ookashz
ookashz
  27 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Dzisiaj odbyło się, jakże szczęśliwe losowanie Ligi Europejskiej w wyniku, którego będziemy gościć w naszych skromnych progach potężne firmy z Turynu i Manchasteru.
Co sądzicie o grupie Lecha? Jakieś szanse?
Co sądzicie o innych grupach?
Jacyś murowani faworyci, murowani przegrani?? Jakiś czarny koń?
Zapraszam do dyskusji :piwo:
Podział na grupy:

Grupa A
Juventus Turyn (Włochy) ,Manchester City (Anglia) ,Salzburg (Austria) ,Lech Poznań (Polska)

Grupa B
Atletico (Hiszpania) ,Bayer Leverkusen (Niemcy) ,Rosenborg (Norwegia) ,Aris Saloniki (Grecja)

Grupa C
Sporting (Portugalia) ,Lille (Francja) ,Gent (Belgia) ,Levski Sofia (Bułgaria)

Grupa D
Villarreal (Hiszpania) ,Brugge (Belgia), Dinamo Zagrzeb (Chorwacja), PAOK Saloniki (Grecja)

Grupa E
AZ Alkmaar (Holandia), Dynamo Kijów (Ukraina), BATE Borysów (Białoruś), Sheriff (Mołdawia)

Grupa F
CSKA Moskwa (Rosja) ,Palermo (Włochy) ,Sparta Praga (Czechy) ,Lausanne (Szwajcaria)

Grupa G
Zenit St. Petersburg (Rosja) ,Anderlecht Bruksela (Belgia), AEK Ateny (Grecja), Hajduk Split (Chorwacja)

Grupa H
VfB Stuttgart (Niemcy), Getafe (Hiszpania), Odense (Dania) ,Young Boys (Szwajcaria)

Grupa I
PSV (Holandia), Sampdoria Genua (Włochy) ,Metalist Charków (Ukraina) ,Debrecen (Węgry)

Grupa J
Sevilla (Hiszpania), PSG (Francja), Borussia Dortmund (Niemcy), Karpaty Lwów (Ukraina)

Grupa K
FC Liverpool (Anglia),Steaua Bukareszt (Rumunia), Napoli (Włochy), Utrecht (Holandia)

Grupa L
FC Porto (Portugalia), Besiktas Stambuł (Turcja) ,CSKA Sofia (Bułgaria) ,Rapid Wiedeń (Austria)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bilety + transmisje + reklamy. Klub zarobi i to wuchte

Oby tak było, kasa kasa dzięki niej będziemy kiedyś w LM.

egze
egze: policz sobie 43 tys. biletów x cena takowego (tani na pewno nie będzie) - wychodzi kilka milionów zł :)

Chyba aż tyle tam nie wejdzie.
Ale fakt bilety będą na pewno drogie, na Udinese płaciłem 150zł.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  27 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale fakt bilety będą na pewno drogie, na Udinese płaciłem 150zł.

Ale ilu było chętnych na Udine a ile było miejsc na stadionie.
Przed meczem z Dnipro zostało 2 tyś biletów w kasach, wiara olała mecz bo wiedzieli że będzie większy stadion to będą bilety tańsze.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 sierpnia 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: jakby gral w LM bo Juve oraz City są lepsze od wiekszosci klubów grajacych w LM


Akurat Juve w ostatnim sezonie nie prezentowalo nic nadzwyczajnego, w meczach tegorocznych el. LE takze nie blyszczeli : >

ale pod wodzą nowego trenera wroca zapewne do grania dobrego futbolu
ookashz
ookashz
  27 sierpnia 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Lech moze sie czuc jakby gral w LM bo Juve oraz City są lepsze od wiekszosci klubów grajacych w LM

w sumie podobno celem Lecha była faza grupowa LM i rzeczywiscie w tej grupie mogą sie poczuc tak jakby udało im się osiągnąć cel;) można powiedzieć ze będzie LM w Poznaniu;]
niech pokażą co potrafią...
Renifer
Renifer
  27 sierpnia 2010

Reprezentant Włoch Fabio Quagliarella podpisał dziś kontrakt z "Starą Damą" , najbliższym przeciwnikiem Lecha w grupie A Ligi Europejskiej.

Półroczne wypożyczenie kosztowało "Juve" 4,5 miliona Euro.W poprzednim sezonie w barwach Napoli i reprezentacji Włoch rozegrał łącznie 36 spotkań strzelając 16 bramek.

Quagliarella grał już przeciwko Lechowi w 1/16 pucharu UEFA zdobył nawet bramkę dającą prowadzanie Udinese Calcio na 0:1 w Poznaniu.

Do tej pory drużynę z Turynu wzmocniło 3 piłkarzy w tym Alberto Aquilani ( FC Liverpool ), Milos Krasić (CSKA Moskwa) i Sergio Almiron (AS Bari).

Kolejna gwiazdy :P

tibauld
tibauld
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o grupie Lecha? Jakieś szanse?

Bardzo fajna, sportowo atrakcyjna grupa, będzie można obejrzeć wielkich piłkarzy z bliska, jeśli te zespoły nie zlekceważą drużyny z Poznania. Ja osobiście będę się starał przybyć na mecz z Juventusem, który bym chętnie zobaczył.

Nie widzę szans Lecha, są w tym sezonie ciency, jak reszta pucharowców zresztą. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o innych grupach?

W grupie B będzie ciekawie.
Grupa J jest fajna, na pewno będzie sporo ciekawych spotkań.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jacyś murowani faworyci

Atletico, Liverpool, Fc Porto, Stuttgart. Ale zapewne jakiś inny zespół bedzie tym, który zaskoczy nas :ninja:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 sierpnia 2010

Na pewno ekipy typu Juve czy Liverpool nie wygrają ligi europejskiej bo dla nich gra tutaj to w zasadzie przymus.

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Atletico, Liverpool, Fc Porto, Stuttgart. Ale zapewne jakiś inny zespół bedzie tym, który zaskoczy nas

Ja bym jeszcze do tego grona dodał Zenit i Sampdorie :tak:
co do Stuttgartu i Liverpoolu... jakos nie jestem przekonany ze dojda do finalu...
kysio
kysio
  28 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Ja bym jeszcze do tego grona dodał Zenit i Sampdorie co do Stuttgartu i Liverpoolu... jakos nie jestem przekonany ze dojda do finalu...

Jakby nie patrzeć, to Sampdoria została osłabiona :rotfl:
A Zenitem, to się chyba sugerujesz tym, co wczoraj jeden z ekspertów powiedział :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: co do Stuttgartu i Liverpoolu... jakos nie jestem przekonany ze dojda do finalu...

W finale są dwa miejsca, więc o to ciężko. Ale wiem, że przejdą fazę grupową ;D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby nie patrzeć, to Sampdoria została osłabiona

Z Werderem niewiele zabraklo by grali w LM : P
przegrali przez swoje wloskie cwaniactwo :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A Zenitem, to się chyba sugerujesz tym, co wczoraj jeden z ekspertów powiedział

Sugeruje sie tym co ogladalem w meczu z Auxerre :woot:
zabraklo im troche szczescia, grali bardzo dobrze, podoba mi sie ich styl :mrgreen:
no i maja Spallettiego, dobry coach:D

nawet w 9tke potrafili stwarzac zagrozenie

a okaze sie ze LE wygra Szeryf Tiraspol albo Karpaty Lwów :ziober2:
dobrze ze Inter wczoraj przegrał z Atletico, do dziś sie upajam tym wynikiem:kv3:
kysio
kysio
  28 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Z Werderem niewiele zabraklo by grali w LM : P przegrali przez swoje wloskie cwaniactwo :D

Cwaniactwo i włoskie? To się ze sobą jakoś nie łączy :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Sugeruje sie tym co ogladalem w meczu z Auxerre zabraklo im troche szczescia, grali bardzo dobrze, podoba mi sie ich styl no i maja Spallettiego, dobry coach:D nawet w 9tke potrafili stwarzac zagrozenie

Widziałem ten mecz ale jakoś ich nie widzę gdzieś blisko finału :ziober2:
Oni mają inaczej rundy poustawiane więc nie wiem czy to nie bedzie przeszkodą.

LeonGrande
LeonGrande: a okaze sie ze LE wygra Szeryf Tiraspol albo Karpaty Lwów dobrze ze Inter wczoraj przegrał z Atletico, do dziś sie upajam tym wynikiem

Oby to była drużyna, która ładnie gra i na to zasługuje ;)
Ja bym upajał się bardziej jakbym nie otwierał oczu tylko na bramki :ninja:
Za to mi się jakieś dzieci po finale śniły :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cwaniactwo i włoskie? To się ze sobą jakoś nie łączy

Sadzili ze dowiozą 3:0 do samego konca a tu pyk brameczka w 93 :ninja:
miec tak piekny wynik i nie awansowac do LM - frajerstwo:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oni mają inaczej rundy poustawiane więc nie wiem czy to nie bedzie przeszkodą.

Jak dla mnie sa cichym faworytem, zobaczymy:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym upajał się bardziej jakbym nie otwierał oczu tylko na bramki

Wierze ze po odejsciu Mourinho Inter wroci tam gdzie ich miejsce, czyli poza podium SerieA :mrgreen: i 3 miejsce w grupie LM :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Za to mi się jakieś dzieci po finale śniły

To wątek nie na ten dział:ziober2:

a ogolnie z grup LE najciekawsze moim zdaniem to :

Konto usunięte
Konto usunięte: Grupa J Sevilla (Hiszpania), PSG (Francja), Borussia Dortmund (Niemcy), Karpaty Lwów (Ukraina) Grupa K FC Liverpool (Anglia),Steaua Bukareszt (Rumunia), Napoli (Włochy), Utrecht (Holandia)
tibauld
tibauld
  28 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Sadzili ze dowiozą 3:0 do samego konca a tu pyk brameczka w 93 miec tak piekny wynik i nie awansowac do LM - frajerstwo

Włosi to głupcy, zamykają się na swojej własnej połowie i myślą, że to wystarczy żeby dowieść wynik do końca. Nie wiedzą chyba, że się trzeba ze swojego pola karnego oddalić :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Jak dla mnie sa cichym faworytem, zobaczymy:)

Że zobaczymy, to raczej no :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Wierze ze po odejsciu Mourinho Inter wroci tam gdzie ich miejsce, czyli poza podium SerieA i 3 miejsce w grupie LM

Nie wydaje mi się. Sądzisz, że kto miałby zając ich miejsce? :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: a ogolnie z grup LE najciekawsze moim zdaniem to :

Jak dla mnie to grupa B jest lepsza niż K ;-)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Włosi to głupcy, zamykają się na swojej własnej połowie i myślą, że to wystarczy żeby dowieść wynik do końca. Nie wiedzą chyba, że się trzeba ze swojego pola karnego oddalić

No i zostali ukarani, teraz czeka ich walka w LE, gdzie jednak moim zdaniem poziom nizszy zdecydowanie niz w LM, nie wszystkie druzyny sie tez tak przykladaja, wolą skupic sie na lidze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzisz, że kto miałby zając ich miejsce?

Milan, Juve, Roma, Fiorentina - kolejnosc moze byc rozna
tak bym to widzial:ziober2:

tak tak wiem, obecnie to czwórka tylko na sportowego menadżera:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie to grupa B jest lepsza niż K ;-)

E, nic tam ciekawego, Atletico i Bayer szybko zapewnia sobie awans :P
tibauld
tibauld
  28 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: No i zostali ukarani

To jest typowe dla Włochów, w sumie cieszę się, że najczęsciej się tak dzieje :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: gdzie jednak moim zdaniem poziom nizszy zdecydowanie niz w LM, nie wszystkie druzyny sie tez tak przykladaja, wolą skupic sie na lidze.

Nie no na pewno tak jest, wielu druzynom zalezy na powrocie do LM, więc nie chcą takiej szansy stracić :tak:

LeonGrande
LeonGrande: Milan, Juve, Roma, Fiorentina - kolejnosc moze byc rozna tak bym to widzial

Milan - Jeśli by przyszedł Ibrahimowić to może mieliby szanse na to drugie miejsce :woot:
Juventus też nie będzie raczej powalał, takim składem może liczyć na jakieś 3 miejsce i to w najlepszym scenariuszu. Nie wierzę, że Del Piero bedzie dalej ciągnął swój zespół w napadzie. Marischio stanie się gwiazdą środka i będzie grał powyżej swojej przeciętności a Melo będzie grał tak jak w swoim starym klubie.
W sumie to mają za małą siłę przebicia taką drużyną.

A Roma i Fiorentina bedzie gdzieś koło pudła, to fakt :tak:

LeonGrande
LeonGrande: E, nic tam ciekawego

Najciekawsza dla wszystkich tu z nas powinna być grupa A, a nikt jej nie wymienia :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.