE , KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN


TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :
egze wygnaniec69 andrewkoegh Kuba92762 RexMundi LeonGrande Rafaeloo88 thomas893 wodzu2377
Golden18 Alucard JestemMistrzu ZIPero9 MisterKulka krzychu7818 mus10 Predator007TSW Freddie2007
KrzysiekReal AdRianoXX testt Renifer Elliott19 WueRZet 99djwiertlo99 Toki Marek1991BrD
Goniec gucioreddevil1989 Akatasz Czerep Darek odwieczna Tomcio NuTiiiiii
xxxbaranekkxxx bezlitosny tibauld Radomatu11 Kovac Rydzyk555
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 września 2010

Cały czas atakuję z pozycji przyczajonego tygrysa :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 września 2010

Haha a jak zwykle ostatni w najsłabszej - punktowo - grupie. :mrgreen:

Goniec
Goniec
  5 września 2010

Meksyk - Ekwador 1-2 :/

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
RexMundi
RexMundi: Grupa A 1. tibauld - 40pkt


Ależ forme ma Krzysztof :ziober2:

RexMundi
RexMundi: Grupa B 1.LeonGrande - 39pkt 2.bezlitosny - 35pkt

No no, znow mi tu depcze po piętach :ninja:
kysio
kysio
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Ależ forme ma Krzysztof



I wszystko jasne :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I wszystko jasne

Pamietasz tamten temat o typerze i o dalszej drabince:ssh:
narazie wszystko idzie dobrze:ninja: ale ciiiii !
kysio
kysio
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Pamietasz tamten temat o typerze i o dalszej drabince narazie wszystko idzie dobrze ale ciiiii !

Pamiętam, myślę żeby się teraz od Ciebie odseparować, ktoś mi mego fuksa podbiera, jeszcze się skończy i co będzie? :rotfl:

Jak tam wczorajszy mecz? :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam wczorajszy mecz? :)

Wygladalo to zdecydowanie lepiej niz ostatnio, tylko ze Ukraina to nie ta polka co Kamerun czy Hiszpania, niech zmierza sie znow z silna reprezentacja, wtedy bedziemy mogli cos wiecej powiedziec... Australia to tez nie jest jakas potęga, wiec obstawiam ze w koncu wygraja.
Swoja droga Jelen powinien wykorzystac te sytuacje jakie mial i wynik bylby duzo wyzszy...

Gol pechowo w koncowce stracony, ale dzieki temu zainkasowalem 3pkt:ninja:
tibauld
tibauld
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Wygladalo to zdecydowanie lepiej niz ostatnio, tylko ze Ukraina to nie ta polka co Kamerun czy Hiszpania, niech zmierza sie znow z silna reprezentacja, wtedy bedziemy mogli cos wiecej powiedziec... Australia to tez nie jest jakas potęga, wiec obstawiam ze w koncu wygraja. Swoja droga Jelen powinien wykorzystac te sytuacje jakie mial i wynik bylby duzo wyzszy...

Jak dla mnie to zagraliśmy na 2 w skali do 5 :ninja: A opieranie się tylko na Jeleniu się zemści, potrzebujemy takich piłkarzy w ataku jak on co najmniej 4, żeby mieć też kogoś na ławce, jako jokera.

LeonGrande
LeonGrande: Gol pechowo w koncowce stracony, ale dzieki temu zainkasowalem 3pkt

Miałem stawiać na remis ale jakoś w dobrą grę nie wierzyłem, w sumie to jej nie było.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebujemy takich piłkarzy w ataku jak on co najmniej 4, ż

Nie ma i nie widac takich, choc ja osobiscie wierze, ze Grosicki cos wniesie jeszcze do kadry : ) ma ogromna zalete - szybkosc.

Konto usunięte
Konto usunięte: żeby mieć też kogoś na ławce, jako jokera.

Lewy po wejsciu na murawe zupelnie niewidoczny....
tibauld
tibauld
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Nie ma i nie widac takich, choc ja osobiscie wierze, ze Grosicki cos wniesie jeszcze do kadry : ) ma ogromna zalete - szybkosc.

Tak jest szybki ale powinien poprawić skuteczność, bo w tym mocno zawodzi, ma czasem 2 lub 3 sytuacje 100% i ich nie wykorzystuje. Powinien prowadzić swoje treningi pod tym kątem.

Szkoda też, że nikt nie interesuje się Davidem Janczykiem, jest młody, dosyć perspektywiczny, w tamtym sezonie coś grał, a jak w tym to jeszcze nie przyglądałem się temu. :(

LeonGrande
LeonGrande: Lewy po wejsciu na murawe zupelnie niewidoczny....

Odkąd zaczął być nazywany gwiazdą zaczął rozglądać się za swoim żelem, przestał za piłką :lol:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda też, że nikt nie interesuje się Davidem Janczykiem, jest młody, dosyć perspektywiczny, w tamtym sezonie coś grał, a jak w tym to jeszcze nie przyglądałem się temu. :(

Bo Smuda woli stawiac na "weteranów" ktorzy raczej nie beda znaczyc o sile kadry na euro2012 czytaj Smolarek.
Sobiech tez powinien dostawac wiecej szansy na gre, jest mlody prespektywiczny.
Bo jeżeli nie teraz bedzie sie ogrywał w kadrze, to kiedy?

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jest szybki ale powinien poprawić skuteczność, bo w tym mocno zawodzi, ma czasem 2 lub 3 sytuacje 100% i ich nie wykorzystuje. Powinien prowadzić swoje treningi pod tym kątem.

No tak, jak skutecznosc poprawi to bedzie naprawde rasowym strzelcem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Odkąd zaczął być nazywany gwiazdą zaczął rozglądać się za swoim żelem, przestał za piłką

Dopóki japoniec (ktory swoja droga zdobyl jedynego gola w meczu Japonia - Paragwaj) jest w BvB i Barrios na szpicy, Lewy lawewczka
taka bedzie jego rola w niemieckim klubie.
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  5 września 2010

wszyscy w grupie rowno.moze awansuje

tibauld
tibauld
  5 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: Bo Smuda woli stawiac na "weteranów" ktorzy raczej nie beda znaczyc o sile kadry na euro2012 czytaj Smolarek. Sobiech tez powinien dostawac wiecej szansy na gre, jest mlody prespektywiczny. Bo jeżeli nie teraz bedzie sie ogrywał w kadrze, to kiedy?

Smolarek byłby dobrym zawodnikiem ale w roli zmiennika, wchodzący na końcówki meczów.

Powinien już teraz być przymierzany pod euro, to jest śmieszne u nas, że Ci młodzi nie mają za dużych szans na granie, przez co potem mają status wiecznego talentu.

LeonGrande
LeonGrande: No tak, jak skutecznosc poprawi to bedzie naprawde rasowym strzelcem.

W sumie to tylko tego mu brakuje, chyba już wyrósł z hazardu i głupiego stylu życia, ale ja mu się nie dziwię, w Białymstoku takiego życia jak w Warszawie mieć nie może :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: Dopóki japoniec (ktory swoja droga zdobyl jedynego gola w meczu Japonia - Paragwaj) jest w BvB i Barrios na szpicy, Lewy lawewczka taka bedzie jego rola w niemieckim klubie.

Niech walczy i przekonuje do siebie na treningach, tylko tak może przekonać do siebie trenera. ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinien już teraz być przymierzany pod euro, to jest śmieszne u nas, że Ci młodzi nie mają za dużych szans na granie, przez co potem mają status wiecznego talentu.

Zagranica w tym wieku pilkarze sa juz gwiazdami, graja w klubach kluczowe role...
Ja bym stawial na duet Jelen - Sobiech, na skrzydlach Blaszczykowski i Grosciki?
a za plecami atakujacych Mierzejewski z Polonii, wspierany przez Murawskiego.

Taka moja wizja, wiem ze pewnie nierealna i troche pokielbasilem pozycje:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to tylko tego mu brakuje, chyba już wyrósł z hazardu i głupiego stylu życia, ale ja mu się nie dziwię, w Białymstoku takiego życia jak w Warszawie mieć nie może

Ma potencjal miejmy nadzieje ze go wykorzysta z pozytkiem dla kadry

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech walczy i przekonuje do siebie na treningach, tylko tak może przekonać do siebie trenera. ;)

Oczywiscie nie mozna go skreslac, zawsze ktorych z wyzej wymienionych moze miec kontuzje : D i to bedzie jego wielka szansa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.