NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Cześć.

Program 4. kolejki piłkarskiej ekstraklasy :




Pytanka:


1. Jakie wyniki obstawiacie?
2. Czy GKS Bełchatów stać na urwanie punktów Legii?
3. Kto wygra w Wielkich Derbach Śląska?
4. Czy holenderski trener poukłada Wisłę?
5. Jak wypadnie Polonia Pawła Janasa przeciwko jego byłej drużynie?
6. Czy Lech zrewanżuje się Jadzę za porażkę w Superpucharze Polski ?

Do dyskusji o naszej kopanej :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  29 sierpnia 2010

A Grosicki odchodzi do Arisu :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A Grosicki odchodzi do Arisu

Aż tak się im spodobał ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

omoachifari
omoachifari
  29 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Aż tak się im spodobał ?

ciekawe za ile:D
pokahontazz
pokahontazz
  29 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Widzew w pierwszej połowie miał 38% posiadanie piłki i mecz toczył się pod dyktando Polonii głównie (w 1 połowie) w środku pola, o czym świadczą strzały na bramkę 0-0 w 40 minucie.

przeto caly czas bylismy na ich polowie, a i strzalow tez wiecej na bramke z naszej strony bylo...
tibauld
tibauld
  29 sierpnia 2010

Cieszy mnie zwycięstwo Jagiellonii nad tymi patałachami, życzyłbym sobie by ta druzyna wywalczyła mistrzostwo, co mnie smuci to, to że podobno Grosik odejdzie :(

omoachifari
omoachifari
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszy mnie zwycięstwo Jagiellonii nad tymi patałachami, życzyłbym sobie by ta druzyna wywalczyła mistrzostwo, co mnie smuci to, to że podobno Grosik odejdzie :(

szkoda by w w elm.LM mielibysmy dostac znowu baty od jakis ogorkow (Sparta to nie byl zespol nie do przeskoczenia) bo nie mieli by kasy;/
tibauld
tibauld
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda by w w elm.LM mielibysmy dostac znowu baty od jakis ogorkow (Sparta to nie byl zespol nie do przeskoczenia) bo nie mieli by kasy;/

Za rok sponsor dofinansuje klub o równe 6 mln złotych a jak się postarają nie będzie to jedyny przypływ gotówki. Mają tez ambicje, z Probierzem na czele, czego nie można powiedzieć ostatnio o Poznaniakach :P
krzychu7818
krzychu7818
  29 sierpnia 2010

ta szybka piłka na dwójce to faktycznie bardzo szybka , kiedyś chyba godzine to trwało a teraz 25 minut

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ta szybka piłka na dwójce to faktycznie bardzo szybka , kiedyś chyba godzine to trwało a teraz 25 minut


Przyznam ze mizerny ten program, kiedys omawiali po jednym meczu, a teraz rzucaja dniami :zonk:

tak jakby nie mogli zrobic normalnego programu, na spokojnie.
krzychu7818
krzychu7818
  29 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Przyznam ze mizerny ten program, kiedys omawiali po jednym meczu, a teraz rzucaja dniami tak jakby nie mogli zrobic normalnego programu, na spokojnie.


fakt mogliby się przyłożyć bardziej , bo to wygląda na odwal się zrobione , no chyba , że faktycznie obcieli im czas antenowy

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba , że faktycznie obcieli im czas antenowy

Hmm tylko sie zastanówmy co po 23 jest takiego waznego zeby zwolnic czas antenowy :tak:

bez przesadyzmu, moglby program trwac do tej 23:50

tvp na odpiedol robi ten program, ma w dupie kibiców.
MisterKulka
MisterKulka
  29 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Hmm tylko sie zastanówmy co po 23 jest takiego waznego zeby zwolnic czas antenowy

No dokładnie... już po wszystkich informacjach i pogodach, a i widzów o tej porze za dużo nie ma... Lecą w kulki i tyle.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No dokładnie... już po wszystkich informacjach i pogodach, a i widzów o tej porze za dużo nie ma... Lecą w kulki i tyle.


Mogłby polsat wykupic prawa do skrotow z esktraklasy, moze oni by to jakos porzadnie zrobili.
egze
egze
  29 sierpnia 2010

Ja osobiście wolę w internecie się pomęczyć i ligę + obejrzeć niż oglądać tę szybką piłkę.
To już za czasów Orange Ekstraklasy magazyn Orange w TVN był dużo lepszy.

Zresztą nic nie wróci wspomnień jakie nosi ze sobą magazyn piłkarski gol :ZakochanY:

MisterKulka
MisterKulka
  30 sierpnia 2010
egze
egze: Ja osobiście wolę w internecie się pomęczyć i ligę + obejrzeć niż oglądać tę szybką piłkę.

Jestem w tej uprzywilejowanej sytuacji, że mogę czy to ligę+ czy ligę+ extra oglądać, bez zbędnych ceregieli.
Bynajmniej ten magazyn jako tako ma swój poziom.a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.